Celkem v bazaru 87007 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2775 nových .

I ten nejmenší fotbalový tým by měl mít své dresy 21.01.2018

I ten nejmenší fotbalový tým by měl mít své dresy

V Česku je pravděpodobně nejoblíbenějším sportem hokej. V závěsu za ním se v posledních letech drží biatlon – nejspíš proto, že máme na Vysočině arénu, kde se pravidelně jezdí světové závody, a také díky skvělým českým závodníkům, jimž se každou sezónu daří. Pak je tady ale ještě jeden týmový sport, který budí mezi Čechy velké emoce. A tím je fotbal.

Co neupotřebíte vy, poslouží někomu jinému. Jak se nejlépe zbavit nevhodných vánočních dárků? 20.01.2018

Známe to jistě všichni: u stromečku předstíráme radost, ale ve skutečnosti si říkáme, že tady Ježíškovi pěkně ujela ruka. Počkáme pár týdnů, než začneme přemýšlet, kam s nevyhovujícími dárky. Dáme vám pár tipů!

Jak si zařídit zahradu? Nezapomeňte si vybrat správný nábytek 19.01.2018

Jak si zařídit zahradu? Nezapomeňte si vybrat správný nábytek

Součástí zahrady by mělo být i místo, kde se budeme cítit příjemně, a vznikne nám útulný kout pro posezení. Může se jednat o malý altánek, pergolu a podobně. To závisí na tom, jaké máte prostorové možnosti. V každém případě je však podstatnou součástí výběr správného zahradního nábytku. V článku vám přinášíme několik tipů, které se vám mohou hodit.

Karambit není jen nůž z CS:GO 18.01.2018

Karambit není jen nůž z CS:GO

Karambit je víceúčelový nůž, s nímž si můžete nakrájet zeleninu, nebo se také ubránit při boji. Má zahnutou čepel, ergonomickou rukojeť a nejméně jeden bezpečnostní kroužek. Na popularitě mu přidává zejména to, že se používá ve hře Counter Strike Global Offensive, avšak ve skutečném světě je starý tisíce let.

Kde sledovat filmy a seriály online? 17.01.2018

Kde sledovat filmy a seriály online?

Čím dál více lidí objevuje kouzlo portálů, na nichž lze sledovat filmy a seriály online. Televizní programy už nejsou tak lákavé jako dříve, film online si navíc můžete pustit na libovolném zařízení – třeba na mobilu. Výběr je bohatý, na internetu vypátráte jak staré dobré seriály, tak nejnovější filmové hity. Jen je potřeba vědět, kde je hledat.

Nábytek z umělého ratanu vtiskne terase punc ojedinělosti 16.01.2018

Nábytek z umělého ratanu vtiskne terase punc ojedinělosti

V současné době se ve světě bydlení dostává do popředí umělý ratan, který působí elegantně, nadčasově a moderně. Používá se především k výrobě zahradního nábytku, jež se bude dokonale vyjímat na terase, ba dokonce i pod pergolou. V následujících řádcích vám prozradíme přednosti a úskalí ratanového zahradního nábytku.

Na co se zaměřit při výběru matrace a kde hledat? 12.01.2018

Na co se zaměřit při výběru matrace a kde hledat?

Cílem nás všech by mělo být dosažení kvalitního spánku. Má totiž spoustu pozitivních dopadů na naše tělo. Když jsme dostatečně vyspaní, máme vyšší produktivitu, soustředění, sportovní výkonnost a lépe funguje imunitní systém. Vytvoření ideálních podmínek pro kvalitní spánek přitom není nic složitého. Když vyberete správnou matraci, můžete značnou část ovlivnit.

Poradíme, jak co nejlépe vybrat dveře 05.01.2018

Poradíme, jak co nejlépe vybrat dveře

Přemýšlíte nad výběrem nových dveří? V úvahu je potřeba vzít několik parametrů, které jsou klíčové pro výběr nejvhodnějšího typu k vašemu domu. Naštěstí nejde o nic složitého a v tomto článku vám poradíme, jak co nejlépe zvolit venkovní dveře.

Každý koberec si jednou za čas zaslouží hloubkové čištění 04.01.2018

Každý koberec si jednou za čas zaslouží hloubkové čištění

Nejjednodušším způsobem, jak vyčistit koberec od drobků a prachu, je obyčejný vysavač. Ten si ovšem neporadí s hloubkovou špínou, a tak je jednou za čas dobré použít i tzv. extraktorový způsob čistící do hloubky.

Jídelní stůl z masivu: Když chcete kvalitu... 03.01.2018

Jídelní stůl z masivu: Když chcete kvalitu...

Jídelní stoly můžete vybírat z rozmanitých materiálů - dřevotříska, masiv, lamino, foliované MDF desky atd. Konkrétní výběr záleží na vašich preferencích i na tom, kolik se rozhodnete do nábytku investovat. Ještě si nejste jistí? Pojďme se podívat na masiv.

1 2 3 31