Celkem v bazaru 93051 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2827 nových .

Bezpečná likvidace dokumentů? Jedině skartace! 20.01.2017

Bezpečná likvidace dokumentů? Jedině skartace!

Čeká vás čistka archivu a nevíte, jak naložit s nepotřebnými dokumenty? Pokud je již nadále nevyužijete, přesvědčte se, že v nich nejsou obsaženy žádné důležité informace. Dojdete-li k závěru, že by údaje mohly být zneužity, skartujte je.

Přírodní cesta ke zlepšení životního elánu 19.01.2017

Přírodní cesta ke zlepšení životního elánu

Venku právě zuří ta největší zima, a mnoho lidí se musí každý den přemlouvat, aby vůbec vylezli z postele. Snad každý by se nejraději zahrabal do peřin a vylezl až na jaře. Bohužel však nemůžete podlehnout zimnímu spánku, a tak potřebujete něco, co by vám dodalo energii. Jedním z nejvyhledávanějších přírodních produktů na podporu životní energie se v poslední době stal kotvičník zemní.

Zahradní párty stany 18.01.2017

Zahradní párty stany

I když vládne za oknem chlad a mráz, lze plánovat fajn letní sezónu. Pouhé pomyšlení na ni nám zpříjemní dlouhé zimní večery na maximum. Už se také nemůžete dočkat hřejivých slunečních paprsků, dnů jako stvořených pro posezení na zahradě a grilování? Zahradní párty stany vás ochrání před žhavým sluncem i letními dešťovými přeháňkami. Navíc vykouzlí komfortní prostředí pro rodinu i milé hosty.

Jak vypadají dobré webové stránky 16.01.2017

Jak vypadají dobré webové stránky

O tom, že každá firma by měla být na internetu vidět, vůbec nemá cenu spekulovat. To už je v dnešní době zcela běžná věc. Hodně však záleží, jak internetová prezentace vypadá. Uživatelé sedící za počítačem, telefonem či tabletem jsou totiž velmi vybíraví.

Jak vybrat správný držák na televizi 12.01.2017

Jak vybrat správný držák na televizi

Posezení u televize je pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Trávit pohodové chvíle u obrazovky rozhodně stojí za to. Pořadů dávají spousty a každý z nás si najde to své. Nezbytné je vlastnit kvalitní televizor. Jen to ovšem nestačí, měli byste dbát i na jeho umístění. To zajistí buď stojan, nebo držák na televizi. Že nevíte, jak se v tomto sortimentu orientovat? Nevadí, v následujících řádcích vám poskytneme několik cenných rad, díky nimž získáte přehled o jednotlivých modelech držáků, které se mohou hodit právě do vaší domácnosti.

Doživotní pasivní příjem 12.01.2017

Doživotní pasivní příjem

Vybudovat si pasivní příjem nemusí být až tak těžké. Nepotřebujete k tomu ani počáteční kapitál, ani odborné znalosti. Stačí pár hodin času a trpělivost. Díky affiliate programu od Unibetu může pasivního příjmu dosáhnout každý.

Ratanový nábytek aneb jeho krása a praktičnost 12.01.2017

Ratanový nábytek aneb jeho krása a praktičnost

Pokud si pořizujete do svého bydlení nový nábytek, pak byste měli pořádně zbystřit. Ratanový nábytek včetně jeho doplňků má pro mnohé stále vyhraněné místo v jejich vytříbeném vkusu. A není se čemu divit. Kvůli jeho nadčasovosti a praktičnosti si získává nejenom jednoho zákazníka. Věděli jste také, že tento typ nábytku je mnohdy zdravější a ekologičtější než běžný moderní? Skutečně tomu tak je.

4 důvody pro koupi rohové sedačky 09.01.2017

4 důvody pro koupi rohové sedačky

Éra rohových pohovek začala v 70. letech minulého století, když Britové přišli s modelem otevřeného půdorysu a obývacích pokojů spojených s kuchyní. Jelikož tento trend trvá, i rohové sedačky jsou s námi doposud. A v daleko větší škále variant než dřív.

Zahradní party stan 05.01.2017

Zahradní party stan

Za okny se sice dosud snáší sníh, ale možná právě proto si už v duchu malujete letní festivaly, venkovní posezení a grilování na zahradě… Jenže i v teplých měsících vás může nečekaně zastihnout nepřízeň počasí. Se zahradním párty stanem zůstanete za všech okolností pěkně v suchu. Kdy ještě přijde vhod?

Na co si dát pozor při výběru ručníku 31.12.2016

Na co si dát pozor při výběru ručníku

Divíte se, jak je možné, že v jednom obchodě stojí froté ručník padesát korun a v dalším ho nabízí za tři stovky? Rozdíl těchto ručníků obvykle nebývá pouze v ceně, projevuje se to i na kvalitě. Jak má ale člověk poznat, že za to ty peníze stojí?

1 25 26 27 28 29 40