Celkem v bazaru 92853 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2808 nových .

Potřebujete půjčit automobil na dovolenou? Vyzkoušejte tuto autopůjčovnu 07.03.2018

Potřebujete půjčit automobil na dovolenou? Vyzkoušejte tuto autopůjčovnu

V současné době automobil představuje nejpohodlnější způsob přepravy. Dokonce se spousta lidí rozhoduje, že na dovolenou vyrazí právě automobilem, protože do úložných prostorů uschovají mnohem více věcí než do kufru. Jestliže tedy plánujete vyrazit s celou rodinou do zahraničí na týdenní pobyt, ale nejste si jisti, zda váš čtyřkolý stařeček tak dlouhou cestu zvládne, využijte služeb autopůjčovny.

Prodej či pronájem bytu s realitní kanceláří? Proč ne! 05.03.2018

Prodej či pronájem bytu s realitní kanceláří? Proč ne!

Výběr správného a solidního nájemníka či kupce není vždy procházka růžovou zahradou. Někdy máme štěstí a osvědčí se hned první zájemce, jindy to tak snadné není. Výjimkou nejsou zájemci, kteří jsou nespolehliví, neplatí domluvené pohledávky či se vám vryjí do paměti jiným neadekvátním přístupem. Ušetřete své nervy a zkuste spojit síly s opravdovými profesionály, kteří vám s celým procesem pomohou.

Úklidová firma Praha: Expert na úklid vašeho domu 02.03.2018

Úklidová firma Praha: Expert na úklid vašeho domu

Pořádek v interiéru rodinného domu i bytu považuje většina z nás za samozřejmost. Doby, kdy se o domácnost starala výlučně žena a muž sháněl obživu, dávno pominuly. V současnosti jsou prakticky všichni dospělí členové domácnosti zaměstnaní a mnohdy uklízí ten, který má prostě více času. Vše ovšem logicky vede k hádkám, protože si oba chtějí po příchodu ze zaměstnání odpočinout, nicméně ani jedna paní na úklid vše nezvládne. Proto se vyplatí vsadit na služby profesionální úklidové firmy. Že nevíte, jakou si vybrat? Nevadí! Máme pro vás tip.

Luxusní baleríny? Značky Melissa a Zaxy bodují 01.03.2018

Luxusní baleríny? Značky Melissa a Zaxy bodují

Evropu sice momentálně sužují třeskuté mrazy, ale maximálně do měsíce tady máme jaro, a tak je pomalu načase přemýšlet o obměně šatníku i botníku. Pánská část populace to má jednodušší, zato dámy si musí opatřit tenisky, sandálky, boty na podpatku a také obuv k sukni bez podpatku pro dlouhodobé nošení. Právě v této oblasti bodují baleríny.

Květinou žádnou ženu rozhodně neurazíte! 28.02.2018

Květinou žádnou ženu rozhodně neurazíte!

Obdarovat ženu květinou by nemělo být pouze výjimečnou chvilkou. Dost často je sice květina považována jako úplatek, pokud muž něco provede. Ale květomluva je různá. Stejně tak příležitosti, ke kterým je možné ji darovat. Ať už je to výročí, narozeniny, svatba či prostě jen den, kdy máte chuť dělat radost. Od toho květiny jsou. Aby potěšily, ukázaly, jak vám na druhém záleží, vyjadřují lítost a porozumění. Květinou se můžete i omluvit. Takovou sílu mají.

Čekají vás přijímací zkoušky? Zvyšte své šance na úspěch! 27.02.2018

Čekají vás přijímací zkoušky? Zvyšte své šance na úspěch!

Studenti posledních ročníků základních a středních škol, ale i lidé, kteří dnes nestudují a chtějí se pokusit dostat na vysokou školu, mají v těchto dnech spoustu práce s učením a přípravou. Zkoušky se neúprosně blíží. Pokud se i vy chystáte na přijímačky, je dobré si uvědomit, že pro úspěch je třeba udělat co nejvíce. Mnohdy nestačí jen dobrá nálada a znalosti, jež jste nasbírali ve škole v předchozích letech. Konkurence u zkoušek je veliká. Jednou z možností, jak získat výhodu oproti ostatním uchazečům, je absolvování zkoušky nanečisto a přípravných kurzů.

Proč se rozhodnout pro zelenou střechu? 26.02.2018

Proč se rozhodnout pro zelenou střechu?

Rádi byste bydleli v domě, který se pyšní ojedinělým vzhledem? Zapomeňte, že kolemjdoucí a návštěvy ohromíte pěknou fasádou, moderními okny a plotem. Víte, co v poslední době právě letí? Jsou to zelené střechy. Dech beroucí zahrady umístěné na střechách vypadají fantasticky, a navíc mají tucet výhod.

Podle čeho vybírat televizní stolek? 26.02.2018

Podle čeho vybírat televizní stolek?

Žádný majitel rodinného domu ani pěkného panelákového bytu se neobejde bez moderně řešeného a útulného obývacího pokoje. Nedílnou součástí obýváku je samozřejmě komfortní sedací souprava a televizní stolek. Někteří lidé dávají přednost zavěšení televize na stěnu, ale samostatně stojící stolek zajistí praktickou i estetickou stránku. Není divu, že je designovým doplňkem.

3D měřicí přístroje kupujte jedině u specializované firmy 26.02.2018

3D měřicí přístroje kupujte jedině u specializované firmy

V posledních letech oblast stavebnictví a průmyslu rozkvétá. Společnosti navazují různé spolupráce, získávají velké zakázky a poskytují spoustu služeb konečným zákazníkům. V mnoha odvětvích se však neobejdou bez kvalitních nástrojů, jako jsou například měřicí přístroje. V následujících řádcích vám prozradíme, o jaké nástroje se jedná a kde byste je mohli sehnat.

Typické potraviny a jídelníček RAW stravy 26.02.2018

Typické potraviny a jídelníček RAW stravy

RAW strava vychází z myšlenky, že tepelně upravená strava ztrácí své výživové hodnoty. Při vaření dochází v potravinách ke zničení živin a důležitých enzymů. Vařenou stravu v RAW světě nazývají „mrtvá strava“.

1 3 4 5 6 7 40