Celkem v bazaru 87638 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2738 nových .

Plexisklo si najde své využití kdekoli 29.06.2016

Plexisklo si najde své využití kdekoli

Termín plexisklo má spousta z nás zafixován jako nedílnou součást hokeje. Možná se budete divit, ale právě v tomto sportu je již dlouhou dobu používáno jako součást mantinelů za oběma brankami. Jedná se o čistě čirou látku, která se vyznačuje maximální pevnosti a průhlednosti. Z technologického hlediska jde o polymethylmethakrylát označovaný zkráceně jako PMMA. Jde tedy o syntetický polymer mající vlastnosti termoplastu. My se soustředíme na jeho hlavní výhody a možnosti využití v praxi.

Zbavte se zbytečných starostí při podnikání 27.06.2016

Zbavte se zbytečných starostí při podnikání

Podnikání s sebou pro vlastníka firmy nese spoustu starostí a odpovědnosti, bez kterých se podnikatelská činnost neobejde, avšak přináší podnikateli plno práce navíc mimo meze toho, čemu by se chtěl a potřeboval jinak věnovat. Řeč je především o vedení účetnictví či daňové evidence, která je prostě nedílnou součástí každého podnikání. Účetnictví ale samo o sobě je celý obor, kterému je potřeba rozumět a věnovat se neustálému zdokonalování v něm, neboť účetní standardy, zákon o účetnictví a všechny ostatní zákonné vyhlášky a normy podléhají častým změnám, proto je nutné znalosti neustále doplňovat a provádět účetní úkony dle platných pravidel. Navíc vzhledem k častým kontrolám je nezbytné mít všechny záznamy v naprostém pořádku a souladu, aby nenastaly jisté komplikace s úřady, ze kterých by podnikateli mohla vzniknout i pořádná pokuta.

Sedací souprava musí obývacímu pokoji slušet 25.06.2016

Sedací souprava musí obývacímu pokoji slušet

Zařizujete své nové bydlení anebo se rozhodujete pro komplexní rekonstrukci toho stávajícího? Je-li vaše odpověď kladná, rozhodně byste měli dbát mimo jiné i na výběr sedací soupravy. Ta je totiž jakýmsi srdcem celého obývacího pokoje. My se soustředíme na to, co byste všechno měli brát v potaz, aby se vám podařilo zvolit maximálně funkční a designově povedený model, kterým se budete moci pochlubit. Aspektů je poměrně hodně, a také mimo jiné také prozradíme, kde se můžete inspirovat.

Protipožární dveře mají svůj význam i v domácnostech 24.06.2016

Protipožární dveře mají svůj význam i v domácnostech

Hledáte efektivní ochranu před případným požárem? Doma i ve firmě vám skvěle poslouží protipožární dveře. Ještě je nemáte a chystáte si je pořídit? V tom případě věnujte dostatečnou pozornost výběru, protože zdaleka ne každé protipožární dveře vydrží to, co slibuje výrobce. V rámci nezávislých testů některé systémy zcela propadly a rozpadly se již po pár minutách působení ohně. Neriskujte, že vaše investice přijde vniveč a zaměřte se na segment kvalitních protipožárních dveří. Správnou volbou je sortiment české výrobní společnosti BB Kovo s.r.o.

Půjčka Zaimo - zodpovědný věřitel 23.06.2016

Půjčka Zaimo - zodpovědný věřitel

Potřebujete si sjednat rychlý úvěr a nevíte co konkrétně z široké nabídky vybrat? Každý se na vás tváří jako nejlepší, nejférovější, nejlevnější,... Který je ale skutečně ten pravý? Určitě takový, který je vystavěn přesně na míru svým zákazníkům a snaží se okamžitě vyřešit jakékoli nepředvídané problémy.

Potištěné lepicí pásky jako součást marketingu 22.06.2016

Potištěné lepicí pásky jako součást marketingu

Marketing dnes doslova a do písmene hýbe světem. Není se čemu divit, jelikož prakticky všechny firmy chtějí prodávat své výrobky. Nejčastěji se prosazuje především reklama v médiích. Na internetu i v televizi nejdeme spousty nejrůznějších spotů, popřípadě jiných reklamních ploch. Většina firem si ale neuvědomuje, že není vždy nutné platit za takto drahou reklamu. Mnohdy stačí pouhý potisk vlastních výrobků, který je schopen zaujmout a dokáže doslova divy. Výbornou volbou je potisk lepicích pásek, o němž ještě veřejnost příliš neví.

Přestat s kouřením? Zkuste to s revoluční novinkou! 18.06.2016

Přestat s kouřením? Zkuste to s revoluční novinkou!

O tom, že kouření našemu zdraví právě příliš neprospívá, již bylo napsáno mnoho. Ale jak se s tím vším vypořádat? Spousta z nás se s daným problémem prala i opakovaně. Pojďme se podívat na možné řešení.

Odvoz suti a odpadu po Praze 15.06.2016

Odvoz suti a odpadu po Praze

Provádíte rekonstrukci rodinného či celého činžovního nebo rodinného domu a potřebujete zlikvidovat vybouranou suť? V Praze a přilehlém okolí vám doporučujeme využít služeb firmy Autodoprava Milan Vejšický, která zajistí veškerý potřebný servis již 1,5 hodiny od objednání. Přečtěte si více o nabízených pracích.

Úklid společných prostor: Jedině s profesionály 13.06.2016

Úklid společných prostor: Jedině s profesionály

Pro mnohé obyvatele panelových a bytových domů je vždy doslova noční můrou moment, kdy najdou klíče od úklidové místnosti na své klice. Jinými slovy, vyšel na ně úklid společných prostor. Jeho realizace ale nutně nemusí být vždy v rukou samotných nájemníků! Pokud se majitelé bytových jednotek domluví, může vše řešit profesionální firma. Ta dostane za své služby zaplaceno a bude se k této činnosti stavět úplně jinak, než by tomu bylo u jakéhosi „rychloúklidu“ ze strany majitele bytu. Výbornou volbou je společnost uklizeny-panelak.cz, na jejíž služby se zaměříme.

Proč si letos sbalit do Španělska 11.06.2016

Proč si letos sbalit do Španělska

Ještě nevíte, kam se letos o prázdninách vydáte? Máme pro vás jeden tip na zemi, která je hodně podceňovaná. O Mallorce nebo Kanárských ostrovech, které jsou součástí Španělska, mluví každý, ale málokdo dokáže ocenit krásu vnitrozemí.