Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Usnadněte si život klimatizací doma i v kanceláři 03.08.2016

Usnadněte si život klimatizací doma i v kanceláři

Ať už podnikáte nebo chcete jen doma trochu příjemnější prostředí v horkých letních dnech, to, co hledáte, je kvalitní klimatizace. Přijatelnost fungování ve vašem bytě, domě či kanceláři se stává ve vedrech skutečně propastně větší. Moderní klimatizační jednotky navíc fungují na principu tepelného čerpadla, a tak si s nimi v zimě i zatopíte.

Jak zařídit malý obývací pokoj 02.08.2016

Jak zařídit malý obývací pokoj

Připadá vám váš obývací pokoj stísněný a klaustrofobní? Nezoufejte, když aplikujete pár dobrých rad, můžete z něj vybudovat útulnou a velmi moderně vypadající místnost. Vytvořte v něm hodně světla a prostoru a věnujte pozornost barvám. Uvidíte ten rozdíl.

Oprava střechy zemědělské budovy 01.08.2016

Oprava střechy zemědělské budovy

Potřebujete opravit střechu, rekonstruovat střešní plášť, opravit boční opláštění, vyměnit krytinu? Na tom by nebylo nic zvláštního. Čas od času potřebuje opravit a vylepšit každá střecha. Záleží ale na tom, na jaké budově se střecha nachází. Pokud jde o zemědělskou budovu, možná byste měli vsadit na specializovanou firmu.

Moderní a bezpečné bydlení pro seniory 29.07.2016

Moderní a bezpečné bydlení pro seniory

Stáří není pouze fází života, se kterou se musíme pokorně smířit a doufat, že se o nás naši nejbližší jednoho dne postarají. Už dávno není pravdou, že lidé v důchodovém věku nemohou zažít dobrodružství, navázat nová přátelství, či najít lásku. I v tomto věku mohou lidé změnit svůj život k lepšímu a užívat si dny plnými doušky. Bydlení pro seniory dnes představuje prostředí, ve kterém se mohou starší lidé cítit bezpečně, a zároveň aktivně žít, věnovat se svým koníčkům, starat se o své mazlíčky a mnoho dalších aktivit.

Jak vybrat vhodnou kancelářskou židli 28.07.2016

Jak vybrat vhodnou kancelářskou židli

Výběr vhodné kancelářské židle není dobré podcenit. Jen si představte, kolik hodin strávíte sezením na této židli. Když bude pohodlná a vyberete správně, budete se během těchto hodin cítit mnohem lépe, než při špatném výběru nepohodlné židle. Na čem záleží a na co je dobré klást větší důraz při výběru nového kancelářského křesla?

Bydlete lépe! 23.07.2016

Bydlete lépe!

Ať už momentálně žijete v rodinném domku, anebo v bytě, čas od času potřebujete najít zajímavé informace týkající se bydlení. To samé platí i v případě, že se aktuálně chystáte zrealizovat novostavbu. Hledání inspirace na internetu nemusí být zrovna jednoduché. Existuje sice spousta portálů, nicméně ne všechny dokážou nabídnout ucelené informace a nekomerční články vztahující se k problematice bydlení. Naším tipem je portál Lepebydlet.cz, na který se soustředíme podrobněji v následujících řádcích.

Hotel pro firemní akce v srdci ČR 21.07.2016

Hotel pro firemní akce v srdci ČR

Přemýšlíte občas, kde uspořádat firemní akci nebo velkolepou konferenci, aby to bylo strategicky výhodné místo pro všechny pozvané? Praha nebo Brno jsou klasika, ale uznejte, že leží přece jen docela na krajích naší země, a kdo cestuje z druhého konce, má to daleko. Ideální je vsadit na lokalitu uprostřed ČR. A víte, který kraj se nachází přesně v srdci? Je to překrásná kopcovitá Vysočina.

Tři pravidla pro zařízení kanceláře 07.07.2016

Tři pravidla pro zařízení kanceláře

Pracovní výkonnost je ve velké míře ovlivněna okolím. Nachází-li se v místnosti rušivé elementy, jako jsou například nesprávně zvolné barvy, nepohodlný nábytek, špatné osvětlení či neuspořádané věci na stole, nebude nikdy váš výkon stoprocentní. Držte se při vybavení kanceláře 3 pravidly a poměrně lehce si vytvoříte inspirující prostředí!

Jak vydělat peníze na internetu 06.07.2016

Jak vydělat peníze na internetu

Přemýšlíte často, jak vydělat peníze aniž byste vyšli z domu? Už jste slyšeli o tom, jak vydělávat na internetu? Zní to sice lákavě, ale home office vám nepřipadá příliš důvěryhodná? Jistěže existuje spousta činností, které se dají vykonávat z pohodlí vašeho domova, třeba psaní článků různého formátu. Přečtěte si, jak jsem se k tvorbě textů dostala já.

Rozšiřujte si obzory online 03.07.2016

Rozšiřujte si obzory online

Každý, kdo je trochu cílevědomý, chce v životě něco dokázat a není mu jedno, co se děje kolem něj, má touhu se neustále vzdělávat. Velkým problémem je nedostatek času – v dnešní uspěchané době si málokdo najde volnou chvilku na učení. Mnoho lidí neví o tom, že se mohou vzdělávat online.

1 25 26 27 28 29 31