Celkem v bazaru 98252 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly 15.06.2017

Odjíždíte na dovolenou? Zabezpečte se před vandaly

Přestože žijeme v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, najít vykradený dům po návratu z dovolené není nic až tak neobvyklého: pravděpodobně se to stalo vám nebo někomu z vašich známých. Zabezpečení svého majetku před odjezdem proto není radno podceňovat.

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy 11.06.2017

Kutilové, zbystřete! Máme pro vás spolehlivé, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy

Pokud jste se odhodlali k renovaci ošlapané podlahy a chcete se do práce pustit na vlastní pěst, neváhejte. Existují efektivní, rychleschnoucí laky a oleje na podlahy či parkety, které jsou následně nenáročné na údržbu. V případě, že se podlahářským činnostem věnujete profesionálně, řada přípravků na podlahy vám práci zrychlí, zjednoduší a zlevní.

Co nesmí chybět v předsíni? 11.06.2017

Co nesmí chybět v předsíni?

Někdo se v předsíni sotva vytočí, jiný by v ní mohl tancovat. Když dojde na zařizování tohoto pokoje, je nutné zohlednit jeho velikost. Do předsíní malých panelákových bytů se toho příliš moc nevejde, zato majitelé domů si mohou vymýšlet i nadčasové plány. V každém případě existuje několik kritérií, která jsou pro tuto místnost povinná.

Tyčový mixér: Co všechno zvládne tento kuchyňský pomocník? 05.06.2017

Tyčový mixér: Co všechno zvládne tento kuchyňský pomocník?

Kvalitní vybavení kuchyně dokáže komukoli, kdo připravuje pokrmy, značně usnadnit život. Šikovní němí pomocníci umí doslova divy. Typickým příkladem budiž tyčový mixér. Právě on se stal nezbytným členem domácnosti každé maminky na mateřské dovolené i zkušených kuchařů. Z jakých součástí se tyčový mixér sestává, podle kterých kritérií jej vybírat a co všechno zvládne? Na ty to otázky si postupně odpovíme v následujících řádcích.

Kuchyňská baterie – podrobný průvodce jejím nákupem 02.06.2017

Kuchyňská baterie – podrobný průvodce jejím nákupem

Kdyby se vás někdo zeptal, co podle vás neodmyslitelně patří k interiéru kuchyně, asi by jedna z nejčastějších odpovědí byla „kuchyňská baterie“. A je to pravda, bez tohoto základního prvku je takřka nemožné dobrou kuchyni vybudovat. Ovšem je potřeba si dát pozor, abyste koupili tu správnou. Pečlivý výběr je pro váš budoucí komfort při práci klíčový, proto byste ho neměli podcenit. Abychom vám ušetřili trochu času a poradili vám, na co se zaměřit především, připravili jsme si pro vás průvodce nákupem baterie, který by vám měl rozhodnutí trochu usnadnit.

Pánské tepláky pro volnočasové aktivity 01.06.2017

Pánské tepláky pro volnočasové aktivity

Pánské tepláky najdeme zajisté u každého muže v šatníku. Někteří považují tepláky za ne příliš zajímavý kousek oblečení, nicméně i o něm se dá říci mnoho slov. Na trhu máme na výběr z nespočetně velkého množství různých střihů a barev. Jak vybrat ty nejlepší tepláky? A které momentálně frčí?

Daňový poradce – kdo to je a jak se jím stát 31.05.2017

Daňový poradce – kdo to je a jak se jím stát

Daňový poradce je fyzická osoba, která je zapsaná v seznamu daňových poradců a tento seznam vede a zveřejňuje Komora daňových poradců České republiky. Daňový poradce poskytuje fyzické nebo právnické osobě daňové poradenství na základě uzavřené smlouvy mezi klientem a daňovým poradcem. Daňové poradenství může poskytovat také právnická osoba, prostřednictvím svých daňových poradců. Činnost daňových poradců je definována jako poskytování finančně ekonomického poradenství v oblasti účetnictví, daní, odvodů, poplatků a ostatních věcech, které s daněmi souvisí. Daňový poradci většinou působí v oblasti účetnictví a daní, jako odborníci, kteří poskytují komplexní služby včetně zastupování klienta na úřadech, poradenství, ekonomického a daňového plánování, zpracování vlastního účetnictví a mnohé další služby.

Cyklistické doplňky pro děti 29.05.2017

Cyklistické doplňky pro děti

Letní cyklistická sezona začíná, tak neváhejte a vezměte svoji rodinu na výlet na kolech! K takovému výletu však patří dostatečné vybavení. A pokud máte v plánu cyklistický výlet pojmout jako velkou rodinnou akci pro sportovce všech věkových kategorií a zahrnete do této výpravy i děti, je třeba organizaci a vybavení dostatečně promyslet, aby se vám i vašim dětem pohodlně jelo. Jaké cyklistické doplňky tedy vašim dětem pořídit, aby byla zajištěna bezpečnost i pohodlí? To se dozvíte v dnešním článku!

Díky srovnání půjček online ušetříte až tisíce korun 26.05.2017

Díky srovnání půjček online ušetříte až tisíce korun

V okamžiku, kdy se ocitnete ve finančních problémech a potřebujete půjčit peníze, dostáváte se pod tlak. Mnozí lidé pak vezmou zavděk první nabídce, o kterou zavadí. A to je velká chyba, neboť se snadno může stát, že narazí na velmi nevýhodnou půjčku, u níž následně musí zaplatit vysoké poplatky a úroky. Vždy, když si chcete půjčit peníze od banky či nebankovní společnosti, proveďte si nejprve srovnání půjček.

Jaké máte šance získat půjčku, jste-li v registru dlužníků a nemůžete doložit příjem? 26.05.2017

Jaké máte šance získat půjčku, jste-li v registru dlužníků a nemůžete doložit příjem?

V České republice existuje několik soukromých i veřejných registrů dlužníků. Evidují fyzické osoby i firmy (právnické osoby), které mají či v minulosti měly nesplacené pohledávky vůči svým věřitelům, případně se s jejich platbami výrazně zpozdily. Tyto registry mají za cíl pomáhat poskytovatelům půjček, aby měli přehled o tom, komu vlastně půjčují. Jenže občas se stane, že se člověk do registru dostane, aniž by pořádně věděl, jak se mu to přihodilo. Co pak ale dělat, jestliže potřebujete půjčit peníze a banka či nebankovní společnost vám na základě vaší evidence v registru nechce peníze poskytnout?

1 24 25 26 27 28 46