Celkem v bazaru 87647 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Co pít na silvestra? Namíchejte si speciální koktejly! 22.12.2017

Co pít na silvestra? Namíchejte si speciální koktejly!

Konec roku se blíží a spolu s ním i bujaré oslavy. Se slavením a veselím je spjat také alkohol, který si v tento den dopřejí i ti, co mu normálně příliš neholdují. Alespoň na přiťuknutí však ve skleničce něco dobrého nesmí chybět.

LED zářivky jsou úsporné, a proto nahrazují klasické žárovky 21.12.2017

LED zářivky jsou úsporné, a proto nahrazují klasické žárovky

V současné době cena energií neustále stoupá, a tak se lidé snaží dělat různá úsporná opatření, ovšem mnohdy na úkor komfortu. Ušetřit se však dá i jinými cestami, například vyměnit klasické žárovky v celém domě za LED zářivky, jež se vyznačují nízkou spotřebou elektřiny. V následujících řádcích se na vlastnosti LED technologie zaměříme podrobněji.

Pronajměte si dopravní značky 20.12.2017

Pronajměte si dopravní značky

Dokážete si představit provoz na silnicích bez dopravních značek? Dnes už by to ani nešlo. Potřebujete zrovna umístit nějaké označení a nechcete ho kupovat? Pak po vás bude vhodný pronájem. Na koho se obrátit?

Nákup mobilního telefonu: 4 věci, na které si musíte dát pozor 19.12.2017

Nákup mobilního telefonu: 4 věci, na které si musíte dát pozor

Uvažujete, že byste sobě nebo svým blízkým ještě pod stromeček dali mobil? Anebo jste se rozhodli pro nákup elektroniky ve slevách po svátcích. Ať už je vaše situace jakákoli, během nákupu mobilního telefonu je zapotřebí brát v potaz spousty důležitých aspektů. My všechny popisovat podrobně nebudeme. Soustředíme se pouze na 4, jež jsou nejdůležitější a i laik si na jejich základě zvolí ten správný model.

Dovolená snů na největším karibském ostrově 18.12.2017

Dovolená snů na největším karibském ostrově

V České republice se rtuť teploměru dostala výrazně pod nulu, a to zima teprve začala. Pokud však chcete alespoň na chvíli utéct mrazivému počasí, kupte si letenku na největší karibský ostrov s nespočetným množstvím písečných plážích. Kuba skrývá spoustu zajímavostí, a to od architektonických skvostů po přírodní úkazy.

Jídelní židličky by měly být pohodlné 15.12.2017

Jídelní židličky by měly být pohodlné

Při výběru nábytku, ať už do obývacího pokoje, kuchyně či dětského pokoje, byste se měli zaměřovat jak na praktické vlastnosti, tak i na samotný design. Zatímco někdo si nechává záležet na ložnici, někdo nepodceňuje vybavení jídelny. Dominujícím prvkem jídelní části rodinného domu je bezpochyby prostorný stůl, u nějž bude mít židličku každý člen rodiny. V následujících řádcích si prozradíme, jak vybrat jídelní židličky, aby byly pohodlné a působily elegantně.

Hledáte výhodnou rychlou půjčku? První si nabídky porovnejte 14.12.2017

Hledáte výhodnou rychlou půjčku? První si nabídky porovnejte

V současné době se do finančních problémů může dostat opravdu každý. Stačí jedna opožděná výplata, kvůli které nestihnete včas poslat peníze na nájem, hypotéku či alimenty, a už jsou problémy na světě. Pokud potřebujete vytáhnout trn z paty, začnete uvažovat nejspíše o nějaké rychlé půjčce. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se v nebankovním sektoru pohybovat a na co si dát pozor.

Nákup čelovky: Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější? 03.12.2017

Nákup čelovky: Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější?

Uvažujete o nákupu svítilny? Po dlouhém váhání jste se rozhodli pro čelovku? Není divu. Oproti kapesní svítilně nabízí nespornou výhodu spočívající v tom, že ji člověk nemusí držet v ruce. Světlo přitom dokáže nabídnout velmi silné. Tedy alespoň v případě kvalitního modelu. Že nevíte, podle jakých parametrů byste ji měli vybírat? Tak to jste na správném místě. Poradíme vám.

Krásné vlasy bez ohledu na věk 29.11.2017

Krásné vlasy bez ohledu na věk

Každá žena touží být krásná, líbit se, cítit se dobře a sebejistě. Důležitou úlohu v tom sehrávají také vlasy, které bývají ne náhodou považovány za korunu krásy. S přibývajícími léty však bohužel doznávají jistých změn, s nimiž se nechceme smířit. O jaké změny jde? A je možné proti nim bojovat?

Odvlhčovač vzduchu – poradíme vám, jak vybrat ten správný 28.11.2017

Odvlhčovač vzduchu – poradíme vám, jak vybrat ten správný

Vlhkost vzduchu je nepříjemným problémem, který trápí většinou obyvatel starších domů, vlastníků garáží a dílen, ale i majitelů skladových prostorů, veřejných bazénů a saun či sklípků. Výběr správného přístroje je základ.