Celkem v bazaru 91056 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Kvalitní krabice na míru: Vyberte si dle vaší potřeby 22.09.2017

Kvalitní krabice na míru: Vyberte si dle vaší potřeby

Úloha krabic jak ve firemním prostředí, tak i v domácnosti je poměrně důležitá. Ač se to na první pohled možná nezdá, najdeme je všude kolem nás. Jestliže se stále ještě při stěhování, archivování materiálů anebo balení dárků svým blízkým spoléháte na staré krabice, pak na ně velmi rychle zapomeňte. Vybírat si totiž můžete nové, které budou čisté, designově povedené a řešené přímo na míru. Dodá vám je společnost South Bohemia Star. Právě na jí vyráběné krabice se zaměříme podrobněji.

Tlumiče hluku a jejich využití 22.09.2017

Tlumiče hluku a jejich využití

Protihlukové systémy jsou podstatnou součástí každé fabriky. Zejména průmyslová a elektrárenská odvětví potřebují spolehlivé systémy, které zajistí snížení či odstranění hluku, aby nebylo ohroženo zdraví zaměstnanců i jiných lidí nacházejících se v místě továrny. Každý podnik se musí řídit zákonem stanovenými normami pro hluk a vibrace. Jaké tedy existují možnosti odhlučnění větších prostor a výrobních zařízení a jak zjistit, které systémy jsou nejvhodnější? To vše si popíšeme v následujícím článku.

Umíte šetřit se slevovými kupóny? 21.09.2017

Umíte šetřit se slevovými kupóny?

Na internetu dnes nakupuje většina lidí. Mnozí z nich ale bezmyšlenkovitě zaplatí částku, která je u zboží ukázaná, aniž by se zajímali, zda ji nemohou nějak snížit. Mohou, a dokonce je to zcela snadné. Stačí věnovat pár minut nalezení slevového kupónu.

Chystáte se k Máchovu jezeru? Zvolte stylové a levné ubytování 18.09.2017

Chystáte se k Máchovu jezeru? Zvolte stylové a levné ubytování

Oblast Máchova jezera je bezesporu místem, kam se rádi vydávají nejen romanticky založení lidé. Kraj okolo známého hradu Bezdězu, Doks a mnohých dalších lokalit láká především v letním období, kdy se lze v Máchově jezeře koupat. Ovšem i nyní na podzim je možné využít babího léta, jež svádí k pohodovým procházkám v okolí. Vyrazit klidně můžete i po stopách slavného romantického básníka Karla Hynka Máchy. Právě on miloval zdejší přírodu nadevše a inspiroval se tady i při psaní své lyrickoepické skladby Máj. Kde se ale v tomto kraji ubytovat? No přeci ve Starých Splavech.

Které firmy patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR? 12.09.2017

Které firmy patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR?

Jak si představujete zaměstnavatele snů? Většina lidí požaduje dobrý plat. Radost udělají pružná pracovní doba, placené jazykové kurzy, víc týdnů dovolené, tzv. sick days a mnohé další benefity. Spousta lidí vlastně neví, co všechno jim firmy mohou nabídnout. Jak jste na tom vy? Víte, jak vypadá pracovní poměr u nejlepšího zaměstnavatele v ČR?

Umíte vybrat povlečení? 11.09.2017

Umíte vybrat povlečení?

Většina lidí se při výběru povlečení dívá zejména na design. Motiv je skutečně důležitý, musí se vám líbit a měl by ladit se zbytkem vybavení místnosti, avšak na kvalitu spánku má vliv spíše materiál. Jste uvědomělí a volíte podle něj? Pak je vše v pořádku. Nicméně jste si jistí tím, jaká volba je nejlepší?

Proč uvažovat o čalouněné posteli? 08.09.2017

Proč uvažovat o čalouněné posteli?

Čalouněné postele jsou i dnes trendy a neodmyslitelně patří do moderních ložnic. Čalounění dodá posteli jedinečný vzhled a zútulní ji. Obrovskými přednostmi jsou komfort a pohodlí při spánku. Polstrování zamezí bolestivému kontaktu s částmi postele, a navíc vypadá krásně.

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory 01.09.2017

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory

V centru Zlína okolo třídy Tomáše Bati roste nové moderní centrum. Tamní budovy jsou opravovány, aby odpovídaly současným trendům, a v jejich nitru vznikají luxusní kanceláře, byty i obchodní prostory. Jedna z nejoblíbenějších budov, House 64, má ještě několik obchodních prostor a kanceláří volných. A to i se skladovými místnostmi.

Vše o dálkovém zamykání auta 31.08.2017

Vše o dálkovém zamykání auta

Dříve bylo dálkové zamykání auta výsadou těch, co měli opravdu luxusní vozy, dnes už se dálkové zamykání stálo běžnou součástí téměř všech vozidel. Toto centrální zamykání je komfortní a jedním odemknutím zámku se otevřou všechny dveře.

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí 31.08.2017

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí

Nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Odráží naši osobnost, podílí se na našem vzhledu i sebevědomí.Přestože si myslíte, že o nich víte všechno, přinášíme vám pár informací, které vásmožná trochu překvapí.

1 2 3 25