Celkem v bazaru 98120 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2777 nových .

Televizní vysílání 10.07.2017

Televizní vysílání

Televizní přijímač se stal nezbytnou součástí našeho života. V současné době nám naskýtá řadu možností. Lze jej propojit s počítačem, díky čemuž máme přístup do videotéky a na internetové televizní stanice. Umožňuje nám rovněž nahrávání pořadů a volit můžeme z mnoha stanic. Již více než polovina českých domácností upustila od terestrického vysílání a přešla k satelitnímu nebo kabelovému televiznímu přenosu.

Plastové bazény a jejich výhody 07.07.2017

Plastové bazény a jejich výhody

Mít na zahradě vlastní venkovní bazén je dnes už zcela běžné. Mohou si jej bez nějakých výrazných finančních nákladů dovolit takřka všichni majitelé rodinných domů. Pokud uvažujete o pořízení venkovního bazénu, máte na výběr z mnoha variant. Dobrým řešením se hned z několika důvodů jeví plastové bazény do země.

Základní zásady při výběru krmiva pro psy 07.07.2017

Základní zásady při výběru krmiva pro psy

Pes se často stává doslova dalším členem domácnosti, a proto je potřeba mu věnovat stejnou péči jako svým blízkým. A tím nejdůležitějším, co můžete svému čtyřnohému kamarádovi dopřát, je dobrá strava. U psa, kterému se dostává mnoho pozornosti a kvalitní krmivo, se dá předpokládat výrazně delší a pohodovější život bez větších zdravotních obtíží. Mazlíček si ovšem nemůže říct, co mu chutná a po čem je mu dobře, výběr tak zůstává čistě na majiteli. Podle čeho se tedy v obrovském množství různých značek orientovat a jak kupovat pouze kvalitní krmiva?

Špindlerův Mlýn a jeho okolí jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou 30.06.2017

Špindlerův Mlýn a jeho okolí jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou

Do Krkonoš se vyplatí vyrazit nejen v zimě, kdy zde panují skvělé podmínky pro lyžování a další zimní sporty, ale i během léta. Právě v těchto týdnech totiž naše nejvyšší pohoří rozkvétá a nabízí nepřeberné množství zážitků. Zejména milovníci aktivní dovolené si tu přijdou na své.

Jak založit s.r.o. - co vše musíte udělat krok za krokem 23.06.2017

Jak založit s.r.o. - co vše musíte udělat krok za krokem

Pro začátek je dobré zmínit, že společnost s ručením omezeným patří k nejvíce rozšířené formě obchodních společnosti v ČR. Pokud jste se pro tento typ společnosti rozhodli i vy, pak je důležité položit si otázku - jak založit s.r.o.? Pokusíme se vám přiblížit, co vše bude nutné zařídit, aby mohla společnost vzniknout. Proces je to trochu zdlouhavý, ale určitě se vyplatí. Budete potřebovat zakladatelskou listinu, vkladový (bankovní) účet, splacení vkladů, oprávnění k podnikatelské činnosti, návrh zápisu do obchodního rejstříku, usnesení o zápisu společnosti do OR a registraci u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení i zdravotní pojišťovny (ty poslední jen když budete mít zaměstnance).

Pálená vs. betonová střešní krytina 18.06.2017

Pálená vs. betonová střešní krytina

Rekonstrukce či kompletní nová realizace střechy je poměrně náročnou záležitostí, a tak není divu, že se lidé hodně zamýšlejí nad tím, jakou střešní krytinu se vyplatí volit. Asi nejčastěji se prosazují betonové či pálené tašky. Samozřejmě si najdou své uplatnění i plechové pláty a jiné krytiny typu šindelí. Přesto se zaměříme na prvně dvě jmenované krytiny a pokusíme se je srovnat hned z několika pohledů. Sami si tak budete moci udělat obrázek o tom, která by se více hodila právě vám.

Kde najít inspiraci pro bydlení 16.06.2017

Kde najít inspiraci pro bydlení

Mít svůj vlastní rodinný dům anebo pěkný byt. To je sen mnoha lidí. Když je člověk mladý, vystačí si malým prostorem, který je vybavený jen skromně. Postupem času zjišťuje své priority. Stavba domu je jistě náročná, ale výběr zařízení do pokojů také není procházka růžovým sadem. Pokud nemáte jasnou volbu, jak vše útulně, prakticky a moderně zařídit, je dobré kontaktovat zkušeného architekta.

Repasované vysokozdvižné vozíky udělají dobrou službu 16.06.2017

Repasované vysokozdvižné vozíky udělají dobrou službu

Bez vysokozdvižného vozíku se neobejdou mnohé firmy působící v oblastech logistiky, stavebnictví či lesnictví. Bohužel toto zařízení není zrovna levnou záležitostí, a tak mnozí zájemci sáhnou raději po bazarovém kousku. Není se čeho bát, repasované stroje poslouží stejně dobře jako nové, pokud jsou od kvalitního dodavatele.

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly 15.06.2017

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly

Přestože žijeme v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, najít vykradený dům po návratu z dovolené není nic až tak neobvyklého: pravděpodobně se to stalo vám nebo někomu z vašich známých. Zabezpečení svého majetku před odjezdem proto není radno podceňovat.

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy 11.06.2017

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy

Pokud jste se odhodlali k renovaci ošlapané podlahy a chcete se do práce pustit na vlastní pěst, neváhejte. Existují efektivní, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy či parkety, které jsou následně nenáročné na údržbu. V případě, že se podlahářským činnostem věnujete profesionálně, řada přípravků na podlahy vám práci zrychlí, zjednoduší a zlevní.

1 23 24 25 26 27 46