Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Jak ušetřit na nákupu kvalitního vysokozdvižného vozíku 11.09.2016

Jak ušetřit na nákupu kvalitního vysokozdvižného vozíku

Manipulace s různými předměty a zbožím je ve většině firem jakousi samozřejmostí. Z drtivé většiny je k této činnosti zapotřebí kvalitní manipulační technika, jež dokáže bez větších problémů převézt cokoli.

Pohodlný vjezd pro váš automobil - automatické brány 08.09.2016

Pohodlný vjezd pro váš automobil - automatické brány

Ke stavbě rodinného domku patří mnoho rozhodnutí, z nichž ne všechna se týkají samotného bydlení. Určitě budete například řešit problém, kam s vozem. A pokud už jste si v plánech vyhradili místo na garáž, nabízí se otázka, jak ji zabezpečíte a jakým způsobem budete na pozemek vjíždět.

Jak vybírat mezi českými krmivy 07.09.2016

Jak vybírat mezi českými krmivy

Výběr správného krmení pro pejska není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Krmivo musí splňovat několik klíčových parametrů, které výrazně ovlivní kondici a zdraví psa. V tomto článku vám poradíme jak se zorientovat mezi českými krmivy a vybrat pro svého pejska to nejvhodnější.

Ušetřete na každém online nákupu! 06.09.2016

Ušetřete na každém online nákupu!

Podle aktuálních odhadů funguje v České republice téměř 40 000 internetových obchodů. Jejich vysoký počet vyvolává lítý konkurenční boj, ze kterého může těžit každý zákazník. Obchody se snaží přilákat zákazníky, a tak snižují své ceny, nabízí slevové akce. Aby byl nákup za co nejnižší cenu realizován, je nutné umět nejvýhodnější nabídku najít. Právě s tím pomůže jedno místo...

Žertovné dárky zaručeně vykouzlí úsměv na tváři 05.09.2016

Žertovné dárky zaručeně vykouzlí úsměv na tváři

Kdo by neměl rád nejrůznější párty, akce pro spousty lidí a zábavu v tom pravém slova smyslu. Úsměv je tím nejlepším kořením života a dokonalým lékařem. Důležité tedy je, aby se vůbec bylo čemu smát. Často vám k pobavení ostatních stačí málo, a to ani nemusíte znát nějaké skvělé vtipy. Výbornou volbou jsou žertovné dárky, jež dokážou vykouzlit ten správný „smile“ u každého.

Připravte svou zahradu na zimní spánek 02.09.2016

Připravte svou zahradu na zimní spánek

Léto nám už pomalu finišuje, sklízíme drahocennou úrodu a kocháme se posledními žhavými paprsky slunce. Kdo nechce sázet saláty, špenát, mangold anebo vodnici, pomalu se chystá do běžných činností na zahradě typických pro podzim. Víte, co vás čeká a nemine? Jaké práce vaše zahrada ocení a proč na ně nezapomenout?

4 tipy, jak vybírat sedací soupravu 29.08.2016

4 tipy, jak vybírat sedací soupravu

Sedací souprava tvoří významnou část každého obývacího pokoje. Tento dominantní prvek se výrazně podílí na tom, jak celá místnost vypadá. Pokud toužíte po obývacím pokoji, který je jako z katalogu, je nutné zaměřit se na výběr správné sedací soupravy. S tím vám mohou pomoci tyto čtyři základní tipy.

TOP novostavby v Praze podle vašich představ 28.08.2016

TOP novostavby v Praze podle vašich představ

Zajímáte se o bydlení v Praze? Hledáte ideální lokalitu pro svou rodinu? Podívejte se na zajímavé developerské projekty v hlavním městě ještě dnes!

4 tipy na lyžování v Itálii 25.08.2016

4 tipy na lyžování v Itálii

Chystáte se letošní zimu vyrazit do některého z vysokohorských středisek a nevíte, kde byste si mohli užívat sluníčka v kombinaci s nekonečnými kilometry upravených sjezdovek? Naše odpověď zní jednoznačně. Itálie. Právě italská zimní centra dokážou nabídnout zimní radovánky levněji, než je tomu v Rakousku, a těšit se můžete na téměř po celou sezonu sluncem zalité svahy. My se soustředíme na 4 nejznámější lokality, jejichž návštěva stojí stoprocentně za to.

Jak najít nejlepší cestovní pojištění přímo pro vás? 24.08.2016

Jak najít nejlepší cestovní pojištění přímo pro vás?

Cestovní pojištění byste si měli uzavřít, ať už odjíždíte na týden, nebo na dva dny. Je to záležitost pár stovek korun za celou rodinu, přitom vám v případě problémů může ušetřit nemalé peníze. A když už se budete pojišťovat, stojí za to věnovat chvilku času hledání nejvýhodnějšího pojištění.

1 23 24 25 26 27 31