Celkem v bazaru 85277 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2850 nových .

Co byste měli vědět, než si pořídíte drona? 22.05.2017

Co byste měli vědět, než si pořídíte drona?

Nevadí vám, že budete muset pořád nabíjet baterii, můžete létat jen v bezvětří a daleko od lidí? Každý koníček má svá negativa, nenechte se jimi odradit. Pusťte se do výběru, protože léto se blíží. Letos už zaznamenáte prázdninové zážitky z jiné perspektivy.

Jak mít krásné vlasy jako ze salónu? 17.05.2017

Jak mít krásné vlasy jako ze salónu?

Každá žena touží po krásných a za každých okolností upravených vlasech. Pravidelná návštěva kadeřnických salónu však bohužel není zrovna levná, a proto se o vlasy musíte převážnou většinu času starat sami. Aby však vaše vlasy i za běžné domácí péče vypadaly jako z profesionálního salónu, musíte vsadit na kvalitní vlasovou kosmetiku.

Kde přenocovat se skupinou dětí v Praze 16.05.2017

Kde přenocovat se skupinou dětí v Praze

Praha je oblíbeným místem třídních výletů, navíc se tady koná spousta soutěží a událostí, na něž se sjíždí lidé z celé republiky. Dostat se do Prahy není těžké, ať už pocházíte z jakékoliv části republiky, a podobně snadné je sehnat tady ubytování. Tedy pokud sem nepřijedete s celou skupinou dětí.

Kočárek je stylovým doplňkem každé maminky 16.05.2017

Kočárek je stylovým doplňkem každé maminky

Tedy primárně by měl být pohodlný pro dítě, ale zkombinovat pohodlnost a stylový vzhled je úplně klidně možné. Pamatujte také, že jej kupujete zhruba na rok, v případě kombinovaných variant na dva či tři roky. Měl by tedy vydržet jak teplo, tak zimu, přežít procházky po městě i sportovní aktivity. To všechno s miminkem během prvních let zažijete.

Nejlepší klempíři v Českých Budějovicích? Víme, kde je najdete 12.05.2017

Nejlepší klempíři v Českých Budějovicích? Víme, kde je najdete

Najít spolehlivou firmu, která zajistí kompletní klempířské a pokrývačské práce, není snadné. Bude vás to stát nemalou částku, a proto byste se s výběrem neměli unáhlit. Spolupracujte pouze s odborníky, za které hovoří dlouhodobé zkušenosti v oboru, zvučné reference a stabilní zázemí. K prověřeným profesionálům patří také řemeslníci z klempířství České Budějovice SH&RP Metal s.r.o. Společnost je na trhu přes 20 let a zabývá se poskytováním služeb v oblastech opláštění hal, zateplování budov, lehkých střešních konstrukcí rodinných domů a dalšími klempířskými službami.

5 tipů na nábytek, jenž v interiéru nemůže chybět 12.05.2017

5 tipů na nábytek, jenž v interiéru nemůže chybět

Stavíte, anebo aktuálně rekonstruujete? Pak zcela jistě musíte myslet na vybavení vašeho domu nábytkem. V současné době je k dispozici velké množství nejrůznějších modelů skříní, sedacích souprav, stolků anebo komod. Pokud si zatím děláte představu o tom, jaký nábytek by u vás měl být, jste na správném místě. Dáme vám totiž 5 tipů na to, co by u vás nemělo chybět.

Profesionální fotograf vytvoří fotky, co prodávají 11.05.2017

Profesionální fotograf vytvoří fotky, co prodávají

Fotografie přitahují pozornost mnohem více než obyčejný text, a to jak na sociálních sítích, tak například v e-shopu. Zákazník si nekoupí něco, co na fotce nevypadá dobře. Mnohdy přitom stačí správné osvětlení a záběr z dobrého úhlu, aby nabízený produkt získal jinou tvář.

Potřebujete nové schodiště? Obraťte se na kvalitní zámečnictví 11.05.2017

Potřebujete nové schodiště? Obraťte se na kvalitní zámečnictví

Pokud ve svém domě (či kdekoliv jinde) potřebujete nové schodiště, důkladně tento krok promyslete a oslovte spolehlivou firmu. Jen tak si zajistíte kvalitní, pěkné a zároveň bezpečné schody, se kterými budete spokojeni po všech stránkách.

Reklamní předměty by měly zaujmout a ještě být k delšímu užívání 05.05.2017

Reklamní předměty by měly zaujmout a ještě být k delšímu užívání

Jak vymyslet reklamní předměty, aby obdarované potěšily, pobavily, neurazily a ještě by se jim hodily k běžnému užívání? Je jednoduché vymyslet design, výrobu a distribuci propisovacích tužek s konkrétním logem firmy, ale proč je dávat kolegům a zákazníkům z výtvarného prostředí. Případně samolepky se značkou společnosti významným bankovním klientům. Ti si je určitě nebudou lepit na svá auta a počítače. S výběrem vhodného dárku, kde bude nenápadně uvedeno logo vašeho spolku, firmy či sportovního klubu, vám ochotně poradí zkušení marketéři a designéři studia Tuto.

Sedací souprava srdcem každého domova 04.05.2017

Sedací souprava srdcem každého domova

Zařizování obývacího pokoje je v současné době jednou z nejdůležitějších věcí. Trávíte v něm čas s celou rodinou nebo i přáteli. Proto je rozhodně velmi důležité to, jak se v něm cítíte. Obývacímu pokoji jsou tak již dlouho vyhrazovány ty největší a nejsvětlejší místnosti v celé domácnosti. A každý se určitě shodne na tom, že tím nejdůležitějším kouskem v celém pokoji je sedací souprava. Často je to právě také ona, o jejímž výběru přemýšlíte nejdéle. Na co všechno si tedy musíte dát pozor?

1 2 3 20