Celkem v bazaru 92382 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2829 nových .

Online seznámení může být pohádka se šťastným koncem 20.04.2018

Online seznámení může být pohádka se šťastným koncem

Seznámení přes internet není přežitek ani nesmyslná pohádka. Naopak je v poslední době tím nejspolehlivějším způsobem, jak se seznámit bezpečně a spolehlivě. I při online seznamování je ale dobré vědět, jak na to. Vyhněte se nepříjemným konfliktům, trapným odhalením i zdrcujícímu zklamání s pomocí několika rad, které vás internetovou seznamkou provedou bezpečnou cestou za vysněným cílem.

Dovolená na Bali předčí vaše tajné sny o dokonalé dovolené 19.04.2018

Dovolená na Bali předčí vaše tajné sny o dokonalé dovolené

Plánujete letošní dovolenou na exotickém místě a stále jste se ještě nerozhodli, kterou destinaci zvolit? Pak by vás mohla nadchnout dovolená na Bali, která patří k těm méně tradičním. Možná proto, že o tomto indonéském ostrově nemají lidé dostatek informací. Spirituální atmosféra s odlišným stylem života je jedním z důvodů, proč o dovolené na Bali začít uvažovat.

Dárek pro partnera či partnerku, který si užijete i vy 19.04.2018

Dárek pro partnera či partnerku, který si užijete i vy

Přicházet se stále novými nápady na dárky pro svou milovanou polovičku je mnohdy složité. Obzvlášť v začátcích, kdy toho o tom druhém ještě moc nevíte, nebo naopak po dlouholetém vztahu, když už jste mu vlastně všechno darovali. Co s tím?

Šaty dělají metalistu – drsná kolekce jemná k přírodě 18.04.2018

Šaty dělají metalistu – drsná kolekce jemná k přírodě

Rok se s rokem sešel a za chvíli již bude odstartovaná další sezóna plná metalových koncertů a festivalů. I když jde zejména o hudbu a zábavu s přáteli, proč nezazářit v novém metalovém outfitu?

Vlastní dům je snem mnoha českých rodin s dětmi 18.04.2018

Vlastní dům je snem mnoha českých rodin s dětmi

V posledních dvou letech ceny nemovitostí výrazně vzrostly, přičemž tento trend bude i nadále pokračovat. Bytové jednotky postavené v rámci developerských projektů jdou doslova na odbyt. V současné době jsou úroky hypotečních úvěrů poměrně nízko, a proto je ideální doba na koupi nemovitosti.

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Pořiďte si domácí vodárnu! 17.04.2018

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Pořiďte si domácí vodárnu!

Pokud na svém pozemku máte k dispozici vlastní zdroj vody, byla by škoda nevyužít benefitů, které nabízí domácí vodárna. Proč zalévat zahradu a splachovat WC pitnou vodou? Pořiďte si vlastní vodárnu a můžete ušetřit spoustu peněz za vodu z veřejného vodovodu.

Jak se naučit anglicky za týden? 16.04.2018

Jak se naučit anglicky za týden?

Máte nezkrotnou touhu cestovat? Toužíte po lepší práci? Ale… Taky tam máte to „ALE“? Ale já neumím jazyk, nikam mě nevezmou, když se sotva domluvím, všude chtějí lidi plynule mluvící anglicky. Možná už vám to někdo řekl, teď a tady to uvidíte černé na bílém. Jsou to výmluvy. Bohužel je to tak. Však znáte to rčení: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody“. A tak nějak to je i s naší motivací učit se jazykům a s naší vyhlídkou na lepší budoucnost. Jak to během jednoho týdne změnit?

Je nejvyšší čas na instalaci nového topení 16.04.2018

Je nejvyšší čas na instalaci nového topení

Vyřádila se tuhá zima na rozvodech vody u vašeho rodinného domu? Neváhejte a oslovte instalatéra co nejdříve. Poškozené potrubí může každým dnem přidělávat více a více škod. Odkládání by se vám ve výsledku mohlo pěkně prodražit. Letní období je rovněž ideální dobou, která nahrává stavebním činnostem v rekreačních objektech, administrativních budovách i rodinných domcích. Před nadcházející zimou si můžete nechat vybudovat nové rozvody topení, vyměnit plynový kotel či namontovat solární panel pro ohřev vody i získání energie.

Rekreační nemovitost v jižních Čechách? Skvělá volba 11.04.2018

Rekreační nemovitost v jižních Čechách? Skvělá volba

Město sice milujete, ale rádi z něj občas mizíte. Zatoužíte po lesích, rybnících a vlastní zahradě. Tato touha sílí a nakonec vás dožene k zásadnímu životnímu rozhodnutí. A dobře uděláte.

Jak na výběr vchodových dveří? Nezáleží jen na vzhledu 10.04.2018

Jak na výběr vchodových dveří? Nezáleží jen na vzhledu

Při zařizování domácnosti je třeba myslet na bezpečí vaše a vašich rodinných příslušníků. Zloději dokážou využít každé chyby a maličkosti, aby vám z bytu vzali vše cenné. Základem preventivního opatření jsou kvalitní bytové vchodové dveře.

1 2 3 40