Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Cukrářské potřeby pro pečení 21.05.2016

Cukrářské potřeby pro pečení

Není nad nápadité cukrářky se šikovnýma rukama, které umí vytvořit slast pro oko i pro jazyk. Nám běžným lidem často nejde do hlavy, jak může být někdo schopný vytvořit tak kouzelné dorty nebo muffiny. Nevíme totiž, jaké všechny vychytávky se už dají koupit předpřipravené.

Maturitní stres právě vrcholí 17.05.2016

Maturitní stres právě vrcholí

A je to tady! Studenti maturitních ročníků užívají posledních chvil svého středoškolského života. Někteří užívají do slova a do písmene, celé studium poctivě a svědomitě pracovali a nyní na ně čeká jen zasloužená odplata. S úsměvem mohou svým profesorům ukázat, že se jejich usilovné a úmorné vzdělávání neminulo účinkem. Jiní s hrůzou počítají poslední minutky a cítí se jako před popravou. Vždyť maturita 2016 je už za dveřmi! Ať tak, nebo onak ještě přece jenom nějaký ten čas zbývá a je nepatrný prostor vše doladit.

Buďte inovativní s kořenovou čističkou vody 04.05.2016

Buďte inovativní s kořenovou čističkou vody

Spousta lidí o kořenových čističkách v životě neslyšela a ti co ano, zase věří mýtům, které se o nich povídají. Prý že zapáchají, jsou drahé a nefungují. Pojďme si tyto mylné domněnky vyvrátit, protože kořenové čističky ve skutečnosti fungují moc dobře, drahé nejsou a o nějakém smradu se taky mluvit nedá.

Květinové překvapení pro dámy až ke dveřím 30.04.2016

Květinové překvapení pro dámy až ke dveřím

Ženy milují květiny. Jsou nádherné, krásně voní a hlavně dávají pocit výjimečnosti. Když vám někdo daruje kytici rudých růží, už to něco znamená. Žena si může být jistá, že pro muže opravdu něco znamená. Květiny jsou jedním z největších symbolů lásky a pravděpodobně také nejromantičtějším dárkem. Chcete-li v ženě vyvolat krásné pocity, máme tu jeden tip. Jde o rozvoz květin až ke dveřím.

Svobodný blog – svobodně myslet, svobodně psát 29.04.2016

Svobodný blog – svobodně myslet, svobodně psát

Nemyslet je mnohdy pohodlnější. Ale stát se nástrojem v rukou jiných nechceme nikdo. Být jen malou pěnou v moři, která se nechá chlácholivě houpat na mořských vlnách. Tam a sem, sem a tam, klidně i do výšek, aby pak zažila hluboký pád. Opravdu jsme jen tiché pěny? Umíme ještě vůbec myslet a hlavně přemýšlet samostatně? Vytvořit si vlastní názor a nenechat se unášet proudem?Přijďte si to vyzkoušet k nám na Svobodný blog. Zjistíte, že myslet sám za sebe povznáší a osvobozuje zároveň.

Refinancujte své půjčky u Zonky.cz 21.04.2016

Refinancujte své půjčky u Zonky.cz

Zonky.cz je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi lidmi. Na jedné straně jsou lidé, kteří si chtějí půjčit peníze. Na druhé straně jsou lidé, kteří jim je půjčit mohou. Zonky obě skupiny lidí propojí. Cílem je vynechat banky i nebankovní instituce a oběma stranám nabídnout výhodný úrok. Zonky.cz na vše dohlíží, hlídá právní náležitosti a půjčku zajišťuje technicky. Funguje jako podpora po celou dobu půjčky – pro investory i toho, kdo si půjčil. Zonky je fér pro všechny.

Hledáte byt v Olomouci? 19.04.2016

Hledáte byt v Olomouci?

Bydlení v Olomouci přináší jasné výhody. Přestěhovat se do Olomouce může pomoci k získání lepší práce, ale může také změnit váš osobní život. Nákupy a kulturní vyžití jsou zde na vysoké úrovni, je zde mnoho nových nákupních center a v neposlední řadě i řada pracovních příležitostí.

Jak připravit kolo na novou sezónu 01.04.2016

Jak připravit kolo na novou sezónu

Taky se už nemůžete dočkat, až skončí zima a vy se vydáte na svém kole na krásnou jarní projížďku? Ale nezapomeňte, že ke krásnému pocitu z jízdy se dostanete pouze pokud budete mít své jízdní kolo v perfektním stavu.

Začínáte rybařit? Připravte si pár tisícovek 29.03.2016

Začínáte rybařit? Připravte si pár tisícovek

Provozování celé řady sportů je dnes drahým špásem. Všechno stojí peníze, a ne zrovna malé. Chcete–li začít s jakýmkoliv známějším sportem, určitě se nevejdete do několika málo stovek! Spíš do několika tisícovek. A nejinak je tomu v případě zájmového, či dokonce sportovního rybolovu…

Minimální hloubka dezénu pneumatik 08.03.2016

Minimální hloubka dezénu pneumatik

Důležitým faktorem pro bezpečnou jízdu v rámci platné legislativy ČR, je hloubka dezénu. Hloubka hlavních dezénových drážek nesmí u pneumatik pro osobní vozy a vozy typu VAN a SUV klesnout pod 1,6 mm. Pneumatiky motocyklové, lze v české republice provozovat do minimální hlouby dezénových drážek 1,6 mm, u mopedů pak 1 mm. Pneumatiky moderní konstrukce používají v dezénových drážkách tzv. „kontrolní body“, které řidiče upozorňují na výměnu pneumatik pouhým pohledem, bez nutnosti používání měřících pomůcek. Po opotřebení dezénu na kontrolní body (dosahují výšky 1,6 mm) je třeba takovou pneumatiku vyměnit.