Celkem v bazaru 92851 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2806 nových .

Schwarzkopf – vlasy jako v bavlnce 06.12.2016

Schwarzkopf – vlasy jako v bavlnce

V dnešní době lze vlasům dopřát profesionální péči. Světový trh nabízí stovky značek šampónů, kondicionérů a kosmetiky pro vlasy, proto je velmi složité vybrat si ten správný produkt. Přijměte tedy malé doporučení. V roce 1898 si otevřel v Berlíně chemik Hans Schwarzkopf malou drogerii. Určitě si nemyslel, že se stanou jeho produkty světově proslulými. Péče o vlasy, výrobky na barvení vlasů a styling, to je dominanta značky Schwarzkopf. Kvalitní zboží si oblíbili běžní uživatelé i kadeřníci.

Čím se chránit před sluníčkem? 05.12.2016

Čím se chránit před sluníčkem?

Stačí, aby pár dní nepřetržitě svítilo sluníčko a mnohé byty a domy se promění ve vyhřátou saunu, kde se není možné před slunečním zářením ukrýt. Obzvlášť pokud máte všechna okna orientovaná na jih. Problém s přílišným světlem a teplem však není jediné, co by vás mohlo trápit. Všechno se dá, ale nyní snadno vyřešit vhodným zastíněním oken. V poslední době si proto lidé čím dál více oblíbili předokenní rolety, které toto hravě vyřeší.

Nově rekonstruované kanceláře v centru Přerova 05.12.2016

Nově rekonstruované kanceláře v centru Přerova

Domníváte se, že pěkné a novodobě zařízené kanceláře seženete pouze v Praze a jiných velkých městech? Opak je pravdou. V současných letech probíhají rekonstrukce mnohých objektů po celé ČR a jejich výsledkem jsou moderní kancelářské a komerční prostory. Například v Přerově byl takhle revitalizován IN-HOUSE v centru města.

Společnost Scott & Weber slavnostně otevřela další plně vybavené kanceláře s pětihvězdičkovým servisem přímo v Atriu Flora na Královských Vinohradech 04.12.2016

Společnost Scott & Weber slavnostně otevřela další plně vybavené kanceláře s pětihvězdičkovým servisem přímo v Atriu Flora na Královských Vinohradech

Servisované kanceláře, které u nás známe spíše pod pojmem plně vybavené kanceláře, jsou celosvětovým trendem. Společnost Scott & Weber, která je největším českým specialistou oboru Serviced Offices, otevřela ve čtvrtek 10. listopadu své již páté kancelářské centrum v Praze.

Krabice pro zabalení a poslání dárku, ale i jako úložný prostor 03.12.2016

Krabice pro zabalení a poslání dárku, ale i jako úložný prostor

Ukládání věcí do krabic a papírových boxů má stoupající tendenci. Není se čemu divit. Jedná se o praktický způsob, jak vyřešit uspořádání dokumentů a drobnějších předmětů. Když je nepoužíváme, dají se pohodlně složit. A v případě potřeby vytvoří spolehlivou třídící jednotku. Jak ještě můžeme papírové krabice využít a co dělat, když jich potřebujeme víc?

Zarezervujte si testovací jízdu s novým vozem Dacia 02.12.2016

Zarezervujte si testovací jízdu s novým vozem Dacia

Objevte při testovací jízdě půvab a skvělé jízdní vlastnosti vozů Dacia. Testovací jízdu si můžete objednat již dnes, a to on-line. Vyberte si termín a vůz, který vás zajímá. Společnost Renault Retail Group CZ vám termín potvrdí a pak již nic nebrání, abyste si novou Dacii vyzkoušeli. K testování si nyní můžete vybrat vozy Dokker či Dokker Van, Duster nebo Logan MCV. Modely Sandero, Logan a Lodgy máte připraveny k prohlídce v showroomu. A aby měl z testovací jízdy něco i váš automobil, společnost Renault Retail Group CZ vám vaše auto, když se budete kochat Dacií, zdarma umyje.

Peníze na cokoliv přehledně a jasně 01.12.2016

Peníze na cokoliv přehledně a jasně

Nabídky půjček se předhánějí, jako by šlo o život. Co když o něj pak ale někdy skutečně jde? Málokterá splní, co slibuje, a hon na schválení se stává noční můrou. Není to snadné. Vnitřní podmínky a kritéria zkrátka každý nesplní a často se ani nedozvíme, co bylo důvodem k zamítnutí.

Nákup nemovitosti ve Španělsku nemusí být složitý 01.12.2016

Nákup nemovitosti ve Španělsku nemusí být složitý

Slunné Španělsko je především v letním období cílem mnohých z nás. Užívat si dovolenou na krásných azurově modrým mořem omývaných plážích je skvělé. Když se ke všemu přidá ještě příjemné teplé podnebí, není co řešit. Jediné, co by vám mohlo pobyt poněkud pokazit, je nevyhovující ubytování. Jestliže si ale nemovitost koupíte, nic takového řešit nemusíte. Právě proto se soustředíme na to, jakým způsobem je ideální postupovat a které lokality jsou ve Španělsku nejoblíbenější.

Spolehlivý a rychlý kurýr 19.11.2016

Spolehlivý a rychlý kurýr

Společnost IN-TIME KURÝR nabízí širokou škálu služeb. Specializuje se na leteckou přepravu, mezinárodní zasílatelství, celní deklarantství a vnitrostátní kurýrní servis. Za maximální spolehlivost ručí 26 let praxe a s ní i získané zkušenosti. Díky navázání kontaktu se světově významnými společnostmi můžete spolehlivě zasílat vaše zásilky do celého světa za příznivé ceny. Všechny z nich jsou zásadně převáženy s velkou opatrností.

Silniční váhu se vyplatí koupit u specialisty 18.11.2016

Silniční váhu se vyplatí koupit u specialisty

Oblast průmyslového vážení je dnes poměrně frekventovaná a spousta firem si pořizuje kvalitní váhy, jež vše bez problémů obstarají. Jejich nákup není v žádném případě levnou záležitostí, a tak není od věci spolehnout se na profesionální firmu, která dokáže nabídnout několik typu vah, záruční a pozáruční servis i další důležité služby. My se zaměříme na možnosti nákupu u společnosti VÁHY - JAS, s.r.o.

1 28 29 30 31 32 40