Celkem v bazaru 87638 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2783 nových .

Nebojte se pořádné vánoční výzdoby a prožijte pohádkové svátky 10.10.2017

Nebojte se pořádné vánoční výzdoby a prožijte pohádkové svátky

Chcete si užívat pohádkové vánoční svátky, ale vaší výzdobě stále něco chybí? Možná to bude nedostatek třpytu, lesku a svitu. Tím, že si pořídíte nové vánoční osvětlení, navodíte skvělou atmosféru a propůjčíte svému domovu kouzelný pocit. Jak na výběr vhodných dekorací? Kolik to přibližně bude stát a při jakých příležitostech můžete výrazně ušetřit? To vám poradíme v tomto článku, s jehož pomocí si letos užijete nádherně prosvětlené vánoční svátky.

Zažijte letos v zimě opravdu nezapomenutelnou dovolenou 29.09.2017

Zažijte letos v zimě opravdu nezapomenutelnou dovolenou

Sychravé počasí tu máme teprve pár dní, ale vy už se z něj cítíte unavení a nejraději byste se viděli někde v teple na pláži? Nic není nemožné. Čím dál více lidí se v zimě místo do hor vydává za exotikou, aby načerpali energii na dalšího půl roku. Že to bude příliš drahé? Každý by si měl takovou dovolenou aspoň jednou v životě dopřát.

Co byste měli vědět při koupi nového auta 29.09.2017

Co byste měli vědět při koupi nového auta

Čeká vás nákup nového auta pro rodinu či do firmy? Pak před sebou máte nesnadný úkol. Doby, kdy u nás byl pouze omezený výběr značek automobilů, jsou dnes už dávno pryč. Výběr je obrovský a člověk, který se o auta nijak zvlášť nezajímá, může jen těžko vědět, jaká volba by pro něj byla nejlepší.

Trendy ve světě obývákových stěn 29.09.2017

Trendy ve světě obývákových stěn

Praktická, vzdušná a variabilní – taková by měla být moderní obýváková stěna. Od doby masivních celoplošných obývákových stěn se totiž v bytovém designu mnohé změnilo. Jak tedy dnes vypadá dominanta obýváku?

Jak vybrat první kolo pro dítě? 29.09.2017

Jak vybrat první kolo pro dítě?

Dostat své první kolo, to je pro děti zážitek na celý život. Jste i vy v situaci, kdy vašemu synovi či dcerce chcete vybrat jeho první kolo? Pokud si s výběrem nejste příliš jistí, můžete se spolehnout na našeho rádce, který vám doporučí to správné kolo i se všemi doplňky, které by děti mohly potřebovat.

Víme, proč klesá životnost autobaterií a jak se vyhnout jejich náhlému výpadku 25.09.2017

Víme, proč klesá životnost autobaterií a jak se vyhnout jejich náhlému výpadku

Motoristé bývali zvyklí, že životnost autobaterie byla zhruba pět let. Ovšem toto číslo se postupně snižuje, a tak prodejci i opraváři vědí, že výdrž současných autobaterií bývá zhruba dva roky. Na vině není kvalita výrobků, ale náročnější spotřebiče, jež jsou do vozidel montovány. Právě ty snižují dobu bezchybného fungování akumulátorů.

Kreativita a její rozvoj: Pochopte ji komplexněji 25.09.2017

Kreativita a její rozvoj: Pochopte ji komplexněji

Kreativita je novým hitem dnešní doby, celý svět po ní blázní. Všichni se snaží být kreativní, i když popravdě řečeno ne každý pro to má dobré předpoklady. Ti, co se považují za největší odborníky v této oblasti, jimi zpravidla naopak vůbec nebývají.

Kvalitní krabice na míru: Vyberte si dle vaší potřeby 22.09.2017

Kvalitní krabice na míru: Vyberte si dle vaší potřeby

Úloha krabic jak ve firemním prostředí, tak i v domácnosti je poměrně důležitá. Ač se to na první pohled možná nezdá, najdeme je všude kolem nás. Jestliže se stále ještě při stěhování, archivování materiálů anebo balení dárků svým blízkým spoléháte na staré krabice, pak na ně velmi rychle zapomeňte. Vybírat si totiž můžete nové, které budou čisté, designově povedené a řešené přímo na míru. Dodá vám je společnost South Bohemia Star. Právě na jí vyráběné krabice se zaměříme podrobněji.

Tlumiče hluku a jejich využití 22.09.2017

Tlumiče hluku a jejich využití

Protihlukové systémy jsou podstatnou součástí každé fabriky. Zejména průmyslová a elektrárenská odvětví potřebují spolehlivé systémy, které zajistí snížení či odstranění hluku, aby nebylo ohroženo zdraví zaměstnanců i jiných lidí nacházejících se v místě továrny. Každý podnik se musí řídit zákonem stanovenými normami pro hluk a vibrace. Jaké tedy existují možnosti odhlučnění větších prostor a výrobních zařízení a jak zjistit, které systémy jsou nejvhodnější? To vše si popíšeme v následujícím článku.

Umíte šetřit se slevovými kupóny? 21.09.2017

Umíte šetřit se slevovými kupóny?

Na internetu dnes nakupuje většina lidí. Mnozí z nich ale bezmyšlenkovitě zaplatí částku, která je u zboží ukázaná, aniž by se zajímali, zda ji nemohou nějak snížit. Mohou, a dokonce je to zcela snadné. Stačí věnovat pár minut nalezení slevového kupónu.

1 4 5 6 7 8 31