Celkem v bazaru 98242 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Cesta za půlnočním sluncem 12.04.2017

Cesta za půlnočním sluncem

Norsko je zemí dechberoucích výhledů a divoké přírody, kterou jinde v Evropě už nejspíš nenajdete. Život je zde spjat s horami, všudypřítomným mořem a i dnešní Norové si zachovávají cosi z tvrdosti svých předků. Cestovat sem znamená utéct na chvíli z uspěchaného, přetechnizovaného světa a prožít chvíle, které si budete pamatovat po zbytek života…

Užijte si dovolenou svobodně a pohodlně 11.04.2017

Užijte si dovolenou svobodně a pohodlně

Dovolená na kolečkách přestává být výsadou Dánů a Holanďanů, kteří cestování v karavanech povýšili na téměř národní sport. Karavany se derou na výsluní popularity i v tuzemsku díky ekonomické výhodnosti, možnosti procestovat kus světa bez nutnosti rezervace hotelů a především kvůli svobodě pohybu, již jízda karavanem skýtá.

Jak správně uchovávat víno 07.04.2017

Jak správně uchovávat víno

Co může být příjemnější, než si po dlouhém dni nalít sklenici kvalitního vína? Naše země, zvláště pak Morava, je hotovou Mekkou milovníků tohoto lahodného moku. Ne každému se však poštěstí bydlet v rodinném domě, kde si může zřídit vlastní vinný sklípek. Přirozeně tak vyvstává důležitá otázka: jak správně uchovávat ty nejlepší ročníky?

Pořiďte si na léto hladké nohy 05.04.2017

Pořiďte si na léto hladké nohy

Za chvilku už je tu letní sezóna, což znamená, že ženská část populace začne chodit v sukýnkách či kraťáskách a ukazovat nohy. Tím pádem u většiny žen začne pravidelná péče o nohy. Hebká a hladká pokožka bez viditelných chloupků je v současné době považována již za standard v péči žen o zevnějšek.

Naučte se používat kurkumu, prospěje zdraví i mysli! 04.04.2017

Naučte se používat kurkumu, prospěje zdraví i mysli!

Kurkuma si získala označení „žlutý zázrak z Asie“. Obsahuje vzácnou látku kurkumin, díky které má hned několik blahodárných účinků na lidský organismus. Objevte její sílu, potěší vás atraktivní chutí. Použití není složité a neutratíte moc!

Jak dokonale sladit exteriér 31.03.2017

Jak dokonale sladit exteriér

Zahrady, předzahrádky a prostor okolo domu je zapotřebí dát dohromady takovým způsobem, aby se v něm člověk cítil příjemně. Pokud přijdete k někomu, kdo vás usadí do plastových židlí, a všude okolo uvidíte nejrůznější plevelné rostliny, stoprocentně se pohodově cítit nebudete.

Jak na klimatizaci do bytu 29.03.2017

Jak na klimatizaci do bytu

Před pár lety byla klimatizace výsadou nových nemovitostí a veřejných budov. Dnes si ji můžeme pořídit za překvapivě příjemnou cenu do každé domácnosti. Klimatizace do bytu je užitečnou součástí, která je navíc známkou modernějšího způsobu života. Dříve byly ceny klimatizací závratné, ale nyní si je můžeme koupit za poloviční ceny. Tento prvek lze koupit i v hypermarketech, ale lepší je oslovit specializovanou firmu.

Hledáte nové zaměstnance? Pomůže vám personální agentura 27.03.2017

Hledáte nové zaměstnance? Pomůže vám personální agentura

Vlastníte firmu, nebo v ní máte na starosti personalistiku? Pakliže sháníte nové zaměstnance a chcete si ušetřit spoustu práce, může pro vás být výhodné obrátit se na specializovanou personální agenturu, která vám je najde.

Jak na koupi použitých dodávek a užitkových vozů? 27.03.2017

Jak na koupi použitých dodávek a užitkových vozů?

Dodávky a užitkové vozy jsou praktickými vozidly pro menší firmy, které občas musejí přepravovat větší množství předmětů. Výhodou je, že se u většiny typů dá využívat řidičský průkaz na běžný automobil. Nevýhodou bývá naopak vyšší pořizovací cena oproti osobním autům. Jak tedy pořídit dodávky, abyste co nejvíce ušetřili a zároveň koupě nebyla zbytečným vyhazováním peněz?

Televizní stojany na konference i domů: Jaké jsou možnosti? 24.03.2017

Televizní stojany na konference i domů: Jaké jsou možnosti?

Potřebujete si pořídit stojan pro váš nový televizor, případně ho v budoucnu chcete využít na různé konference, přednášky a prezentace? Vězte, že v současné době existuje celá řada možností. Tv stojany na konference i domů se vyrábějí v mnoha variantách. Tento článek vám pomůže si ujasnit, jaký konkrétní typ zvolit, aby plně vyhovoval vašemu televizoru, monitoru nebo tabletu.

1 27 28 29 30 31 46