Celkem v bazaru 83156 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2773 nových .

Jak na výběr koberců do bytu 28.04.2017

Jak na výběr koberců do bytu

I když se dnes lidé přiklánějí k podlahovým krytinám, jako jsou plovoucí podlahy, parkety či linolea, nezapomínají ani na moderní koberce. Jak si poradit s jejich výběrem? Samozřejmě záleží na materiálu, hustotě vlasu, provedení, barvě i ceně. Koberec se pyšní skvělými izolačními vlastnostmi. Není možné pochybovat o tom, že dokonale tlumí otřesy a uchovává teplo v místnosti.

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ – jeho funkce 24.04.2017

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ – jeho funkce

Základní funkcí podvojného účetnictví je poskytovat všem svým uživatelům spolehlivé a jasné informace o určité činnosti a stavu subjektu a o jeho ekonomické zdatnosti a prosperitě.

Doplňte svůj jarní šatník nadčasovými kousky 24.04.2017

Doplňte svůj jarní šatník nadčasovými kousky

Svůj šatník každý rok mírně obměňuje zřejmě každá žena a většina mužů. Nejen ty jarní nákupy oblečení vyžadují hodně přemýšlení: co je vhodné v aktuálním ročním období, co je přípustné s čím zkombinovat nebo jestli kousek skutečně padne jako ulitý. Jsou takové typy oblečení, které vám nákup výrazně zjednodušují.

Hostel Alfa - levné ubytování Praha 21.04.2017

Hostel Alfa - levné ubytování Praha

Plánujete výlet do hlavního města České republiky? Rádi byste spatřili všechny krásy matičky Prahy? Měli byste vědět, že za jediný den všechno nestihnete. Cestování z druhého konce země je náročný a zdlouhavý. Proč si nedopřát také noční zábavu v divadlech, na koncertech a v klubech? Stačí si jen vyhledat levné ubytování Praha.

Švýcarský kávovar JURA E80 připraví lahodnou kávu na jedno stisknutí 20.04.2017

Švýcarský kávovar JURA E80 připraví lahodnou kávu na jedno stisknutí

Není nic lepšího, než si po ránu či během dne v zaměstnání udělat lahodnou kávu v takové kvalitě, jakou byste ji dostali v kavárně. Stačí přitom jen málo – pořídit si dobrý kávovar, který ji připraví během pár vteřin, aniž byste museli být zkušenými barmany. Novinkou v této oblasti je kávovar JURA E80.

S časopisem 1x2tip začnete být v kurzovém sázení ziskoví 19.04.2017

S časopisem 1x2tip začnete být v kurzovém sázení ziskoví

Rozhodli jste se zkusit štěstí s kurzovým sázením? Mnoho mužů se do něj pouští s vidinou, že si díky svému koníčku přijdou na nějaké peníze. Většina z nich toho ovšem po prvním neúspěchu nechá. Vydělávat je skutečně těžké, pokud nevíte, jaké jsou triky sázkových kanceláří, a neznáte osvědčené taktiky.

Bojíte se nakupovat v zahraničí? CZECHeBay vám pomůže 14.04.2017

Bojíte se nakupovat v zahraničí? CZECHeBay vám pomůže

Kdo jednou objeví kouzlo eBaye, Aliexpressu, Amazonu a podobných zahraničních tržišť, začne je využívat čím dál častěji. Vždyť mnoho českých obchodníků stejně jen objednává ze zahraničí a prodává výrobky s podstatnou přirážkou. Co tady koupíte za dvě stovky, v Číně často seženete za dvacet korun.

OBZOR umožňuje vyzkoušet si vypínače ve vlastním interiéru 13.04.2017

OBZOR umožňuje vyzkoušet si vypínače ve vlastním interiéru

Mnozí lidé si s doplňky do svého domova, jako jsou například zásuvky a vypínače, nedělají starosti. Koupí ty nejlevnější a domnívají se, že na nich stejně nezáleží. Opak je ale pravdou. Luxusně vypadající doplňky dokážou místnost povýšit na novou úroveň.

Cesta za půlnočním sluncem 12.04.2017

Cesta za půlnočním sluncem

Norsko je zemí dechberoucích výhledů a divoké přírody, kterou jinde v Evropě už nejspíš nenajdete. Život je zde spjat s horami, všudypřítomným mořem a i dnešní Norové si zachovávají cosi z tvrdosti svých předků. Cestovat sem znamená utéct na chvíli z uspěchaného, přetechnizovaného světa a prožít chvíle, které si budete pamatovat po zbytek života…

Užijte si dovolenou svobodně a pohodlně 11.04.2017

Užijte si dovolenou svobodně a pohodlně

Dovolená na kolečkách přestává být výsadou Dánů a Holanďanů, kteří cestování v karavanech povýšili na téměř národní sport. Karavany se derou na výsluní popularity i v tuzemsku díky ekonomické výhodnosti, možnosti procestovat kus světa bez nutnosti rezervace hotelů a především kvůli svobodě pohybu, již jízda karavanem skýtá.

1 2 3 19