Celkem v bazaru 87971 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2781 nových .

Botníky jsou základ 18.11.2017

Botníky jsou základ

Botníky jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Ať už máte tolik bot, že nevíte kam s nimi, nebo jen pár, bez nichž se neobejdete, určitě je potřebujete správně a prakticky uskladnit.

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné 18.11.2017

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné

Chcete si pořídit jedinečné hodinky, které nevidíte na každém rohu? Zapomeňte na klasiku z nerezového materiálu a vsaďte na dřevěnou variantu. Že hodinky nemohou být vyrobeny ze dřeva? Ale mohou a jsou krásné! V čem jsou výjimečné a kde je pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí 17.11.2017

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí

V posledních letech se do popředí prodírají velkoplošné nízkoteplotní systémy, a tak se na chvíli zdálo, že sálavé vytápění má největší slávu za sebou, avšak zákazníci i nadále vkládají důvěru do topných panelů. Důvodů je hned několik. Pyšní se dokonalým designem a snadnou instalací. A navíc mají spoustu výhod, které žádný jiný zdroj tepla nedokáže nabídnout.

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo 16.11.2017

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo

Nedostatečná konzumace ovoce a zeleniny patří k jednomu z největších neduhů nás Čechů. Výživoví experti přitom doporučují, že bychom denně měli sníst množství o váze zhruba půl kilogramu. Zabít dvě mouchy jednou ranou – tedy dostat do sebe potřebné vitaminy a zároveň si ještě pochutnat, pomohou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Ty totiž představují pro náš organismus doslova vitamínovou vzpruhu. Jsou přímo nabité pro tělo prospěšnými látkami, minerály, enzymy a celou řadou dalších živin.

Praktický pomocník zvaný přímotop 15.11.2017

Praktický pomocník zvaný přímotop

Jistě to znáte sami. S každoročně se opakujícím chladným a mrazivým počasím nastává topná sezona pro majitele domů i bytů. Ačkoliv doba a technologie neustále postupují kupředu doslova mílovými kroky, elektrické přímotopy jsou stále nejrychlejším způsobem, jak si rychle a intenzivně zahřát kosti zkřehlé mrazem. Předsudky týkající se vysokých nákladů na elektřinu nejsou tak docela pravdivé. I s tímhle elektrickým ohřívátkem lze efektivně a poměrně úsporně vytápět jednotlivé místnosti do doby, než zatopíte v kotli, krbových kamnech nebo než se vám nahřeje podlahové topení.

Úkony, které vám pomohou prodat auto rychleji 14.11.2017

Úkony, které vám pomohou prodat auto rychleji

Rozhodli jste se prodat svoje staré auto? Pak byste ho měli na prodej důkladně připravit. Urychlíte tak samotný prodej a nebudete muset slevovat z ceny. Čím tedy zvýšíte šanci na jeho úspěšnost?

Látkové rolety: Neotřelá elegance ve vašem interiéru 13.11.2017

Látkové rolety: Neotřelá elegance ve vašem interiéru

Zařizujete aktuálně interiér vašeho domu či bytu? Pak stoprocentně přijde moment, kdy se zaměříte na stínící techniku. Alternativ jejího řešení se dnes nabízí neskutečné množství. V každém případě by měla být maximálně funkční a také vzhledově poutavá. Dosáhnout těchto cílů se příliš nedaří se standardními hliníkovými žaluziemi. Ty nejsou vzhledově optimální a také se jednoduše ničí. Venkovní rolety jsou zase docela drahé. Proto je třeba jít zlatou střední cestou, kterou představují látkové rolety. Právě na tento typ stínění se zaměříme podrobněji.

Jaké hračky patří letos pod vánoční stromeček? 13.11.2017

Jaké hračky patří letos pod vánoční stromeček?

Vánoce jsou nejhezčím obdobím v roce, nicméně ještě větší kouzlo mají pro malé děti, které trpělivě čekají, co jim přinese Ježíšek. A víte to vůbec vy? Pokud si napsaly o nějakou konkrétní věc a vy ji můžete splnit, jste bez starostí. Ale jaké hračky pro děti vybírat, pokud nemáte tušení, co by si přály?

Úložného prostoru není nikdy dost 12.11.2017

Úložného prostoru není nikdy dost

Bydlíte v menším bytě, kde řešíte každý kousek místa? Jestli to je váš případ, zkuste tento problém vyřešit velkou šatní skříní. Možná si říkáte, že tím vlastně zaberete zase další prostor, a tak tato rada nedává smysl. Ve skutečnosti však díky velké vestavěné šatní skříni místo ušetříte, protože už si kromě ní nebudete muset pořizovat žádný jiný úložný systém.

Toaletní stolek: Dokonalý elegantní pomocník každé ženy 12.11.2017

Toaletní stolek: Dokonalý elegantní pomocník každé ženy

Jakákoli dívka i paní nevyjde do společnosti bez úpravy vlastního vzhledu. Není se čemu divit, na první pohled dá spousta lidí a vypadat neupraveně nechtějí popravdě ani pánové. Právě proto se vyplatí pořídit do domácnosti nenápadného, ale velmi důležitého pomocníka, jímž je toaletní stolek. Vždyť právě u něj může trávit času dle vlastního uvážení a bez problémů si do jeho útrob uschováte potřebné šminky a jiné věci související s kosmetikou či účesem. Že doma tento kus nábytku doposud nemáte a nevíte, podle čeho vybírat? Nevadí! Čtěte dál a jistě se to dozvíte.

1 2 3 28