Celkem v bazaru 87647 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Kované ploty pro moderní dům i luxusní rezidenci 22.08.2016

Kované ploty pro moderní dům i luxusní rezidenci

Pokud se chystáte vybudovat oplocení pozemku kolem vašeho domu, zřejmě už víte, jaké máte možnosti. Moc jich není. Betonové ploty nejsou vhodné pro každého, protože vytváří úplnou zástěnu a nepropouští dovnitř světlo. Drátěné pletivo je sice snadné na montáž, ale k modernímu domu se vůbec nehodí. Dřevěné plotové laťky jsou sice klasikou, jenže je potřeba je pravidelně natírat. A pak je tady ještě kov.

Nebankovní hypotéka nabízí finanční pomoc široké veřejnosti 21.08.2016

Nebankovní hypotéka nabízí finanční pomoc široké veřejnosti

Nebankovní hypotéka je pojem, který si s radostí v hlase hláskuje stále větší počet lidí – a rozhodně se není čemu divit! V mnoha případech představuje úplně poslední možné řešení, díky kterému můžete získat finance potřebné pro realizaci vlastního bydlení.

Dilema chovatele: Krmivo Brit, nebo Calibra? 18.08.2016

Dilema chovatele: Krmivo Brit, nebo Calibra?

Každý zkušený chovatel ví, že výběr krmiva není radno podcenit. Ti méně zkušení bohužel netuší, na jaké granule vsadit. Pokud jste si pořídili prvního pejska a stále nemáte jasného favorita, možná budete nakonec řešit dilema mezi českými značkami Brit a Calibra. Oba výrobci vyrábí kvalitní granule za přijatelnou cenu. Chovatelé na ně nedají dopustit, ale často se dělí na dva „znepřátelené“ tábory. Jedni vychvalují Brit, druzí krmivo Calibra. Ale která značka je skutečně lepší?

Jak na výhodný počítač pro studenty? 15.08.2016

Jak na výhodný počítač pro studenty?

Blíží se začátek nového školního roku. Pro některé rodiče to znamená starosti se sháněním aktovky pro prvňáčka, jiné čeká pořizování nového počítače. Jenže jak koupit výkonný a spolehlivý počítač za rozumnou cenu? Řešením může být repasovaná technika, která dává za vznik strojům v přijatelných cenových relacích s velmi dobrou výkonností.

EET - elektronická evidence tržeb 10.08.2016

EET - elektronická evidence tržeb

Názory na elektronickou evidenci tržeb se různí. Bez ohledu na směr, kterým se veřejná diskuze ubírá, první vlna povinné EET nastane v prosinci a týká se všech podnikatelů (firem i živnostníků), kteří provozují svůj byznys například v pohostinství. Otázka všech malých podnikatelů zní: jak dostát zákonných požadavků bez zbytečné zátěže?

Zřiďte si bankovní účet bez poplatků! 09.08.2016

Zřiďte si bankovní účet bez poplatků!

Bez bankovního účtu se obejde jen málokdo. Většina lidí však dlouhodobě využívá účet, který si zřídili již v dávné minulosti. Což je škoda, protože banky neustále mění podmínky a leckdy nabízí vedení účtu zdarma a množství dalších, atraktivních výhod. Průměrná výše bankovních poplatků na jednoho klienta činí 177 Kč měsíčně, což je 2 124 Kč ročně. Jistě byste našli mnohem lepší způsob, jak tuto částku utratit, než ji věnovat bance. Přechodem ke konkurenci můžete ušetřit až 100 % z této částky.

Sportujte se svým psem. Snadno a handsfree 07.08.2016

Sportujte se svým psem. Snadno a handsfree

Jestliže máte psa a zároveň rádi běháte a sportujete, pak asi znáte ty potíže, které nastávají, když se svým psem chcete vyběhnout někam ven: nemůžete zaujmout pořádný postoj, protože musíte v jedné ze svých rukou pevně svírat vodítko, a navíc stále hlídáte, že pes běží vedle vás a nedělá neplechy, které by neměl. Právě pro vás je určeno handsfree vodítko Lishinu.

Jak uvařit delikátní hovězí guláš 06.08.2016

Jak uvařit delikátní hovězí guláš

Guláš patří mezi tradiční česká jídla a jako takový existuje snad v nekonečném množství variací. Každá rodina má svůj osvědčený recept, který si střeží jako oko v hlavě a tvrdí o něm, že je právě on tím nejlepším na světě.

Správně zvolený bytový textil zútulní váš domov 05.08.2016

Správně zvolený bytový textil zútulní váš domov

Vybavujete-li byt, víte, že je toho potřeba opravdu hodně zařídit. Ale i když už se zdá, že je skoro hotovo, místnost vám stále připadá poněkud holá a neútulná. Pro vylepšení dojmu není potřeba rozestavit na skříně slony se zvednutým chobotem – příjemné bydlení totiž tvoří především bytový textil.

Znáte tajemství zdraví? 04.08.2016

Znáte tajemství zdraví?

Každý z nás by chtěl prožít zdravý a spokojený život. Chtěli bychom být spokojení s tím, co máme, hubení, plní života, veselí, bez nemocí – jednoduše zdraví fyzicky a psychicky. Přestože by se mohlo zdát, že recept na šťastný a zdravý život není jednoduchý, opak je pravdou. Důležité je nevymlouvat se a začít s novým životním stylem hned.

1 24 25 26 27 28 31