Celkem v bazaru 87639 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2738 nových .

Vyberte si mezi krbovými a kachlovými kamny 10.06.2016

Vyberte si mezi krbovými a kachlovými kamny

V období topné sezóny je velice skloňovaným tématem zvyšující se cena elektřiny a zemního plynu, což se projeví na ročním vyúčtování. Nicméně bědováním nad fakturou od poskytovatele těchto komodit vůbec nic nevyřešíte. A raději zabraňte tomu, aby vám z rodinného rozpočtu unikaly peníze zbytečně. Ekonomickou a zároveň ekologickou alternativou jsou krbová či kachlová kamna. V následujících řádcích vám prozradíme rozdíly mezi těmito dvěma možnostmi.

Vybíráte kvalitní kávovar? 09.06.2016

Vybíráte kvalitní kávovar?

Pokud chcete kvalitní kávovar, nemůžete sáhnout jen tak po nějakém. K nejlepším na trhu patří ty od švýcarské značky JURA a dokládají to i pravidelná vítězství v prestižních testech kávovarů. Skvělé technické vlastnosti, originální vzhled, variabilita, preciznost, důraz na detail a elegantní design, to jsou hlavní znaky švýcarských výrobků a kávovary nezůstávají pozadu.

Když dokonalá domácí sauna, tak na míru 08.06.2016

Když dokonalá domácí sauna, tak na míru

Jste příznivci saunování? Pak vás dříve nebo později napadne si vytvořit vlastní saunu na míru a nemuset chodit do té veřejné. A pokud vás nabídka již hotových saun nezaujme nebo byste něco rádi pozměnili, přijde na řadu sauna na klíč nebo atypická sauna, vhodná i pro atypické prostory. Každý má trochu jiné požadavky, takže je individuální přizpůsobení určitě na místě.

Jak poznáte tradiční italskou pizzerii? 06.06.2016

Jak poznáte tradiční italskou pizzerii?

Chcete si otevřít pizzerii a myslíte si, že vám bude stačit „běžná“, byť profesionální, elektrická pec na pizzu? Pokud se chcete se svou restaurací odlišit od stovek a tisíců dalších podniků včetně drobných rozvozových prodejen, hladových oken a kiosků, neobejdete se bez tradiční kamenné italské pece. Proč je tomu tak a jakou pec vybrat? Dočtete se v článku.

V luxusním domě nesmí chybět soukromá sauna 03.06.2016

V luxusním domě nesmí chybět soukromá sauna

Pokud se snažíte vybudovat si mimořádný domov plný luxusu, nesmí být ochuzen o prvky, které vám umožní odpočinout si ve velkém duchu. Skvělým příkladem je investice do přepychové sauny. Spousta lidí si myslí, že domácí sauny jsou zbytečnost. Je pravda, že nechybí ve většině bazénů, wellness center a městských lázní, ale soukromá sauna je o hodně lepší.

Voda - pramen života 02.06.2016

Voda - pramen života

Sluníčko svítí se stále větší intenzitou a nenechá nikoho na pochybách, že léto už je opravdu za dveřmi. S ním přichází sladký čas opalování se a koupání, což s radostí vítají děti i všichni na dovolené. Avšak ti ostatní, co musí parné hice trávit v přehřátých místnostech bez klimatizace, se snaží co možná nejlépe vyrovnat se vzrůstající teplotou. Základním pravidlem jak přestát nastávající horké dny je dodržovat dostatečný pitný režim.

Je čas koupit výhodně palivové dřevo 29.05.2016

Je čas koupit výhodně palivové dřevo

Možná by se mohlo zdát, že po skončení zimy je zbytečné řešit vytápění interiéru. Opak je ovšem pravdou. Alespoň v případě, že uvažujete o co nejlevnější alternativě topení v podobě palivového dřeva. Jeho ceny se v průběhu sezony značně mění a na jaře jsou většinou na minimu. Jestliže nevíte, kde dříví sehnat co nejlevněji ve vysoké kvalitě, nezoufejte! Představíme vám nabídku společnosti Optimtop, které je opravdu pestrá.

Sanace zdiva je často naprosto nezbytná 26.05.2016

Sanace zdiva je často naprosto nezbytná

Dlouhodobá vlhkost je nepřítelem všech staveb. I vy byste měli čas od času sledovat stav fasády vašeho domu. Pokud tak nečiníte, může dojít k velmi nepříjemné situaci tkvící v tom, že se začnou tvořit plísně. V momentu, kdy uvidíte na vnějším obalu nemovitosti klasické mapy, jež způsobuje vlhkost, je zapotřebí začít konat. To samé platí i při pocitu těžkého vzduchu, a to hlavně v letních měsících. Nutné je v tomto případě neustálé větrání. Za vše může nefunkční izolace vaší stavby, která si vyžaduje odborný zásah v podobě sanace zdiva.

Máte doma zakrývací plachtu? 25.05.2016

Máte doma zakrývací plachtu?

Ne? A jak bez ní vůbec ještě můžete žít? Každý, kdo má rodinný domek se zahradou, ji určitě na něco využije. Ušetří vám spoustu starostí s počasím.

Jakou variantu zahradního domku zvolíte vy? 23.05.2016

Jakou variantu zahradního domku zvolíte vy?

Máte zahradu a už se nemůžete dočkat, až na ní budete trávit co nejvíce vašeho volného času? Letní sezóna teprve začíná, takže je ještě čas vybrat zahradní domek, který vám pobyt na zahradě zpříjemní. Může fungovat jako účelný sklad nářadí, sloužit ke spaní a současně se stát krásnou dominantou vaší zahrady. Jak poznáte kvalitu a co by měl perfektní zahradní domek mít?