Celkem v bazaru 98299 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti – část druhá 07.05.2018

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti – část druhá

V první části stejnojmenného článku „Výdaje spojené s prodejem nemovitosti“ jsme se věnovali přípravě nemovitosti k prodeji, inzerci a odhadu ceny nemovitosti. Dnešní, druhá část je zaměřena na zbývající nejčastější výdaje, které vás v případě prodeje bytu či rodinného domu neminou a dozajista se s nimi setkáte.

Platové třídy a tabulky 04.05.2018

Platové třídy a tabulky

Chystáte se na pracovní pohovor a přemýšlíte, na jak vysokou mzdu máte nárok? Pak vás jistě bude zajímat pracovní třída, do které jste zařazení.

Pronájem bytu v Praze není pro každého - Na co je třeba pamatovat? 03.05.2018

Pronájem bytu v Praze není pro každého - Na co je třeba pamatovat?

O bydlení v Praze sní asi mnoho z nás. Je ale třeba si uvědomit, že pronájem bytů v Praze je mnohdy ošemetný. Na co si musíte dát pozor a na co byste měli pamatovat ještě předtím, než se do hlavního města rozhodnete přestěhovat? Právě to by vám měl shrnout následující článek.

SEO - 5 efektivních tipů pro začátečníky 01.05.2018

SEO - 5 efektivních tipů pro začátečníky

Lidem, kteří právě s tvorbou vlastních webových stránek začínají, často připadá, že SEO pro vyhledávače je příliš technická, zatímco konkurence příliš vysoká. Jak uspět při generování organického obsahu pro web?

Hledáte dovolenou snů? Už nehledejte 30.04.2018

Hledáte dovolenou snů? Už nehledejte

Chtěli byste zažít opravdovou dovolenou snů? Dovolenou v opravdovém ráji na zemi? Na ostrově s pohádkovými plážemi, překrásnou vnitrozemskou přírodou a stabilním slunečným počasím. To a mnohem více zažijete na ostrově Mauricius.

Efektivní řešení výkopových prací s minibagrem či minirypadlem 29.04.2018

Efektivní řešení výkopových prací s minibagrem či minirypadlem

Potřebujete aktuálně vykopat základ pro váš nový dům anebo tenkou hlubokou rýhu pro vedení elektrického kabelu, případně trubek k vedení vody? Ať už je vaše situace jakákoli, budete nejspíše volit ze dvou tradičních alternativ řešení takovéto situace. Buď zatnete zuby, vezmete krumpáč či rýč a pustíte se do práce, anebo vše svěříte odborníkovi s bagrem. Jedná se o dvě alternativy, přičemž jedna je fyzicky náročná a druhá velmi drahá. Existuje přitom i jakási třetí alternativa, a to zakoupení minibagru. V čem je tato alternativa nejvýhodnější? To si povíme v následujících řádcích.

Pomocí exekuční dražby máte šanci získat levně nemovitosti i auta 28.04.2018

Pomocí exekuční dražby máte šanci získat levně nemovitosti i auta

V poslední době vzrůstá zájem o takzvané exekuční dražby. Jde o prodej věcí, jež byly zabaveny v rámci exekucí, kdy jejich majitelé nebyli schopni splatit své závazky, tudíž se muselo přistoupit k prodeji jejich majetku. Nyní máte možnost si z těchto dražeb odnést něco i vy.

5 důvodů, proč venkovní reklama funguje i v online době 28.04.2018

5 důvodů, proč venkovní reklama funguje i v online době

Kdo není na internetu, jako by neexistoval. Také to všude slyšíte? Ovšem nezapomínejte ani na venkovní reklamu. Velmi dobře funguje i v dnešním online světě. Dejme si alespoň 5 důvodů, proč byste se na ni měli zaměřit.

Nakupte hutní materiály a plasty u profesionálů 27.04.2018

Nakupte hutní materiály a plasty u profesionálů

Hliník, nerezová ocel, technické plasty, titan. Tyto a další hutní materiály patří k produktům, které většina lidí nekupuje každý den. Mnohdy ani ti, co je potřebují k dalšímu využití, přesně nevědí, podle čeho se vlastně při výběru orientovat. A právě proto je tak důležité vybrat si, od koho nakoupíte.

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti 26.04.2018

Výdaje spojené s prodejem nemovitosti

Prodej nemovitosti představuje velmi významnou událost v životě každého z nás. Je spjat se zařizováním, výdaji, riziky i starostmi. Rozhodnete-li se prodat byt či rodinný dům, ať už s pomocí realitní kanceláře nebo svépomocí, narazíte na nespočet náležitostí, které je třeba vyřídit. S jakými výdaji je třeba počítat v případě prodeje nemovitosti?

1 4 5 6 7 8 46