Celkem v bazaru 77456 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2814 nových .

Důležitý životní krok se neobejde bez působivých svatebních oznámení 23.02.2017

Důležitý životní krok se neobejde bez působivých svatebních oznámení

Budoucí novomanželé, stejně jako jejich rodiče a přátelé, s očekáváním vstupují do životní etapy, která započíná sňatkem. Sňatku a svatební veselici předcházejí pečlivé přípravy. Obstarání prstýnků, objednávka květin a kvetoucí výzdoby, šití svatebních šatů nebo jejich zapůjčení. Zajištění svatební hostiny spojené s výčtem svatebních hostů. Pozvaní hosté se dostaví k nezapomenutelnému životnímu zážitku novomanželů na základě obdržených svatebních oznámení.

Jak vybrat krb s výměníkem a nenaletět 22.02.2017

Jak vybrat krb s výměníkem a nenaletět

Krby jsou v dnešní době přirozenou součástí našich domovů. Vybrat ten pravý nemusí být zase až tak nic složitého. Prioritou je nutnost jeho napojení na komín a dále určení toho, k jakému účelu bude využíván. Pokud to nebude jenom estetika, ale i snaha o vytápění celého objektu, je správnou volbou krb s výměníkem. Takový, jehož součástí je i zařízení, které následně umožní rozvod tepla po celém objektu. A to klasicky pomocí trubek, které budou napojené na radiátory, nebo na další řešení. A na co je třeba při výběru hledět?

Jak si vybrat kolo? 21.02.2017

Jak si vybrat kolo?

Bydlíte ve městě, chcete se vyhnout dopravním zácpám a zároveň šetřit životní prostředí? Chcete si najít nového koníčka, se kterým se dostanete na čerstvý vzduch? Nebo jste se rozhodli udělat něco pro své zdraví a posilovny vám nic neříkají? V tom případě potřebujete kolo! Jak ale vybrat to pravé pro vás?

Dárky? Nejsou problém ani s omezeným finančním rozpočtem 21.02.2017

Dárky? Nejsou problém ani s omezeným finančním rozpočtem

Každý z nás má občas hluboko do kapsy a rozpočet umí být čas od času pořádně napnutý. Avšak když má někdo z vašich blízkých nebo přátel narozeniny, přijít gratulovat s prázdnou jednoduše nejde. Pokud se ale nechcete kvůli darům zadlužit, zkuste to jinak. Zapojte vaše mozkové závity a vsaďte na originalitu. Nestrachujte se, nemusíte nic tvořit ani vyrábět. I za pár korun totiž pořídíte „hotové“ a nápadité kousky, které potěší a zaujmou

Když dítě nechce spát 20.02.2017

Když dítě nechce spát

Zná to každý rodič – pokud má nejmladší člen rodiny problém usnout nebo spát celou noc, negativně to ovlivní celou rodinu. Spánkový deficit není nic příjemného ani pro dospělého člověka natož pro dítě, které ve spánku roste a vyvíjí se. Jak dítěti pomoct?

Jaký povrch zvolit na balkon? 20.02.2017

Jaký povrch zvolit na balkon?

S prvními jarními paprsky trávíme čím dál tím více času venku. Pokud jste majiteli balkonu nebo terasy, pak už se možná těšíte na odpolední kávu na balkonku nebo grilování s partou dobrých přátel či rodinou. Abyste se během trávení svého času na terase či balkonu cítili dobře, je nutné je vybavit hezkými doplňky a vybavením. Důležité však je také myslet na podlahu, která dané místo zútulní. Jaké jsou možnosti a která z podlahových krytin je tou nejlepší pro balkon či terasu?

Káva online – jak se nespálit při nakupování? 20.02.2017

Káva online – jak se nespálit při nakupování?

Ranním šálkem kávy začíná velké množství lidí svůj den. Pokud jste však vášnivý milovník kávy, který tento nápoj pije zejména pro chuť a aroma, a nejen pro dodání energie, která ráno chybí, jistě budete souhlasit, že káva prodávaná ve velkoobchodních řetězcích ani zdaleka nedosahuje požadovaných kvalit. Rájem pro chuťové buňky jsou specializované prodejny, kde vám vyškolený personál nabídne přesně to, po čem toužíte. Pokud však takový poklad nemáte v okolí svého bydliště nebo neradi chodíte do obchodu, poklady kávového světa můžete objevovat i online. Jak ale vybrat tu pravou kávu, když nemáte možnost se na ni podívat či cítit její aroma?

4 zásady ložnice, která podporuje zdravý spánek 20.02.2017

4 zásady ložnice, která podporuje zdravý spánek

Ložnice je jednou z nejintimnějších místností v bytě. Rozhodně by bylo chybou podceňovat vybavení, umístění i podmínky, které v ní budou panovat. Jde totiž nejen o duševní pohodu a o celkové ovlivnění kvality života, ale také velkou měrou o zdraví. Ať už zařizujete novou ložnici nebo vyslyšíte volání té staré po renovaci, které body byste rozhodně neměly přehlédnout?

Finanční poradenství otevře nové obzory 10.02.2017

Finanční poradenství otevře nové obzory

Máte v plánu koupi domu či bytu? Rádi byste si splnili svůj tajný sen? Udělejte si ve všem jasno a dopřejte své rodině pěkné bydlení ve vysněné lokalitě. Pokud toužíte po pořízení vlastní nemovitosti a nevíte si rady, poraďte se s odbornými pracovníky. Neřiďte se radami svých známých, kteří nemají v daném oboru kompetenci, jinak vám zbudou jen oči pro pláč. Finanční poradce zajistí veškeré možnosti a nabídne nejlepší nabídku.

Houpačky jsou ta nejlepší zábava i pro malé děti 01.02.2017

Houpačky jsou ta nejlepší zábava i pro malé děti

Vzpomínáte si ještě na dětství, na léta strávená na chalupě, kde vám rodiče pověsili na strom, na terasu nebo do dveří houpačku? Houpání je populární náplní volného času pro děti každého věku již bezpočet generací. Máloco je zabaví na tak dlouho a tolik jim rozzáří obličej. Ty nejmenší budou sice vyžadovat vaši asistenci, ale i ony si dětskou houpačku skvěle užijí.

1 2 3 16