Celkem v bazaru 87647 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Jak vybírat půjčku před výplatou 29.09.2016

Jak vybírat půjčku před výplatou

Potřebujete několik tisíc korun, ale do výplaty je ještě daleko? Možným řešením může být půjčka před výplatou. Jedná se o finanční úvěr v menší hodnotě pro pokrytí menších výdajů a překlenutí období do další výplaty. Ovšem nabídka těchto mikropůjček skrývá různá nebezpečí. Jak vybrat vhodnou půjčku před výplatou a nespálit se na poplatcích nebo vysokém úroku?

Komu v Praze svěřit montáž klimatizace? 29.09.2016

Komu v Praze svěřit montáž klimatizace?

Nejen v létě, ale i v zimě oceníte doma klimatizaci. Neslouží totiž jen k ochlazení vzduchu v parných letních dnech, může váš domov také spolehlivě vytápět. Jestliže se chcete zorientovat v nabídce klimatizací, kromě pročítání internetových recenzí se poraďte s pracovníky montážní firmy v Praze a okolí, která se specializuje na klimatizace.

Skútry, motocykly a elektrokola v Českých Budějovicích 28.09.2016

Skútry, motocykly a elektrokola v Českých Budějovicích

Rozhodujete se, jestli zvolíte skútr nebo klasický motocykl? V případě, že ještě nevlastníte řidičský průkaz, může pro vás být dočasnou a neméně pohodlnou variantou špičkové elektrokolo s pohonem na asistované šlapání s rychlostí až 30 km/h.

Luxusní pánské zimní kabáty 27.09.2016

Luxusní pánské zimní kabáty

Vybíráte kvalitní bundu pro letošní zimu? Chcete se maximálně udržet v teple a zároveň vypadat vždy elegantně a šik? Stejnou službu jako stylová bunda vám může poskytnout komfortní vlněný kabát, který má na rozdíl od bundy univerzální využití.

Textilní hala je nejúspornějším a nejrychlejším zastřešením 25.09.2016

Textilní hala je nejúspornějším a nejrychlejším zastřešením

K většině podnikání je potřeba nějaký sklad zboží, velká garáž na všechny stroje či hala na sklizenou úrodu. Protože podnikatelé obvykle nemají času nazbyt a nechtějí ani zbytečně utrácet spousty peněz, staly se v poslední době nejoblíbenější formou zastřešení textilní haly.

Jak zvolit kvalitní koženou galanterii? 24.09.2016

Jak zvolit kvalitní koženou galanterii?

Sháníte vhodnou kabelku k vašemu novému outfitu? Aktovku do práce pro muže? Peněženku jako dárek k Vánocům pro náročnější ženu? Nebude to pro vás žádný oříšek, pokud budete vybírat ze sortimentu výrobků z pravé kůže. Kůže se nikdy neomrzí, ocení ji každý, je elegantní a hodí se téměř ke všem příležitostem. Jak ovšem poznat pravou kůži od napodobeniny? Kde se prodávají ověřené značky?

Nasbírejte inspiraci na stylové bydlení 19.09.2016

Nasbírejte inspiraci na stylové bydlení

Také vždy obdivujete interiéry na obrázcích na internetu či části místností v Ikei? Většina lidí se sice snaží ze všech sil, ale nikdy se jim nepovede dosáhnout takového výsledku, jaký vidí na snímcích. Vytvořit krásný interiér se přitom dá i bez pomoci profesionálního designéra.

Září 2016 je ideálním měsícem pro nákup nemovitosti 18.09.2016

Září 2016 je ideálním měsícem pro nákup nemovitosti

Víte, kdy je nejlepší doba na pořízení vlastní nemovitosti? Přece právě teď! Úrokové sazby jsou nyní nízko, šanci tedy mají i ti méně movití. Situace se však brzy změní.

Dovolená na indonéském ostrůvku Bali 14.09.2016

Dovolená na indonéském ostrůvku Bali

Písečné pláže, tradiční kultura vábící svým uměním tance, hudbou, sochařstvím a typickým balijským hinduismem. Na exotickou dovolenou nikdy není pozdě. Vydejte se do rovníkové oblasti v létě či v zimě, ostrov Bali má pro vás stálé tropické klima, budete se vracet opálení a nabití sluncem a plni zážitků. Který zájezd na Bali bude pro vás ten pravý?

Jak na rozvod dohodou a vypořádání společného jmění manželů? 12.09.2016

Jak na rozvod dohodou a vypořádání společného jmění manželů?

Rozvodovost v ČR je stále poměrně vysoká. Podle statistik až polovina párů, které si řeknou své ano, skončí do několika let v rozvodovém řízení. Rozvod je věc nepříjemná, ale pokud jsou manželé schopni se sami dohodnout na majetkovém vypořádání, usnadní si svoji už tak nezáviděníhodnou situaci a rozvod se nemusí dlouho táhnout.

1 22 23 24 25 26 31