Celkem v bazaru 98252 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Co nesmí chybět v obýváku vášnivého čtenáře? 26.05.2017

Co nesmí chybět v obýváku vášnivého čtenáře?

Je pro vás víkend strávený s knihou vašim ideálem? Nebo máte doma někoho s podobnou představou? Zařiďte podle toho i svoji domácnost. V dnešní době je nepřeberné množství možností, jak zařídit obývák přesně na míru vášnivému čtenáři knih.

Stavební materiály a kontejnery na odpad můžete mít teď hned 26.05.2017

Stavební materiály a kontejnery na odpad můžete mít teď hned

Stavebním firmám, menším společnostem i jednotlivcům v Praze se ulevilo. Konečně nalezli firmu Odvoz suti a odpadu, která je schopná okamžitě reagovat na poptávku po štěrku, cementu a písku. Zmíněné komodity dováží na místo určení v rámci celé Prahy ve všedních dnech, ale i v sobotu. Kromě dovážení materiálu je firma zaměřena i na odvoz suti a odpadu včetně ekologické likvidace.

Co byste měli vědět, než si pořídíte drona? 22.05.2017

Co byste měli vědět, než si pořídíte drona?

Nevadí vám, že budete muset pořád nabíjet baterii, můžete létat jen v bezvětří a daleko od lidí? Každý koníček má svá negativa, nenechte se jimi odradit. Pusťte se do výběru, protože léto se blíží. Letos už zaznamenáte prázdninové zážitky z jiné perspektivy.

Jak mít krásné vlasy jako ze salónu? 17.05.2017

Jak mít krásné vlasy jako ze salónu?

Každá žena touží po krásných a za každých okolností upravených vlasech. Pravidelná návštěva kadeřnických salónu však bohužel není zrovna levná, a proto se o vlasy musíte převážnou většinu času starat sami. Aby však vaše vlasy i za běžné domácí péče vypadaly jako z profesionálního salónu, musíte vsadit na kvalitní vlasovou kosmetiku.

Kde přenocovat se skupinou dětí v Praze 16.05.2017

Kde přenocovat se skupinou dětí v Praze

Praha je oblíbeným místem třídních výletů, navíc se tady koná spousta soutěží a událostí, na něž se sjíždí lidé z celé republiky. Dostat se do Prahy není těžké, ať už pocházíte z jakékoliv části republiky, a podobně snadné je sehnat tady ubytování. Tedy pokud sem nepřijedete s celou skupinou dětí.

Kočárek je stylovým doplňkem každé maminky 16.05.2017

Kočárek je stylovým doplňkem každé maminky

Tedy primárně by měl být pohodlný pro dítě, ale zkombinovat pohodlnost a stylový vzhled je úplně klidně možné. Pamatujte také, že jej kupujete zhruba na rok, v případě kombinovaných variant na dva či tři roky. Měl by tedy vydržet jak teplo, tak zimu, přežít procházky po městě i sportovní aktivity. To všechno s miminkem během prvních let zažijete.

Nejlepší klempíři v Českých Budějovicích? Víme, kde je najdete 12.05.2017

Nejlepší klempíři v Českých Budějovicích? Víme, kde je najdete

Najít spolehlivou firmu, která zajistí kompletní klempířské a pokrývačské práce, není snadné. Bude vás to stát nemalou částku, a proto byste se s výběrem neměli unáhlit. Spolupracujte pouze s odborníky, za které hovoří dlouhodobé zkušenosti v oboru, zvučné reference a stabilní zázemí. K prověřeným profesionálům patří také řemeslníci z klempířství České Budějovice SH&RP Metal s.r.o. Společnost je na trhu přes 20 let a zabývá se poskytováním služeb v oblastech opláštění hal, zateplování budov, lehkých střešních konstrukcí rodinných domů a dalšími klempířskými službami.

5 tipů na nábytek, jenž v interiéru nemůže chybět 12.05.2017

5 tipů na nábytek, jenž v interiéru nemůže chybět

Stavíte, anebo aktuálně rekonstruujete? Pak zcela jistě musíte myslet na vybavení vašeho domu nábytkem. V současné době je k dispozici velké množství nejrůznějších modelů skříní, sedacích souprav, stolků anebo komod. Pokud si zatím děláte představu o tom, jaký nábytek by u vás měl být, jste na správném místě. Dáme vám totiž 5 tipů na to, co by u vás nemělo chybět.

Profesionální fotograf vytvoří fotky, co prodávají 11.05.2017

Profesionální fotograf vytvoří fotky, co prodávají

Fotografie přitahují pozornost mnohem více než obyčejný text, a to jak na sociálních sítích, tak například v e-shopu. Zákazník si nekoupí něco, co na fotce nevypadá dobře. Mnohdy přitom stačí správné osvětlení a záběr z dobrého úhlu, aby nabízený produkt získal jinou tvář.

Potřebujete nové schodiště? Obraťte se na kvalitní zámečnictví 11.05.2017

Potřebujete nové schodiště? Obraťte se na kvalitní zámečnictví

Pokud ve svém domě (či kdekoliv jinde) potřebujete nové schodiště, důkladně tento krok promyslete a oslovte spolehlivou firmu. Jen tak si zajistíte kvalitní, pěkné a zároveň bezpečné schody, se kterými budete spokojeni po všech stránkách.

1 25 26 27 28 29 46