Celkem v bazaru 92851 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2806 nových .

Šatní skříň mnohdy ukrývá spoustu pokladů 01.04.2018

Šatní skříň mnohdy ukrývá spoustu pokladů

Dostatek úložných prostorů je problémem ve většině domácností. Disponujete-li omezeným místem například proto, že bydlíte v menším bytě, pak je výběr vhodné šatní skříně velice důležitým úkolem.

Netradiční podlaha? Zkuste zaexperimentovat! 29.03.2018

Netradiční podlaha? Zkuste zaexperimentovat!

Pokud plánujete nové bydlení, případně rekonstrukci toho stávajícího, čeká vás nelehký úkol – zařídit nový interiér tak, aby splňoval náležitosti praktické i designové, a to nejlépe na několik let dopředu. Volba jednotného stylu interiéru, ale i samotných doplňků a dekorací nepředstavuje vždy lehký úkol. Nabízí se vám dvě možnosti – sázka na jistotu v podobě tradiční klasiky nebo originální a netradiční cesta, která vašemu příbytku dodá patřičný nádech jedinečnosti. Přejete si svůj interiér oživit, vdechnout mu nový elán, ale netušíte jak na to? Zkuste začít podlahovou krytinou. Právě tento zdánlivě nenápadný a často opomíjený prvek totiž dokáže opravdové zázraky!

Umíte vybrat zárubně? 28.03.2018

Umíte vybrat zárubně?

Možná jste se i vy zrovna rozhodli pro výměnu interiérových dveří. Jde o velkou změnu, která dodá vašemu domovu novou podobu. Při jejich výběru neopomíjejte ani zdánlivé maličkosti, třeba zárubně. Víte, jaké jsou v tomto ohledu vaše možnosti a podle čeho je vybírat? Pojďme si toto téma přiblížit.

Práce snů? Realitní makléř! 28.03.2018

Práce snů? Realitní makléř!

V dětství mnozí z nás chtěli být kosmonauty, piloty nebo popeláři. Zkrátka povoláními, které dětem z občas neznámých důvodů připadají dobrodružná a vážená. Asi těžko by se našel někdo, kdo by v pěti letech snil o zaměstnání realitního makléře. Čím starší člověk ovšem je, tím více si uvědomuje, jak jsou dětské sny pomýlené. A třeba právě práce realitního makléře si jistě v dobrodružnosti nezadá s astronautem.

Nestíháte velikonoční úklid? 5 kroků jak na čistou domácnost rychlostí blesku! 27.03.2018

Nestíháte velikonoční úklid? 5 kroků jak na čistou domácnost rychlostí blesku!

Také zastáváte teorii, že by na Velikonoce měla být domácnost jako ze škatulky a připravena na všechny koledníky? Co ale dělat, když na velký úklid nemáte čas? Zachráníme vás! Díky těmto 5 kroky bude váš domov krásně čistý a voňavý!

Botník jako neprávem opomíjená součást předsíně 27.03.2018

Botník jako neprávem opomíjená součást předsíně

Potřebujete si v nejbližší době dokonale vybavit vaši předsíň? Pokud ano, zcela jistě byste měli popřemýšlet nad volbou vhodného botníku. Úschova bot je jakousi samozřejmostí a přesně v tomto duchu majitelé bytů či domů vybírají nové botníky. Je jim prakticky jedno, jak bude daný model vypadat a o který typ se bude jednat. I z toho důvodu pak předsíň může vypadat jakkoli, a možná dokonce nabídne i minimum prostoru pro přezouvání vinou volby nevhodného druhu botníku. Abyste se takovýchto situací vyvarovali, nabízíme hned několik dobře mířených rad.

Vaše domácí lázně 23.03.2018

Vaše domácí lázně

Jistě uznáte, že koupelna je tak trochu specifickou místností v každém bytě a domě. Kromě běžného vybavení jakými jsou pračka a ručníky, je třeba vybavit ji speciálním zařízením, které vám usnadní život.

8 znaků, že to s vámi jde po třicítce z kopce 23.03.2018

8 znaků, že to s vámi jde po třicítce z kopce

Roky nemilosrdně utíkají,a zatímco ve dvaceti byl na všechno čas, po příchodu třicítky už to zas tak růžově nevypadá. Zvláště když…

Šetrná péče o zuby – zkuste to s bylinkami! 23.03.2018

Šetrná péče o zuby – zkuste to s bylinkami!

Je až podivuhodné, kolik lidí v dnešní době má stále ještě špatné ústní hygienické návyky. Mít zdravé zuby i dásně totiž znamená více péče než jen čištění zubů dvakrát denně.

Jak jednoduše procházet akční letáky na internetu? 22.03.2018

Jak jednoduše procházet akční letáky na internetu?

Drtivá část Čechů v obchodech pravidelně využívá slev, jež jsou inzerované v letácích. Často se však stane, že člověk listuje letákem až přímo v obchodě, což není zrovna pohodlné a praktické, neboť snadno přehlédne nabídky, které by se mu hodily. Daleko lepší je, pokud si nabídky projdete v klidu a pohodlí domova, a to za použití internetu. A jde o velmi jednoduše díky portálu Kupi.cz.