Celkem v bazaru 99451 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2794 nových .

Co vše můžete najít s detektorem kovů 17.08.2018

Co vše můžete najít s detektorem kovů

Pořízení detektoru kovu je skvělým krokem, pokud máte rádi tajemství, záhady, toulky po přírodě a hledání pokladů. Detektor kovu je multifunkční nástroj, který využijete nejen ve volném čase k aktivnímu odpočinku, ale také v práci. Vyberte si ten správný detektor a vydejte se hledat poklad již dnes.

Kariérní portál VímVíc ví opravdu více 16.08.2018

Kariérní portál VímVíc ví opravdu více

Webů s nabídkami práce i sofistikovanějších kariérních portálů najdeme několik. Avšak ne každý nabízí službu, díky které si dokážeme proklepnout nového potenciálního zaměstnavatele dříve, než se odhodláme podat ve stávající práci výpověď a vydáme se „za dobrodružstvím“ do nového zaměstnání.

Dogfest 2018: Užijte si celý den se svým čtyřnohým mazlíčkem 14.08.2018

Dogfest 2018: Užijte si celý den se svým čtyřnohým mazlíčkem

Dokážete si užívat každou chvilku strávenou s vaším pejskem? Procházky představují optimální relax, vydat se ale můžete i na specifickou akci, která se věnuje psům ad A až po Z. Optimálně na tu největší u nás. Ano, řeč je o psím festivalu Dogfest. Právě v jeho rámci zažijete chvilky, na které stoprocentně nezapomenete. Kdy na tento psí fesťák vyrazit, kde se vlastně koná, jaký je jeho program a kde sehnat vstupenky? Na tyto otázky vám odpovíme v následujících řádcích, a to podrobně.

Thajská masáž v Praze – přijďte ji konečně zkusit 10.08.2018

Thajská masáž v Praze – přijďte ji konečně zkusit

Thajské masáže jsou zastřeny jakýmsi tajemstvím, takže už jen při vyslovení těchto dvou slov se mnoho lidí „uculí“a je vidět, že nemají ponětí, o co vlastně jde. Nebo na druhou stranu je zas thajská masáž spojena s obavou z příliš intenzivního masírování. Co tedy od tradiční thajské masáže čekat?

Jak vybrat dvoupatrovou postel do dětského pokoje? Výběr byste neměli podcenit 09.08.2018

Jak vybrat dvoupatrovou postel do dětského pokoje? Výběr byste neměli podcenit

Jakmile se řekne „dvoupatrová postel“, pravděpodobně si vzpomenete na dětství, jak jste se se sourozenci hádali, kdo bude spát nahoře. Důvodem, proč si dvoupatrové postele udržely v dětských pokojích místo dodnes, je, že šetří spoustu místa. Přece jen, do menších místností by se sice vlezly dvě postele, ovšem ratolesti by neměly prostor na hraní, což byste jim nemohli udělat.

5 tipů, kde si koupit rodinný dům 08.08.2018

5 tipů, kde si koupit rodinný dům

V dnešním uspěchaném světě, kdy člověk nemá čas pořádně ani na rodinu, se spousta lidí stěhuje do bytů, ideálně nedaleko center velkých měst. Ovšem na druhou stranu rodiny s dětmi prahnou po menším domečku zasazeném do klidného prostředí. Jestliže patříte mezi zájemce o rodinný dům, v následujících řádcích najdete hned 5 tipů, v jakých městech rozhodně neprohloupíte.

Při koupi domu je důležité přemýšlet o vhodné lokalitě 02.08.2018

Při koupi domu je důležité přemýšlet o vhodné lokalitě

Kupujete dům. Výborně. Nejspíš máte perfektní představu o tom, jak by měl vypadat, kolika pokoji má disponovat, o plánovaných proporcích zahrady nepochybujete, a že nutně potřebujete garáž pro dvě auta, je jasná věc. Máte také přesnou vizi o lokalitě, ve které by měl váš dům stát?

Batoh do školy – jaký je ten pravý? 01.08.2018

Batoh do školy – jaký je ten pravý?

Prázdniny se sice přehouply teprve do své druhé poloviny, ale už teď je třeba myslet na to, co všechno budete muset vašim dětem se začátkem nového školního roku pořídit. Záležet si dejte především na výběru správného batohu. Odborníci totiž bijí na poplach. Stále více dětí se potýká s bolestí zad a na vině dost často bývá právě taška, kterou vaše ratolest nosí do školy.

Nepodceňujte důležitost úsměvu – dovede divy! 01.08.2018

Nepodceňujte důležitost úsměvu – dovede divy!

Vzhled hraje v současnosti velmi důležitou roli. Tvoří jeden z klíčových faktorů, které rozhodují o tom, zda budete úspěšní či nikoli. Nejde však jen o to, co máte na sobě, jestli se můžete pochlubit dokonalou postavou, krásnou pletí či zářivými vlasy.

Máte obavy ze správnosti účetnictví? Auditor vše prověří 01.08.2018

Máte obavy ze správnosti účetnictví? Auditor vše prověří

Nepřesnosti v daňovém účetnictvím by vám mohly přinést velké problémy. Z toho důvodu je pro každou firmu klíčové najít si odborníka, který se o veškeré finanční doklady postará. Někdy si ovšem ani tak nemusíte být jisti, zda je vše v pořádku. A v takové situaci je vhodné pozvat si auditora.

1 2 3 48