Celkem v bazaru 75046 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2814 nových .

Online kurzy pohodlně a snadno 24.01.2017

Online kurzy pohodlně a snadno

Jóga, webdesign nebo třeba základy programování? Každý umí něco a spousta lidí se o své dovednosti ráda podělí s ostatními. Řada z nich nabízí online kurzy a školení, díky kterým se můžete v daném oboru snadno vzdělat i vy.

Rezervační systém pro fitness a sport centra 23.01.2017

Rezervační systém pro fitness a sport centra

Patříte mezi sportovní nadšence? Neobejdete se ani jeden den bez pohybových aktivit? Využijte online rezervace! Ať už máte spadeno na taneční lekce, posilování, tenis, počítačové herny či crossfit, nikdy se nezklamete. Díky rezervačním systémům budete vždy v obraze. Zvolíte si svůj kalendář, kde si poznamenáte bohaté množství sportovních činností.

Koupelna podle Feng-Šui 20.01.2017

Koupelna podle Feng-Šui

Feng-šui je staré čínské učení o proudění energií, které pomáhá ideálně rozestavět nábytek tak, abyste se v místnosti cítili co nejlépe. Většinou se s ním setkáváme v radách, jak zařídit ložnici či obývací pokoj, ale dá se uplatnit i na koupelnu, jejíž „interiérový design“ se často podceňuje. Přitom v ní vykonáváme ty nejintimnější aktivity. Jak ji tedy zařídit?

Bezpečná likvidace dokumentů? Jedině skartace! 20.01.2017

Bezpečná likvidace dokumentů? Jedině skartace!

Čeká vás čistka archivu a nevíte, jak naložit s nepotřebnými dokumenty? Pokud je již nadále nevyužijete, přesvědčte se, že v nich nejsou obsaženy žádné důležité informace. Dojdete-li k závěru, že by údaje mohly být zneužity, skartujte je.

Přírodní cesta ke zlepšení životního elánu 19.01.2017

Přírodní cesta ke zlepšení životního elánu

Venku právě zuří ta největší zima, a mnoho lidí se musí každý den přemlouvat, aby vůbec vylezli z postele. Snad každý by se nejraději zahrabal do peřin a vylezl až na jaře. Bohužel však nemůžete podlehnout zimnímu spánku, a tak potřebujete něco, co by vám dodalo energii. Jedním z nejvyhledávanějších přírodních produktů na podporu životní energie se v poslední době stal kotvičník zemní.

Zahradní párty stany 18.01.2017

Zahradní párty stany

I když vládne za oknem chlad a mráz, lze plánovat fajn letní sezónu. Pouhé pomyšlení na ni nám zpříjemní dlouhé zimní večery na maximum. Už se také nemůžete dočkat hřejivých slunečních paprsků, dnů jako stvořených pro posezení na zahradě a grilování? Zahradní párty stany vás ochrání před žhavým sluncem i letními dešťovými přeháňkami. Navíc vykouzlí komfortní prostředí pro rodinu i milé hosty.

Jak vypadají dobré webové stránky 16.01.2017

Jak vypadají dobré webové stránky

O tom, že každá firma by měla být na internetu vidět, vůbec nemá cenu spekulovat. To už je v dnešní době zcela běžná věc. Hodně však záleží, jak internetová prezentace vypadá. Uživatelé sedící za počítačem, telefonem či tabletem jsou totiž velmi vybíraví.

Jak vybrat správný držák na televizi 12.01.2017

Jak vybrat správný držák na televizi

Posezení u televize je pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Trávit pohodové chvíle u obrazovky rozhodně stojí za to. Pořadů dávají spousty a každý z nás si najde to své. Nezbytné je vlastnit kvalitní televizor. Jen to ovšem nestačí, měli byste dbát i na jeho umístění. To zajistí buď stojan, nebo držák na televizi. Že nevíte, jak se v tomto sortimentu orientovat? Nevadí, v následujících řádcích vám poskytneme několik cenných rad, díky nimž získáte přehled o jednotlivých modelech držáků, které se mohou hodit právě do vaší domácnosti.

Doživotní pasivní příjem 12.01.2017

Doživotní pasivní příjem

Vybudovat si pasivní příjem nemusí být až tak těžké. Nepotřebujete k tomu ani počáteční kapitál, ani odborné znalosti. Stačí pár hodin času a trpělivost. Díky affiliate programu od Unibetu může pasivního příjmu dosáhnout každý.

Ratanový nábytek aneb jeho krása a praktičnost 12.01.2017

Ratanový nábytek aneb jeho krása a praktičnost

Pokud si pořizujete do svého bydlení nový nábytek, pak byste měli pořádně zbystřit. Ratanový nábytek včetně jeho doplňků má pro mnohé stále vyhraněné místo v jejich vytříbeném vkusu. A není se čemu divit. Kvůli jeho nadčasovosti a praktičnosti si získává nejenom jednoho zákazníka. Věděli jste také, že tento typ nábytku je mnohdy zdravější a ekologičtější než běžný moderní? Skutečně tomu tak je.

1 2 3 14