Celkem v bazaru 98242 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Litinové nádobí vykouzlí z každého výtvoru chutný a zdravý pokrm 31.05.2018

Litinové nádobí vykouzlí z každého výtvoru chutný a zdravý pokrm

Věděli jste, že používáním hliníkové nebo smaltovaného nádobí škodíte svému zdraví? Při tepelném zpracování pokrmů dochází k uvolňování toxických látek, a ty pak následně konzumujeme. Jejich zadržování v lidském organismu je z dlouhodobého hlediska škodlivé. Jako ideální materiál, na kterém budeme vařit velice chutně, šetrně a především zdravě. Při nakupování opravdového, zdraví nezávadného nádobí z litiny se mějte na pozoru před takzvanými šmejdy. Čínské výrobky se nemohou vyrovnat skutečným originálům.

Přestup k menšímu dodavateli energií se vyplatí nejen kvůli úspoře peněz 30.05.2018

Přestup k menšímu dodavateli energií se vyplatí nejen kvůli úspoře peněz

V posledních letech se stalo běžným trendem, že lidé mění dodavatele energií, pokud se stávajícím stavem nejsou spokojeni. Umožňuje to i poměrně velký počet společností, které na tuzemském trhu existují. Ceny elektřiny a plynu díky tomu příliš nerostou.

Máte štěstí ve hře? Tak si ho otestujte! 29.05.2018

Máte štěstí ve hře? Tak si ho otestujte!

Rádi byste pokusili své štěstí ve hře? Co třeba v online casinu? Nic za to nedáte. A když se vám nebude dařit, třeba se vám zadaří v lásce.

Úchylkoměr zkvalitňuje výrobu 28.05.2018

Úchylkoměr zkvalitňuje výrobu

Jde vám o vysoký standard výroby? Používejte při ní tzv. úchylkoměr. Především ve strojírenství se jedná o pomůcku přímo k nezaplacení.

Kalibry do každé výroby 28.05.2018

Kalibry do každé výroby

Rádi byste zefektivnili svou výrobu? Odhalili odchylky, zabránili vzniku zmetků a celkově lépe hospodařili s materiálem? Používejte při své výrobě kalibry! Zmetek tak na vaší výrobní lince nebude mít šanci.

Bezbřehý svět erotických pomůcek: Máme pro vás inspiraci 25.05.2018

Bezbřehý svět erotických pomůcek: Máme pro vás inspiraci

Intimní život začne bohužel uvadat u drtivé většiny lidí. S potupujícím věkem a ubýváním pohlavních hormonů se zkrátka dostanete do stavu, kdy už se vám v ložnici bude chtít především spát. Mnohdy za vším ale nestojí pouze věk. Na vině je stereotyp. Standardní polohy a vyvrcholení příliš nelákají ani muže, ani ženy. Jak tedy z celé situace ven? Jednoduše! Pořiďte si ty správné erotické pomůcky a pomozte najít ztracenou chuť na postelové hrátky. My pro vás máme hned několik zajímavých tipů.

Víte, kde všude se prosazuje 3D tisk? 24.05.2018

Víte, kde všude se prosazuje 3D tisk?

Termín 3D tisk je v současné době hodně skloňován. Není se čemu divit, protože vývoj technologií jde mílovými kroky kupředu a vyrobit se jeho prostřednictvím dá spousty pro člověka důležitých věcí. My se v následujících řádcích podíváme podrobně na to, jak vlastně 3D tisk funguje a co všechno je možné takto vytvořit. Nezapomeneme doporučit ani konkrétní společnost, jež se tímto procesem zabývá a dokáže nabídnout spousty zajímavých produktů.

Chcete si pronajmout byt? Hledejte na videobydleni.cz 21.05.2018

Chcete si pronajmout byt? Hledejte na videobydleni.cz

Uvažujete o pronájmu, ať již bytu, domu, kanceláře či jiných nebytových prostor v Praze? Nemáte před sebou zrovna lehký úkol. Poradíme vám, jak si jej maximálně usnadnit.

Jak na pronájem bytu v Praze, chcete-li získat levné a kvalitní bydlení? 20.05.2018

Jak na pronájem bytu v Praze, chcete-li získat levné a kvalitní bydlení?

Ne každý má to štěstí, že si může dovolit koupit vlastní nemovitost. Pak přichází na řadu pronájem, kdy majiteli bytu či rodinného domu platíte pravidelnou měsíční částku. Asi nejvíce nabídek na bydlení v této formě je v hlavním městě. Praha poskytuje ubytování v mnoha cenových relacích. Jak najít levné a zároveň komfortní bydlení, aniž byste museli běhat po desítkách nemovitostí, než narazíte na tu vhodnou? Řešením je využití online portálů.

Co všechno by měl umět moderní digitální tachograf 18.05.2018

Co všechno by měl umět moderní digitální tachograf

Pokud vlastníte spediční firmu anebo se běžně pohybujete v dopravě, samozřejmě víte, že se v žádném případě neobejdete bez tachografu. Jak v nákladních vozech, tak i v autobusech musí být toto zařízení nainstalováno, aby byl zaznamenáván čas jízdy, případně rychlost a další aspekty. Na jejich základě se následně vyhodnotí, kdy je nutná povinná pauza řidiče. Stejně tak lze ale využívat i mnohých jiných služeb tachografů. Jakých? To prozradíme v následujících řádcích a upozorníme také na konkrétní přístroje a prodejce, u něhož si ho můžete zakoupit.