Celkem v bazaru 98242 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Reklamní předměty by měly zaujmout a ještě být k delšímu užívání 05.05.2017

Reklamní předměty by měly zaujmout a ještě být k delšímu užívání

Jak vymyslet reklamní předměty, aby obdarované potěšily, pobavily, neurazily a ještě by se jim hodily k běžnému užívání? Je jednoduché vymyslet design, výrobu a distribuci propisovacích tužek s konkrétním logem firmy, ale proč je dávat kolegům a zákazníkům z výtvarného prostředí. Případně samolepky se značkou společnosti významným bankovním klientům. Ti si je určitě nebudou lepit na svá auta a počítače. S výběrem vhodného dárku, kde bude nenápadně uvedeno logo vašeho spolku, firmy či sportovního klubu, vám ochotně poradí zkušení marketéři a designéři studia Tuto.

Sedací souprava srdcem každého domova 04.05.2017

Sedací souprava srdcem každého domova

Zařizování obývacího pokoje je v současné době jednou z nejdůležitějších věcí. Trávíte v něm čas s celou rodinou nebo i přáteli. Proto je rozhodně velmi důležité to, jak se v něm cítíte. Obývacímu pokoji jsou tak již dlouho vyhrazovány ty největší a nejsvětlejší místnosti v celé domácnosti. A každý se určitě shodne na tom, že tím nejdůležitějším kouskem v celém pokoji je sedací souprava. Často je to právě také ona, o jejímž výběru přemýšlíte nejdéle. Na co všechno si tedy musíte dát pozor?

Jak na výběr koberců do bytu 28.04.2017

Jak na výběr koberců do bytu

I když se dnes lidé přiklánějí k podlahovým krytinám, jako jsou plovoucí podlahy, parkety či linolea, nezapomínají ani na moderní koberce. Jak si poradit s jejich výběrem? Samozřejmě záleží na materiálu, hustotě vlasu, provedení, barvě i ceně. Koberec se pyšní skvělými izolačními vlastnostmi. Není možné pochybovat o tom, že dokonale tlumí otřesy a uchovává teplo v místnosti.

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ – jeho funkce 24.04.2017

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ – jeho funkce

Základní funkcí podvojného účetnictví je poskytovat všem svým uživatelům spolehlivé a jasné informace o určité činnosti a stavu subjektu a o jeho ekonomické zdatnosti a prosperitě.

Doplňte svůj jarní šatník nadčasovými kousky 24.04.2017

Doplňte svůj jarní šatník nadčasovými kousky

Svůj šatník každý rok mírně obměňuje zřejmě každá žena a většina mužů. Nejen ty jarní nákupy oblečení vyžadují hodně přemýšlení: co je vhodné v aktuálním ročním období, co je přípustné s čím zkombinovat nebo jestli kousek skutečně padne jako ulitý. Jsou takové typy oblečení, které vám nákup výrazně zjednodušují.

Hostel Alfa - levné ubytování Praha 21.04.2017

Hostel Alfa - levné ubytování Praha

Plánujete výlet do hlavního města České republiky? Rádi byste spatřili všechny krásy matičky Prahy? Měli byste vědět, že za jediný den všechno nestihnete. Cestování z druhého konce země je náročný a zdlouhavý. Proč si nedopřát také noční zábavu v divadlech, na koncertech a v klubech? Stačí si jen vyhledat levné ubytování Praha.

Švýcarský kávovar JURA E80 připraví lahodnou kávu na jedno stisknutí 20.04.2017

Švýcarský kávovar JURA E80 připraví lahodnou kávu na jedno stisknutí

Není nic lepšího, než si po ránu či během dne v zaměstnání udělat lahodnou kávu v takové kvalitě, jakou byste ji dostali v kavárně. Stačí přitom jen málo – pořídit si dobrý kávovar, který ji připraví během pár vteřin, aniž byste museli být zkušenými barmany. Novinkou v této oblasti je kávovar JURA E80.

S časopisem 1x2tip začnete být v kurzovém sázení ziskoví 19.04.2017

S časopisem 1x2tip začnete být v kurzovém sázení ziskoví

Rozhodli jste se zkusit štěstí s kurzovým sázením? Mnoho mužů se do něj pouští s vidinou, že si díky svému koníčku přijdou na nějaké peníze. Většina z nich toho ovšem po prvním neúspěchu nechá. Vydělávat je skutečně těžké, pokud nevíte, jaké jsou triky sázkových kanceláří, a neznáte osvědčené taktiky.

Bojíte se nakupovat v zahraničí? CZECHeBay vám pomůže 14.04.2017

Bojíte se nakupovat v zahraničí? CZECHeBay vám pomůže

Kdo jednou objeví kouzlo eBaye, Aliexpressu, Amazonu a podobných zahraničních tržišť, začne je využívat čím dál častěji. Vždyť mnoho českých obchodníků stejně jen objednává ze zahraničí a prodává výrobky s podstatnou přirážkou. Co tady koupíte za dvě stovky, v Číně často seženete za dvacet korun.

OBZOR umožňuje vyzkoušet si vypínače ve vlastním interiéru 13.04.2017

OBZOR umožňuje vyzkoušet si vypínače ve vlastním interiéru

Mnozí lidé si s doplňky do svého domova, jako jsou například zásuvky a vypínače, nedělají starosti. Koupí ty nejlevnější a domnívají se, že na nich stejně nezáleží. Opak je ale pravdou. Luxusně vypadající doplňky dokážou místnost povýšit na novou úroveň.

1 26 27 28 29 30 46