Celkem v bazaru 85052 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2787 nových .

Jak založit s.r.o. - co vše musíte udělat krok za krokem 23.06.2017

Jak založit s.r.o. - co vše musíte udělat krok za krokem

Pro začátek je dobré zmínit, že společnost s ručením omezeným patří k nejvíce rozšířené formě obchodních společnosti v ČR. Pokud jste se pro tento typ společnosti rozhodli i vy, pak je důležité položit si otázku - jak založit s.r.o.? Pokusíme se vám přiblížit, co vše bude nutné zařídit, aby mohla společnost vzniknout. Proces je to trochu zdlouhavý, ale určitě se vyplatí. Budete potřebovat zakladatelskou listinu, vkladový (bankovní) účet, splacení vkladů, oprávnění k podnikatelské činnosti, návrh zápisu do obchodního rejstříku, usnesení o zápisu společnosti do OR a registraci u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení i zdravotní pojišťovny (ty poslední jen když budete mít zaměstnance).

Pálená vs. betonová střešní krytina 18.06.2017

Pálená vs. betonová střešní krytina

Rekonstrukce či kompletní nová realizace střechy je poměrně náročnou záležitostí, a tak není divu, že se lidé hodně zamýšlejí nad tím, jakou střešní krytinu se vyplatí volit. Asi nejčastěji se prosazují betonové či pálené tašky. Samozřejmě si najdou své uplatnění i plechové pláty a jiné krytiny typu šindelí. Přesto se zaměříme na prvně dvě jmenované krytiny a pokusíme se je srovnat hned z několika pohledů. Sami si tak budete moci udělat obrázek o tom, která by se více hodila právě vám.

Kde najít inspiraci pro bydlení 16.06.2017

Kde najít inspiraci pro bydlení

Mít svůj vlastní rodinný dům anebo pěkný byt. To je sen mnoha lidí. Když je člověk mladý, vystačí si malým prostorem, který je vybavený jen skromně. Postupem času zjišťuje své priority. Stavba domu je jistě náročná, ale výběr zařízení do pokojů také není procházka růžovým sadem. Pokud nemáte jasnou volbu, jak vše útulně, prakticky a moderně zařídit, je dobré kontaktovat zkušeného architekta.

Repasované vysokozdvižné vozíky udělají dobrou službu 16.06.2017

Repasované vysokozdvižné vozíky udělají dobrou službu

Bez vysokozdvižného vozíku se neobejdou mnohé firmy působící v oblastech logistiky, stavebnictví či lesnictví. Bohužel toto zařízení není zrovna levnou záležitostí, a tak mnozí zájemci sáhnou raději po bazarovém kousku. Není se čeho bát, repasované stroje poslouží stejně dobře jako nové, pokud jsou od kvalitního dodavatele.

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly 15.06.2017

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly

Přestože žijeme v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, najít vykradený dům po návratu z dovolené není nic až tak neobvyklého: pravděpodobně se to stalo vám nebo někomu z vašich známých. Zabezpečení svého majetku před odjezdem proto není radno podceňovat.

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy 11.06.2017

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy

Pokud jste se odhodlali k renovaci ošlapané podlahy a chcete se do práce pustit na vlastní pěst, neváhejte. Existují efektivní, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy či parkety, které jsou následně nenáročné na údržbu. V případě, že se podlahářským činnostem věnujete profesionálně, řada přípravků na podlahy vám práci zrychlí, zjednoduší a zlevní.

Co nesmí chybět v předsíni? 11.06.2017

Co nesmí chybět v předsíni?

Někdo se v předsíni sotva vytočí, jiný by v ní mohl tancovat. Když dojde na zařizování tohoto pokoje, je nutné zohlednit jeho velikost. Do předsíní malých panelákových bytů se toho příliš moc nevejde, zato majitelé domů si mohou vymýšlet i nadčasové plány. V každém případě existuje několik kritérií, která jsou pro tuto místnost povinná.

Tyčový mixér: Co všechno zvládne tento kuchyňský pomocník? 05.06.2017

Tyčový mixér: Co všechno zvládne tento kuchyňský pomocník?

Kvalitní vybavení kuchyně dokáže komukoli, kdo připravuje pokrmy, značně usnadnit život. Šikovní němí pomocníci umí doslova divy. Typickým příkladem budiž tyčový mixér. Právě on se stal nezbytným členem domácnosti každé maminky na mateřské dovolené i zkušených kuchařů. Z jakých součástí se tyčový mixér sestává, podle kterých kritérií jej vybírat a co všechno zvládne? Na ty to otázky si postupně odpovíme v následujících řádcích.

Kuchyňská baterie – podrobný průvodce jejím nákupem 02.06.2017

Kuchyňská baterie – podrobný průvodce jejím nákupem

Kdyby se vás někdo zeptal, co podle vás neodmyslitelně patří k interiéru kuchyně, asi by jedna z nejčastějších odpovědí byla „kuchyňská baterie“. A je to pravda, bez tohoto základního prvku je takřka nemožné dobrou kuchyni vybudovat. Ovšem je potřeba si dát pozor, abyste koupili tu správnou. Pečlivý výběr je pro váš budoucí komfort při práci klíčový, proto byste ho neměli podcenit. Abychom vám ušetřili trochu času a poradili vám, na co se zaměřit především, připravili jsme si pro vás průvodce nákupem baterie, který by vám měl rozhodnutí trochu usnadnit.

Pánské tepláky pro volnočasové aktivity 01.06.2017

Pánské tepláky pro volnočasové aktivity

Pánské tepláky najdeme zajisté u každého muže v šatníku. Někteří považují tepláky za ne příliš zajímavý kousek oblečení, nicméně i o něm se dá říci mnoho slov. Na trhu máme na výběr z nespočetně velkého množství různých střihů a barev. Jak vybrat ty nejlepší tepláky? A které momentálně frčí?

1 2 3 22