Celkem v bazaru 98299 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Dámské letní šaty: 8 způsobů, jak je nosit 02.07.2018

Dámské letní šaty: 8 způsobů, jak je nosit

Letní období již klepe na dveře našich šatníku a všudypřítomné slunce a květiny nám připomínají, že je na čase vyměnit džíny za dámské letní šaty, kozačky za lodičky a zimní bundy za kabátky a svetry. Často nám však mohou naše outfity připadat nudné a okoukané. Jako ozvěna minulých letních sezón.

Airdrop – co to vlastně je a proč se to stává fenoménem? 02.07.2018

Airdrop – co to vlastně je a proč se to stává fenoménem?

V poslední době se zaznamenává stále více airdropů. Účastní se jí nejenom lidé ale také různé projekty s kryptoměnou. O co se vlastně jedná?

Letní móda 01.07.2018

Letní móda

Po dlouhém čekání už je tu zase léto a spolu s ním i podstatně více příležitostí předvést světu svůj cit pro módu. Můžete tvrdit, že vás móda a oblékání nezajímá, ale přiznejte si, že za pěkně oblečeným kolemjdoucím máte vždy tendenci se ohlédnout. Stejně tak člověku samotnému přirozeně záleží na tom, aby se nejen cítil pohodlně, ale také aby vypadal dobře. Co tedy patří do šatníku letošních prázdnin?

3 způsoby, jak si dokonale vychutnat kávu 30.06.2018

3 způsoby, jak si dokonale vychutnat kávu

Káva provází lidstvo už celá staletí. Oblíbili jsme si ji natolik, že si bez ní svůj den už vůbec neumíme představit. Voňavý povzbuzující nápoj si dopřáváme ráno k snídani, odpoledne s přáteli nebo o pracovní pauze v zaměstnání. Mnohdy se však při její přípravě a konzumaci dopouštíme celá řady chyb. Jaké patří mezi ty nejčastější a jak se jich vyvarovat?

3 pravidla pro stavbu domu 27.06.2018

3 pravidla pro stavbu domu

Stavba domu patří k důležitým milníkům našeho života. Připočteme-li k tomu, že se nejedná o žádnou levnou ani krátkodobou záležitost, pak se není co divit, že to nebereme na lehkou váhu a nedovolíme si podcenit jediný detail.

3 údaje, podle kterých je dobré si vybrat realitní kancelář 27.06.2018

3 údaje, podle kterých je dobré si vybrat realitní kancelář

Prodej nemovitosti občas není snadný úkol, jeho realizace trvá dlouhou dobu a zahrnuje mnoho úkolů. Nevíte si s prodejem nemovitosti rady, avšak také neznáte žádný klíč, podle kterého by se poznala kvalitní realitní kancelář, jež by vám s prodejem vašich nemovitostí pomohla? Nevěšte hlavu, my vám dnes dáme hned tři tipy na to, jak si kvalitní realitní kancelář vybrat!

Spánek v parném létě – jak na něj? 27.06.2018

Spánek v parném létě – jak na něj?

Horké slunce a teploty atakující třicetistupňovou hranici – tak by se dalo ve zkratce popsat léto. Toto období, které je stvořené k válení se někde u vody, představuje pro náš organismus pořádný zápřah. Tělo si navíc mnohdy neodpočine nejen přes den, ale ani v noci, v parném létě má totiž nejeden z nás problémy se spánkem. Jak tedy na spalující horko vyzrát?

Velké problémy s malou koupelnou? Všechno má své řešení 25.06.2018

Velké problémy s malou koupelnou? Všechno má své řešení

Každý z nás si přeje pěkné, útulné bydlení, kde se bude cítit dobře. Pokud se chystáme na rekonstrukci interiéru domu či bytu, pravděpodobně budeme začínat se sociálním zařízením. Koupelna tvoří jádro domova, jelikož v ní všichni trávíme spoustu času, proto bychom zde měli mít po ruce vše, co potřebujeme. Ale jak řešit nedostatek místa? Pojďme se podívat na pár užitečných rad.

Před vedry vás ochrání ventilátory 21.06.2018

Před vedry vás ochrání ventilátory

V horkých dnech je kolikrát lepší zavřít okna, nepustit teplo dovnitř a ven raději nevylézat. Jenže občas bývá k nevydržení i doma. Znají to zejména obyvatelé podkrovních bytů či majitelé kanceláří pod střechou. Pokud v takovém prostředí není instalovaná klimatizace, jste nahraní. Nebo ne?

4 znaky, podle kterých poznáte, že kočka nemá správnou výživu 21.06.2018

4 znaky, podle kterých poznáte, že kočka nemá správnou výživu

Je smutné, že v současné době se pořád najde dost lidí, kteří ignorují fakt, že kočka je masožravec a hlavní složkou potravy by mělo být maso. Krmení pouze granulemi či konzervami, které obsahují množství obilovin, či zbytky lidského jídla, může mít pro kočku fatální následky.