Celkem v bazaru 92853 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2808 nových .

Toaletní stolek - luxus, nebo nutnost? 02.03.2017

Toaletní stolek - luxus, nebo nutnost?

To, co bylo v dřívějších dobách považováno mnohdy za standardní vybavení ložnice nebo šatny, se v dnešní době může zdát jako zbytečný luxus. Rituál ranní a večerní toalety se přesunul do koupelny, to však znamená každodenní boj o místo před zrcadlem. Tak by tomu být ale nemuselo. Úplně stačí, když si pořídíte osobní toaletní stolek. Rázem se z jednoho malého kousku nábytku stane vaše nejoblíbenější místo v domácnosti.

Praktický magazín Rybaření.cz 02.03.2017

Praktický magazín Rybaření.cz

Jak se vyznat ve spleti značek známých i méně populárních výrobců rybářského náčiní, které rybářské revíry jsou nově otevřené a jaké naopak dostávají změn? I pro zkušené rybáře, kteří již dlouhá léta sledují aktuální trendy v rozličných typech chytání ryb a podle toho si pořizují konkrétní pruty, se může současná nabídka zdát přemrštěná a moc rozsáhlá. Pomocníkem letitým milovníkům rybolovu pomůže nově spuštěný internetový magazín Rybaření.cz.

Skladové systémy patří do provozu i domácnosti 02.03.2017

Skladové systémy patří do provozu i domácnosti

Každý chytrý podnikatel, vedoucí provozu i majitel rodinného domu moc dobře vědí, že se bez skladových systémů prostě neobejdou. Jak by fungoval obchod s potravinami bez přepravek na zeleninu a ovoce? Jak by se obešla pekárna bez přepravek na pečivo? Je jasné, že jsou kovové bedny, paletové kontejnery, regály, boxy, dílenské skříně a jiný nábytek velmi důležité

Když vám teče do bot, nebojte se využít rychlé půjčky 24.02.2017

Když vám teče do bot, nebojte se využít rychlé půjčky

Do výplaty zbývá ještě několik dlouhých dní a vám schází peníze na jídlo i další nezbytnosti? Potřebujete nutně vyměnit domácí spotřebiče, nebo uhradit kauci při stěhování do nového bytu? Chcete zaplatit dluh kamarádovi, který se o peníze hlásí v naprosto nevhodnou dobu? To jsou všechno důvody, kdy vám nezbývá nic jiného než si požádat o rychlou půjčku.

Důležitý životní krok se neobejde bez působivých svatebních oznámení 23.02.2017

Důležitý životní krok se neobejde bez působivých svatebních oznámení

Budoucí novomanželé, stejně jako jejich rodiče a přátelé, s očekáváním vstupují do životní etapy, která započíná sňatkem. Sňatku a svatební veselici předcházejí pečlivé přípravy. Obstarání prstýnků, objednávka květin a kvetoucí výzdoby, šití svatebních šatů nebo jejich zapůjčení. Zajištění svatební hostiny spojené s výčtem svatebních hostů. Pozvaní hosté se dostaví k nezapomenutelnému životnímu zážitku novomanželů na základě obdržených svatebních oznámení.

Jak vybrat krb s výměníkem a nenaletět 22.02.2017

Jak vybrat krb s výměníkem a nenaletět

Krby jsou v dnešní době přirozenou součástí našich domovů. Vybrat ten pravý nemusí být zase až tak nic složitého. Prioritou je nutnost jeho napojení na komín a dále určení toho, k jakému účelu bude využíván. Pokud to nebude jenom estetika, ale i snaha o vytápění celého objektu, je správnou volbou krb s výměníkem. Takový, jehož součástí je i zařízení, které následně umožní rozvod tepla po celém objektu. A to klasicky pomocí trubek, které budou napojené na radiátory, nebo na další řešení. A na co je třeba při výběru hledět?

Jak si vybrat kolo? 21.02.2017

Jak si vybrat kolo?

Bydlíte ve městě, chcete se vyhnout dopravním zácpám a zároveň šetřit životní prostředí? Chcete si najít nového koníčka, se kterým se dostanete na čerstvý vzduch? Nebo jste se rozhodli udělat něco pro své zdraví a posilovny vám nic neříkají? V tom případě potřebujete kolo! Jak ale vybrat to pravé pro vás?

Dárky? Nejsou problém ani s omezeným finančním rozpočtem 21.02.2017

Dárky? Nejsou problém ani s omezeným finančním rozpočtem

Každý z nás má občas hluboko do kapsy a rozpočet umí být čas od času pořádně napnutý. Avšak když má někdo z vašich blízkých nebo přátel narozeniny, přijít gratulovat s prázdnou jednoduše nejde. Pokud se ale nechcete kvůli darům zadlužit, zkuste to jinak. Zapojte vaše mozkové závity a vsaďte na originalitu. Nestrachujte se, nemusíte nic tvořit ani vyrábět. I za pár korun totiž pořídíte „hotové“ a nápadité kousky, které potěší a zaujmou

Když dítě nechce spát 20.02.2017

Když dítě nechce spát

Zná to každý rodič – pokud má nejmladší člen rodiny problém usnout nebo spát celou noc, negativně to ovlivní celou rodinu. Spánkový deficit není nic příjemného ani pro dospělého člověka natož pro dítě, které ve spánku roste a vyvíjí se. Jak dítěti pomoct?

Jaký povrch zvolit na balkon? 20.02.2017

Jaký povrch zvolit na balkon?

S prvními jarními paprsky trávíme čím dál tím více času venku. Pokud jste majiteli balkonu nebo terasy, pak už se možná těšíte na odpolední kávu na balkonku nebo grilování s partou dobrých přátel či rodinou. Abyste se během trávení svého času na terase či balkonu cítili dobře, je nutné je vybavit hezkými doplňky a vybavením. Důležité však je také myslet na podlahu, která dané místo zútulní. Jaké jsou možnosti a která z podlahových krytin je tou nejlepší pro balkon či terasu?

1 23 24 25 26 27 40