Celkem v bazaru 98242 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Spodní prádlo podle typu oblečení 20.03.2017

Spodní prádlo podle typu oblečení

Spodní prádlo slouží nejen k ochraně intimních partií, ale jeho správná volba je také důležitá kvůli estetickému dojmu. Správný střih i výška může zalichotit vaši postavě, zdůraznit její přednosti nebo naopak šikovně zakrýt případné nedostatky, jako je větší bříško nebo hýždě a navíc dodat zvýšené sebevědomí. Spodní prádlo si proto nevybírejte jen podle vzhledu a materiálu, ale hlavně podle pohodlí a střihu.

Domácí výčepní zařízení: Dopřejte si točené pivo při soukromé akci 17.03.2017

Domácí výčepní zařízení: Dopřejte si točené pivo při soukromé akci

Milovníci piva jistě dobře vědí, že se žádné lahvové nemůže rovnat čerstvě natočenému ze sudu. Co ale dělat, kdy pořádáte párty doma na zahradě a hospoda je daleko? Stačí si pořídit kvalitní výčepní zařízení

Balení zboží je kumšt, svěřte své výrobky do péče odborníků 17.03.2017

Balení zboží je kumšt, svěřte své výrobky do péče odborníků

Výrobky, které snadno podléhají zkáze nebo jsou snadno poškoditelné, si zasluhují zvláštní péči, aby byly dopraveny koncovým zákazníkům v pořádku a v původním stavu. Veškeré balení výrobků, drobných, nadměrných, s atypickými rozměry a lehce zničitelných, směřuje do speciálních fólií, kartonů a důležitého přepravního materiálu. Ne všichni výrobci, kteří chtějí své zboží vyexpedovat do skladů, prodejen i jednotlivým zákazníkům, disponují přesným obalovým materiálem a technikou, jež kvalitu výrobků zachová. Pomocníkem je firma, jež je orientována na balení a kompletace zboží všeho druhu, Probal Kladno a. s.

Výstavba rodinných domů 13.03.2017

Výstavba rodinných domů

Mnoho mladých párů či rodin se v posledních letech pouští do stavby rodinných domků. Mít vlastní místo pod sluncem je sen čím dál většího počtu lidí. Naštěstí se dá v dnešní době celkem dobře splnit, a to i díky cenově dostupnějším a rychleji realizovatelným dřevostavbám. Podle statistik je v současné době každá sedmá novostavba právě dřevostavbou. Obliba dřevostaveb u nás roste také kvůli tomu, že se dají celkem jednoduše postavit jako nízkoenergetické, nebo dokonce jako pasivní domy. Na ně pak lze snadno získat také dotaci z programu nová zelená úsporám.

MS v hokeji 2017 bylo spojeno se změnami v rozlosování 13.03.2017

MS v hokeji 2017 bylo spojeno se změnami v rozlosování

Každé rozlosování základních skupin je spojeno s určitými jasně danými pravidly. Pokud jde o MS v hokeji 2017, musíme říci, že zde se odehrálo několik změn. Jakých a z jakého důvodu k nim došlo?

Ověřené nebankovní půjčky, u kterých se nemusíte bát půjčit 13.03.2017

Ověřené nebankovní půjčky, u kterých se nemusíte bát půjčit

Nebankovní segment zažívá v několika posledních letech doslova nevídaný boom. Lidé si odzkoušeli bezpečné praktiky úvěrování mnohých společností a díky tomu jim důvěřují a navrací se s maximální pravidelností. Pakliže byste i vy chtěli půjčku z nebankovní oblasti, představíme vám tři nejvyhledávanější, u nichž máte jistotu, že nešlápnete vedle.

Veškerá laboratorní a zdravotnická technika na jednom místě 07.03.2017

Veškerá laboratorní a zdravotnická technika na jednom místě

Ve zdravotnictví jde o to nejdůležitější, co máme – o zdraví, kolikrát i přímo o život. S ohledem na tuto skutečnost by měli být vybíráni nejen kvalifikovaní pracovníci, ale také pomůcky, které jsou v lékařství využívány. Kompromisy se nepřipouštějí, důležitá je přesnost a kvalita.

Nadčasové náramkové hodinky pro běžné užívání i pro náročné 06.03.2017

Nadčasové náramkové hodinky pro běžné užívání i pro náročné

Náramkové hodinky už dávno přestaly mít funkci pouhé užitečné časomíry. Moderní hodinky mívají nadčasový design, který vyhovuje jak běžným, tak i náročnějším uživatelům. A tak jsou v kurzu hodinky pro sportovce, dětské hodinky, hodinky pro ženy i muže. Výhradní dovozce luxusních hodinek, budíků a šperků 4pm představuje trendy kolekci pro všední dny i aktivní nošení.

Služby autopůjčovny Praha 03.03.2017

Služby autopůjčovny Praha

Kam se uchýlit, pokud potřebujeme půjčit auto, nebo se nechat odvézt z místa na místo? Co všechno takové autopůjčovny nabízejí?

Jak si uspořádat koupelnu 02.03.2017

Jak si uspořádat koupelnu

Koupelna je místo, kde by se lidé měli cítit příjemně, někdo si potrpí na vanu, jiný ocení masážní sprchu. Je to místnost, kterou denně využíváme několikrát, a je na každém, v jakém stylu si ji zařídí, či jestli ji podřídí moderním trendům nebo se vypořádává s malým místem. Jedno však mají všichni při zařizování společné. Jaký vybrat nábytek?

1 28 29 30 31 32 46