Celkem v bazaru 92853 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2808 nových .

Matrace 90×200: Pořiďte si kvalitní matraci se standardním rozměrem 20.12.2016

Matrace 90×200: Pořiďte si kvalitní matraci se standardním rozměrem

Denně ráno vstáváte z postele s pocitem, který byste už nejraději neopakovali? Cítíte se rozlámaní a nemáte tolik energie, kolik si vaše tělo pro úspěšný start dne vyžaduje. To jsou časté situace, jež se běžně vyskytují. Důvodů může být mnoho, např. špatný životný styl, jídelníček, prostředí ve kterém spíte. Matrace 90×200 patří mezi dnešní standard, co se týče kvalitního a zdravého spánku. Selekci provádějte tedy pečlivě.

Porouchalo se vám turbodmychadlo? 20.12.2016

Porouchalo se vám turbodmychadlo?

V dnešní době není nic zvláštního, když každá rodina vlastní jedno nebo i více automobilů. Autem každý z nás jezdí skoro denně, a pro většinu lidí je tak život bez vozu téměř nepředstavitelný. Je proto velice nepříjemné, když se auto porouchá a vy jste najednou nemobilní. Jednou z nepříjemných poruch je například rozbité turbodmychadlo. Jde o velice tepelně a mechanicky namáhanou součást motoru automobilu.

Dopřejte svým zaměstnancům kvalitní závodní stravování 19.12.2016

Dopřejte svým zaměstnancům kvalitní závodní stravování

Závodní stravování může mít různou podobu a od ní se odvíjí i spokojenost zaměstnanců. Proto, když už pro ně zajišťujete tento benefit, dbejte na to, aby se pracovníci dobře najedli, ať už jsou jejich stravovací návyky jakékoliv.

Proč na stěhování využít profesionála? 19.12.2016

Proč na stěhování využít profesionála?

Pokud se stěhujete, rozhodně to nemusí být nic příjemného. A to jak z hlediska toho, že opouštíte své bydlení, tak samozřejmě i z hlediska toho, že je třeba počítat a přesunem svých věcí. To už naštěstí nemusíte realizovat sami. Je tu služba stěhování, nebo řada dalších. A jaké jsou důvody k tomu, že je profesionál ideální volbou? V první řadě ušetříte hlavně mnoho starostí se zařizováním, stejně jako si ušetříte velkou porci námahy. V podstatě jenom otevřete nemovitost, necháte odnést věci a ty následně necháte zase vyložit v nemovitosti nové. Je tedy jasné, že z tohoto hlediska je to volba více než ideální.

Autopůjčovna Taggart nabízí bezkonkurenční ceny 16.12.2016

Autopůjčovna Taggart nabízí bezkonkurenční ceny

S autopůjčovnami jako by se poslední dobou roztrhl pytel. A to je dobře, protože konkurence tlačí ceny prudce dolů. Zatímco kdysi jste si museli připravit na jednodenní zapůjčení vozu tisícikorunu, dnes si může auto z půjčovny dovolit každý. Samozřejmě, že na trhu existují rozdíly. Až budete hledat tu nejlevnější autopůjčovnu, můžete strávit hodiny na porovnávacích portálech, nebo se vydat rovnou do autopůjčovny Taggart.

Objevili jste už kouzlo krepového povlečení? 15.12.2016

Objevili jste už kouzlo krepového povlečení?

Mnozí lidé ani neví, jaké možnosti mají při koupi povlečení. Existují luxusní varianty, za něž si připlatíte, klasické materiály, jež používaly už naše babičky, a pak také třeba ložní prádlo, které vůbec není potřeba žehlit.

Kovové šatní skříňky znovu a jinak 11.12.2016

Kovové šatní skříňky znovu a jinak

Za časů mých školních let jsem neměla to štěstí, abychom měli v šatnách boxy, skříňky či podobnou vymoženost. Muselo stačit bidlo s háčky a lavička – možná to také pamatujete. Nepřehledná hromada bund, kabátů, čepic a šál, nemluvě o haldách bot, ve které jste pak složitě hledali tu svou do páru.

5 důvodů proč si udělat autoškolu v zimě 10.12.2016

5 důvodů proč si udělat autoškolu v zimě

Chystali jste se letos zahájit autoškolu, jenže jste to odkládali tak dlouho, až vás zaskočila zima? Naštěstí ještě není všem dnům konec. Pražská autoškola VIP si pro vás k Vánocům připravila perfektní dárek v podobě intenzivního zimního rychlokurzu za zvýhodněnou cenu. Ukážeme vám, že se zimního řízení rozhodně nemusíte bát.

Hodinky jako skvělý vánoční dárek 08.12.2016

Hodinky jako skvělý vánoční dárek

Vánoce se kvapem blíží. Už nám, jak se říká, klepou doslova na dveře. Obchodní domy se začínají plnit lidmi, kteří chtějí co nejrychleji sehnat ty nejlepší vánoční dárky nejen pro své blízké. Internetové obchody nabízí hromadu slev, jen aby zákazníci nakoupili online, nikoliv v kamenných obchodech.

Více než tisíc slov 07.12.2016

Více než tisíc slov

Udělejte svým blízkým radost a obdarujte je mimořádným dárkem. Kytice jsou záležitostí od srdce, a proto jsou pro mnohé ženy tím nejkrásnějším překvapením. V mnoha případech mohou přinést více potěšení než drahý dar, jelikož v sobě skrývají jakési neobyčejně magické kouzlo. Květiny jsou zárukou spokojenosti i harmonie a mění každé chvíle v nezapomenutelné. Právě pro tyto jedinečné momenty byl založen internetový portál Kytice-expres.cz, který je v maximální pohotovosti pro jakýkoliv případ.

1 27 28 29 30 31 40