Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Na co si dávat pozor při výběru vstupních dveří? 27.11.2017

Na co si dávat pozor při výběru vstupních dveří?

Český trh nabízí spoustu možností vstupních dveří. Zákazníci mohou volit z mnoha materiálů, barev i designových provedení. Čím se liší plastové dveře od dřevěných? A jaké výhody nabízí hliník? Na co byste si při výběru vstupních dveří měli dávat pozor?

Podle čeho vybírat ledničku? 26.11.2017

Podle čeho vybírat ledničku?

Ledničku potřebuje v domácnosti každý. Většina z nás ji však kupuje tak maximálně třikrát v životě, nemá tedy příliš mnoho zkušeností s tím, podle čeho vybírat. Pojďme se společně podívat na parametry, které jsou stěžejní při výběru té správné ledničky.

Figuruje vaše jméno v registru dlužníků? Zjistěte si to online 25.11.2017

Figuruje vaše jméno v registru dlužníků? Zjistěte si to online

Myslíte si, že už jste vyrovnali veškeré své závazky vůči poskytovateli půjčky? Měli jste úvěrů více a už si zkrátka nepamatujete, zdali došlo k jejich splacení? Rádi byste někomu peníze půjčili a nevíte, jestli je dostatečně bonitní? Ať už je vaše situace jakákoli, máte samozřejmě jedinečnou možnost si všechno zjistit, a to prostřednictvím nahlížení do registru dlužníků. Právě na něj se zaměříme v následujících řádcích.

Do dětského pokoje přidejte i sedací vak 21.11.2017

Do dětského pokoje přidejte i sedací vak

Má vaše dítě hraček až nad hlavu a neví, s čím by si hrálo dříve? Myslete také na zařízení jeho pokojíčku a soustřeďte se na další věci, ze kterých bude mít radost a přitom budou i užitečné. Kromě hravé postele, nezbytného stolu a dalšího nábytku lze pořídit originální sedací vak. Možná pak bude lákat i vás dospělé přijít si pohovět do jejich království.

Jak vybavit restauraci? Určitě kvalitním gastro zařízením! 20.11.2017

Jak vybavit restauraci? Určitě kvalitním gastro zařízením!

Pokud si chcete v dnešní době otevřít restauraci, jídelnu, bistro, kavárnu a vinárnu, potřebujete kvalitní gastro zařízení. Pro všechny, kteří nechtějí kupovat zbrusu nové modely, postačí i zánovní vybavení. Některé přístroje se někdy ani nevyplatí kupovat nové. Vše záleží na finančních možnostech majitele.

Měření výkonu motoru: průběh, omezení a další užitečné informace 19.11.2017

Měření výkonu motoru: průběh, omezení a další užitečné informace

Možnosti měření výkonu motoru využívá čím dál více řidičů, kteří mají pochybnosti o skutečném stavu svého vozidla. Proč tomu tak je a k čemu je takové měření vlastně dobré?

Botníky jsou základ 18.11.2017

Botníky jsou základ

Botníky jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Ať už máte tolik bot, že nevíte kam s nimi, nebo jen pár, bez nichž se neobejdete, určitě je potřebujete správně a prakticky uskladnit.

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné 18.11.2017

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné

Chcete si pořídit jedinečné hodinky, které nevidíte na každém rohu? Zapomeňte na klasiku z nerezového materiálu a vsaďte na dřevěnou variantu. Že hodinky nemohou být vyrobeny ze dřeva? Ale mohou a jsou krásné! V čem jsou výjimečné a kde je pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí 17.11.2017

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí

V posledních letech se do popředí prodírají velkoplošné nízkoteplotní systémy, a tak se na chvíli zdálo, že sálavé vytápění má největší slávu za sebou, avšak zákazníci i nadále vkládají důvěru do topných panelů. Důvodů je hned několik. Pyšní se dokonalým designem a snadnou instalací. A navíc mají spoustu výhod, které žádný jiný zdroj tepla nedokáže nabídnout.

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo 16.11.2017

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo

Nedostatečná konzumace ovoce a zeleniny patří k jednomu z největších neduhů nás Čechů. Výživoví experti přitom doporučují, že bychom denně měli sníst množství o váze zhruba půl kilogramu. Zabít dvě mouchy jednou ranou – tedy dostat do sebe potřebné vitaminy a zároveň si ještě pochutnat, pomohou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Ty totiž představují pro náš organismus doslova vitamínovou vzpruhu. Jsou přímo nabité pro tělo prospěšnými látkami, minerály, enzymy a celou řadou dalších živin.