Celkem v bazaru 81011 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2822 nových .

Potištěné lepicí pásky 25.10.2016

Potištěné lepicí pásky

Pohlíželi jste dosud na lepicí pásky pouze jako na nezajímavou nutnost? To je velká chyba, protože moudrý člověk ví, že úspěch často leží v detailech. Pokud alespoň čas od času rozesíláte zboží, páska s logem vaší firmy vás nenásilnou formou dostane do podvědomí zákazníka.

Pošlete známým klasickou novoročenku s PF 2017! 24.10.2016

Pošlete známým klasickou novoročenku s PF 2017!

Elektronická přání dnes už nikomu nevyrazí dech. Papírová „PFka“ jsou retro a znovu se dostávají do módy. Využívá jich i mnoho firem, jež si zakládají na důvěrné komunikaci s klienty a na osobním přístupu k nim. Buďte jiní než ostatní a pošlete svým známým klasickou tištěnou novoročenku, kterou si budou moci vystavit a při pohledu na ni si na vás vždy s láskou vzpomenou

Digitální povodňové plány umožňují rychlejší vyhledávání 24.10.2016

Digitální povodňové plány umožňují rychlejší vyhledávání

S povodněmi lidstvo bojuje už od nepaměti. V některých případech se je lidé naučili využívat ve svůj prospěch, ve většině případů nám ale škodí. Každým rokem lidé přicházejí o svou úrodu, střechy nad hlavou, ale i životy. A právě proto je tak důležité mít vypracovaný povodňový plán, který může v kritických situacích nemálo pomoci.

Tipy na dárky za skvělé ceny 23.10.2016

Tipy na dárky za skvělé ceny

Místo, kde je pro vás vše na jedné adrese, přehledně uspořádáno, za rozumné ceny a připraveno ihned do vašich rukou, existuje. Cool-ceny.cz se soustředí na zboží, které udělá radost Vám, Vašim nejbližším nebo známým. Pokud vám chybí nápad na originální dárky, pak jste tu naprosto správně. U nás máte možnost, se nejen inspirovat, ale také si pohodlnou cestou nakoupit cokoli vám padne do oka.

Jak snadno vybrat baterii do notebooku či mobilu? 21.10.2016

Jak snadno vybrat baterii do notebooku či mobilu?

Ani baterie není nesmrtelná a má svoji životnost. Zatímco spotřebič nám zůstává, baterii je třeba občas vyměnit. Pro běžného uživatele však může být problém, jakou baterii vlastně potřebuje. Jak postupovat krok za krokem při výběru správné baterie poradíme v následujících řádcích.

Když domov jako klícku, tak se vším všudy 18.10.2016

Když domov jako klícku, tak se vším všudy

Skoro nikdo si už dnes nedokáže představit domácnost bez kvalitní elektroniky. Třeba s otázkou „jakou televizi?“ přichází náročný maraton srovnávání poznatků a parametrů, aby byl konečný výsledek dokonalost sama. Kdo nemá dost kvalifikovaných znalců mezi přáteli, ať nezoufá!

Nečekejte na sníh a vydejte se za lyžováním třeba do Alp! 17.10.2016

Nečekejte na sníh a vydejte se za lyžováním třeba do Alp!

Už se těšíte, až zima zaklepe na dveře a budete moct vyrazit na lyže? U nás si budete muset ještě nějakou chvíli počkat a kdo ví, možná bude letošní zima opět mírná a bílé Vánoce si neužijeme. Nemarněte čas zbytečným doufáním a zajeďte si zalyžovat do zahraničí, kde je již sezóna v plném proudu!

E.ON Rádce: Praktické rady na jednom místě 14.10.2016

E.ON Rádce: Praktické rady na jednom místě

Rádi byste měli „chytrou“ domácnost, ve které se bude šetřit na energii a dalších položkách? Zajímá vás ekologie či témata z alternativní dopravy? Všechny tyto informace najdete na jednom místě - v E.ON Rádci. Každý všední den od 9:00 do 16:30 vám v realném čase odpoví odborníci, na které se můžete obracet se svými dotazy prostřednictvím emailu.

Pozvěte svou drahou polovičku na romantický wellness víkend 12.10.2016

Pozvěte svou drahou polovičku na romantický wellness víkend

Wellness víkendy, to jsou již důvěrně známé procedury s ubytováním zahrnující lázně, masáže, saunu, vířivku, koupání, zkrátka hýčkání sebe sama po všech stránkách. Od všech starostí a obvyklé tělesné námahy si o wellness víkendu odpočine vaše tělo i duše.

Jak najít vhodný pronájem kanceláře 11.10.2016

Jak najít vhodný pronájem kanceláře

Hledáte vhodné prostory pro pronájem kanceláře? Co byste měli promyslet, abyste byli s jeho výběrem po všech stránkách spokojeni? A co pronájem v Praze? Na koho se obrátit?

1 2 3 10