Celkem v bazaru 98242 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Myslete při výběru bot na zdraví svých nohou 15.06.2018

Myslete při výběru bot na zdraví svých nohou

Boty si vybíráme podle různých parametrů. Mimo jiné také záleží na tom, na jakou příležitost je hledáme. Nezapomínejte však na nejdůležitější faktor - vaše zdraví. Ne všechny botky jsou vhodné pro zdraví našich nohou.

Vyžeňte kuny, hlodavce, zvěř z vašeho auta a chalupy zpět do lesa a na pole 14.06.2018

Vyžeňte kuny, hlodavce, zvěř z vašeho auta a chalupy zpět do lesa a na pole

Zahrádkáři, chalupáři a hlavně motoristé bojují s hlodavci, kočkami, kunami a další zvěří, která ničí jejich majetek. Proti výskytu zvěře na vlastním pozemku, uvnitř rekreačních objektů, rodinných domů, ale i aut existuje spousta „zaručených“ receptů. Ale jeden z nich opravdu vyčnívá. Český pachový ohradník v roztoku Antifer chrání zahrádky, pole, silniční komunikace, železniční uzly před vstupem lesní a divoké zvěře i hlodavců. Antifer dokáže jak zabránit střetu aut se zvěří, tak vyhnat hlodavce z objektů. Přes pachový ohradník, jenž po aplikaci působí pár týdnů, by zvířata neměla do zapovězeného území vstoupit.

Podnikání jako adrenalinový sport? 11.06.2018

Podnikání jako adrenalinový sport?

Pracovat na vlastní pěst a nebýt závislý na náladách zaměstnavatele jistě zní jako velmi lákavá možnost vydělávání peněz. Být zcela svým pánem s sebou však přináší i mnohá úskalí a rizika, která si je třeba uvědomit a počítat s nimi.

Sex na netradičních místech s erotickými hračkami 11.06.2018

Sex na netradičních místech s erotickými hračkami

Uvažovali jste někdy o sexu na opravdu netradičním místě? Už to samo o sobě může být vzrušující. Když si ještě vezmete na pomoc nějakou tu sofistikovanou erotickou hračku či přímo hračky, úspěch je stoprocentně zaručen.

Nechte si zhotovit kvalitní orientační systém 07.06.2018

Nechte si zhotovit kvalitní orientační systém

Také vás dokáže neskutečně otrávit, když musíte bloudit administrativní budovou (či někde jinde), protože plánek není přehledný, nebo chybí úplně? Možná je právě na vás, abyste zajistili snadnou orientaci v prostoru. Nechte si pro tyto účely zhotovit kvalitní orientační systém.

Čištění ultrazvukem? Nadmíru efektivní 07.06.2018

Čištění ultrazvukem? Nadmíru efektivní

Už jste zkoušeli čištění ultrazvukem? Pokud ne, vyzkoušejte to a na jinou čističku už ani nepomyslíte.

Jak vybrat ty správné bytové doplňky do interiéru domácnosti? 06.06.2018

Jak vybrat ty správné bytové doplňky do interiéru domácnosti?

Pokud je nábytek důležitý, pak jsou bytové doplňky ještě důležitější. Především v tom smyslu, že dotváří celkovou atmosféru domácnosti a rozhodují o tom, nakolik bude útulná a praktická. Doplňky do interiéru navíc využijete do každé místnosti v bytě. Jsou vhodné do kuchyně, koupelny, ložnice, všech pokojů. Dokonce i do pergoly a zimní zahrady.

Slivovice nejen pro gurmány 06.06.2018

Slivovice nejen pro gurmány

Chcete udělat něco pro své zdraví? Dávejte si po ránu panáčka kvalitní slivovice. Vaše tělo vás za to bude milovat.

Ventilátor místo klimatizace 05.06.2018

Ventilátor místo klimatizace

Teploty se každým dnem zvyšují a už začínáme platit zlatem za každý kousek stínu. Doma nás může zchladit klimatizace nebo výkonný ventilátor. My doporučujeme dát přednost ventilátoru.

Kuchyňské dřezy podle jejich prostorové orientace 31.05.2018

Kuchyňské dřezy podle jejich prostorové orientace

Při výběru dřezu je nutné předem počítat s jeho orientací. Rozlišujeme několik typů. Podle toho, kde je umístěna výpusť, rozlišujeme dřezy s orientací napravo nebo nalevo, dřezy otočné a dřezy, které lze namontovat pouze jedním způsobem.