Celkem v bazaru 98120 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2777 nových .

Židle pro vaše zdravá záda 28.07.2017

Židle pro vaše zdravá záda

Většina z nás stráví vsedě u počítače řadu hodin denně, od pondělí do pátku, prakticky celý rok. A řadu z nás také trápí problémy s bolavými záda, s nimi související pohybové obtíže a jiné zdravotní komplikace. Jestliže se i vy řadíte k zástupům stejně postižených, zkuste se zamyslet nad tím, co denně používáte – totiž svou kancelářskou židli. Právě v ní by totiž mohl být problém.

6 zajímavých faktů o televizích 28.07.2017

6 zajímavých faktů o televizích

Televizní přijímače se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Ať už na nich sledujeme světové dění ve večerních zprávách, bavíme se u nových dílů zahraničního sitcomu nebo se vzděláváme díky naučným dokumentům, televize je zkrátka naším každodenním společníkem. Pojďme se podívat na několik zajímavých faktů, které se oblíbené „bedny“ týkají

Autem do teplých zemí – jak na to? 28.07.2017

Autem do teplých zemí – jak na to?

Češi patří mezi nadšené cestovatele. Rádi obdivují krásy nejen naší země, ale čím dál častěji se vydávají prozkoumávat i místa zahraniční. Nejčastěji k tomu volí jízdu automobilem – je to totiž pohodlné, praktické a svobodné. Nemusíte na nikoho čekat, jedete si, kdy chcete a kam chcete. Rozhodnete-li se takto vyrazit i vy, nepodceňte důkladnou přípravu.

Konvice KitchenAid jsou ozdobou kuchyně 21.07.2017

Konvice KitchenAid jsou ozdobou kuchyně

Bez rychlovarné konvice jde v dnešní době žít těžko. Ráno si s její pomocí snadno uvaříte kávu či čaj, někdo horkou vodou zalévá třeba i brambory či těstoviny, aby byly rychleji uvařené. Však od toho také konvice získaly svůj název – zrychlují a usnadňují přípravku pokrmů i nápojů.

Nejen do webu se musí investovat, i optimalizace je důležitá 21.07.2017

Nejen do webu se musí investovat, i optimalizace je důležitá

Pěkné webové stránky jsou sice základním krokem, pokud se rozhodnete působit na internetu, nicméně samy o sobě nestačí. Podpořit by se měly i aktivitou na sociálních sítích a především optimalizací pro vyhledávače, aby je uživatelé vůbec měli šanci najít.

10 důvodů, proč muži milují trenýrky 21.07.2017

10 důvodů, proč muži milují trenýrky

Muži si spodní prádlo vybírají často neradi, nechtějí si prádlo zkoušet a nejvíce preferují pohodlí. Nám ženám tak často zůstává nelehký úkol vybrat jim a koupit takové prádlo, které jim padne a navíc se jim bude skvěle nosit. Víte, proč muži milují trenýrky?

Masivní postel do moderní domácnosti? Proč ne? 20.07.2017

Masivní postel do moderní domácnosti? Proč ne?

Kvalitní rám postele, matrace i rošt jsou nezbytností pro pohodlné lůžko. Kromě místa k odpočinku nabízí postel i úložný prostor a její vzhled doplňuje ráz pokoje. Proto vybíráme nejen podle provedení, ale samozřejmě by se nám postel měla líbit a ladit s ostatním nábytkem.

Práce na lešení má svá pravidla 19.07.2017

Práce na lešení má svá pravidla

Když dojde na rekonstrukci rodinného domu či komerční budovy, je třeba lešení. Práce ve výškách se prostě bez hliníkové konstrukce s plošinami neobejde. Pokud jste šikovný majitel rodinného domu, můžete si lešení vypůjčit a práci vykonat sami. Majitelé činžáků a paneláků si musejí obstarat služby zkušených odborníků včetně lešení.

Darujte pobyt v oblacích 19.07.2017

Darujte pobyt v oblacích

Marně si lámete hlavu, co dát svým nejbližším k narozeninám nebo pod stromeček? Už přemýšlet nemusíte. Hodnotné věci se často můžou minout účinkem a mohou skončit někde na poličce prakticky nerozbalené. Zato zážitek na vlastní kůži se člověku vryje do paměti tak, že na něj do smrti nezapomene. Zážitkové poukazy jsou hitem posledních let, tak myslete na své blízké a dejte jim to, po čem každý touží.

Šetřete prostorem s posuvnými dveřmi 16.07.2017

Šetřete prostorem s posuvnými dveřmi

Probíhá u vás výstavba nebo rekonstrukce? Pokud se rozhodujete, jaké dveře do domácnosti zvolit, rozhodně byste měli na seznam zařadit posuvnou variantu. Moderní posuvné dveře jsou praktické a současně stylové. Přesvědčte se sami!

1 22 23 24 25 26 46