Celkem v bazaru 98120 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2777 nových .

Vyberte tu správnou úklidovou techniku 15.05.2018

Vyberte tu správnou úklidovou techniku

Ať už vlastníte, či spravujete kanceláře, prodejny, sklad atd., důležité je v prostorech mít uklizeno - pro přehlednost, pohodlnější a bezpečnější činnost pracovníků, ale i kvůli reprezentaci. Pokud si úklid hodláte zajišťovat vlastními silami, neobejdete se bez kvalitní úklidové techniky. Při jejím výběru dbejte na kvalitu.

Oblečte se stylově a s humorem! 15.05.2018

Oblečte se stylově a s humorem!

Pamatujete ještě na oblíbené večerníčkové postavičky? Nestárnoucí Bob a Bobek, Maxipes Fík a další? Stále máte v paměti jejich krátké příběhy, které rozesmály vás i rodiče? A co vaše ratolesti? Také každý večer natěšeně usedají před televizní obrazovky a napjatě čekají, co jejich hrdinové dnes prožijí? A i vy po očku sledujete s úsměvem na tváři a s nostalgií peripetie králíků z klobouku nebo obřího psa?

4 filmy o autech, které musíte vidět 14.05.2018

4 filmy o autech, které musíte vidět

Patříte mezi milovníky aut a nenecháte si ujít žádnou filmovou novinku nebo máte raději starší filmy, kde se točí rychlá kola, a můžete si užívat adrenalinovou jízdu? Inspirujte se nejzajímavějšími filmy o autech a užijte si napětí.

I muži trpí problémy s únikem moči. Řešení existuje! 14.05.2018

I muži trpí problémy s únikem moči. Řešení existuje!

Problémy s inkontinencí netrápí pouze ženy. Riziko úniku moči je u mužů sice méně časté než u žen, ale to neznamená, že se jim vyhýbá úplně. Ve středním věku inkontinencí trpí jen 5 % mužské populace. Po dosažení 65 let je to už celých 35 % mužů. A přesto se o tomto problému téměř nemluví. Podívejme se společně na nejčastější příčiny vzniku inkontinence a způsoby léčby.

4 rady, jak na výběr matrace do postele 13.05.2018

4 rady, jak na výběr matrace do postele

Kvalitu spánku výrazně ovlivňuje matrace. Jedině na vhodně zvoleném typu si totiž dobře odpočinete a vaše tělo nebude trpět.

6 nejmodernějších robotů světa 10.05.2018

6 nejmodernějších robotů světa

Robotika jde mílovými kroky do předu. Za poslední tři roky se objevují roboti, jejichž funkcím se až nechce věřit. V tomto článku se proto podíváme na šest z těch nejmodernějších a nejsofistikovanějších robotů, které nám světoví vynálezci a vývojáři v posledních letech představili. Mnoho z těchto robotů je využíváno nejen pro podnikání, ale také například pro záchranné mise nebo zdravotnictví.

Jak zabránit sluníčku spálit vaši pokožku nebo květiny na terase? 10.05.2018

Jak zabránit sluníčku spálit vaši pokožku nebo květiny na terase?

Přímé sluneční záření, známé pod zkratku UV – ultrafialové, je škodlivé pro lidská organismus, ale i pro květenu anebo některé materiály, z nichž máte zhotovený balkon či terasu. Rádi byste si během poledního slunce zpříjemnili sezení na zahradě, balkoně nebo jen tak v přírodě a nechcete si budovat pergolu či se vláčet se slunečníky? Stačí málo. Stínící plachty čtvercového nebo trojúhelníkového tvaru v rozmanitém barevném provedení jsou velmi variabilní díky úchytům a snadné montáži na jakýkoliv pevný bod.

Jedete na chatu nebo na výlet? Zjistěte si, jaké bude počasí! 08.05.2018

Jedete na chatu nebo na výlet? Zjistěte si, jaké bude počasí!

Nezáleží ani tolik na tom, jestli plánujete práci na zahrádce, chystáte se na výlet nebo se těšíte na projížďku na kole. Ve všech případech vás totiž zajímá předpověď počasí. Ta vám může výrazně usnadnit rozhodování ohledně výběru některé aktivity, Jakmile si zjistíte, jak to bude další den nebo za pár hodin vypadat, jen tak něco vás nepřekvapí. V článku poradíme, kde seženete spolehlivé informace o počasí.

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti – část druhá 07.05.2018

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti – část druhá

V první části stejnojmenného článku „Výdaje spojené s prodejem nemovitosti“ jsme se věnovali přípravě nemovitosti k prodeji, inzerci a odhadu ceny nemovitosti. Dnešní, druhá část je zaměřena na zbývající nejčastější výdaje, které vás v případě prodeje bytu či rodinného domu neminou a dozajista se s nimi setkáte.

Platové třídy a tabulky 04.05.2018

Platové třídy a tabulky

Chystáte se na pracovní pohovor a přemýšlíte, na jak vysokou mzdu máte nárok? Pak vás jistě bude zajímat pracovní třída, do které jste zařazení.

1 3 4 5 6 7 46