Celkem v bazaru 92851 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2806 nových .

Kam letos na dovolenou? K Máchovu jezeru! 25.02.2018

Kam letos na dovolenou? K Máchovu jezeru!

Pro všechny milovníky české země je jako stvořená dovolená na Máchově jezeře. Jakmile vstoupíte do dech beroucí krajiny, spatříte majestátní lesy, impozantní hrady, přírodní drahokamy a nevšední skvosty historie. O pohodlí a skvělý přístup k památkám i koupání se postarají moderně vybavené chatky ve Starých Splavech.

Koupě na inzerát aneb ruleta v běžném životě 25.02.2018

Koupě na inzerát aneb ruleta v běžném životě

Když se o něčem prohlásí, že je to „hra na ruletu“, máme na mysli věc, jejíž výsledek není vůbec jistý a jde vlastně spíš o náhodu, zda to dopadne dobře, nebo špatně. Sami byste jistě dokázali vymyslet spoustu takových životních situací, jejichž konec prostě nemáte šanci ovlivnit. Dokonalým příkladem za všechny je koupě libovolné věci přes inzerát.

Hledáte dobře placenou práci, kde budete pánem svého času? Staňte se realitním makléřem! 24.02.2018

Hledáte dobře placenou práci, kde budete pánem svého času? Staňte se realitním makléřem!

Reality se prodávaly, prodávají a prodávat budou. Je to jedna z největších jistot na dnešním trhu. Každý člověk potřebuje střechu nad hlavou, a pokud zrovna neplánuje trávit dovolenou na stavbě, je pro něj nejjednodušší řešení koupit si vlastní dům nebo byt. Jedná se o fakt, který nelze vyvrátit, a z toho důvodu se práce v realitní kanceláři řadí mezi velmi perspektivní zaměstnání.

Co nesmí chybět v jarním šatníku 23.02.2018

Co nesmí chybět v jarním šatníku

Také patříte k těm lidem, kteří se nemohou dočkat, až odloží zimní kabáty, šály, čepice a konečně začnou nosit pohodlné jarní oblečení? Přivítejte jaro novým a zajímavým šatníkem. Inspirujte se a pořiďte si kousky, které vám budou slušet a ve kterých se budete cítit skvěle.

Jak správně topit briketami 23.02.2018

Jak správně topit briketami

Dřevěné brikety mají velkou výhodu, že hoří jako dřevo a žhnou jako uhlí. Topení s nimi je rychlé a jednoduché. Stačí dodržet správný postup a za okamžik si můžete užívat příjemného tepla.

Chcete ušetřit? Postavte garáž chytře a efektivně 23.02.2018

Chcete ušetřit? Postavte garáž chytře a efektivně

Stavba garáže s sebou nese spoustu otázek. Postavit garáž jakou součást domu nebo ji postavit kousek dál? Využít toto místo jen k parkování auta nebo zde mít také dílnu a prostor pro uskladnění nářadí? Nejen na tyto otázky jsme našli odpověď.

Domácí sauna nemusí být drahou záležitostí 22.02.2018

Domácí sauna nemusí být drahou záležitostí

Pobyt v sauně má na lidský organismus velmi pozitivní účinky. Nemusíte přitom chodit někam do specializovaných lázní, pořídit se dá poměrně levně sauna do bytu, aniž by zabírala příliš mnoho prostoru.

Káva desetkrát jinak 21.02.2018

Káva desetkrát jinak

Možná i vy si každé ráno dopřáváte porci energie z lahodného šálku kávy. Zkuste si tento ranní rituál ozvláštnit recepty na tak trochu jinou kávu. Nechte se inspirovat tím, jak se káva pije ve světě.

Nejlepší tipy, jak ochránit auto před zloději 21.02.2018

Nejlepší tipy, jak ochránit auto před zloději

Každý majitel auta by měl dbát na vhodné zabezpečení. V dnešní době je na trhu široký výběr možností, jak svůj automobil ochránit před zloději. Mezi tyto možnosti patří například autoalarm, zámek volantu nebo autoklíč s imobilizérem. Inspirujte se a zabezpečte své auto už dnes.

Chcete vlastní puzzle či potištěný hrneček? Využijte sublimační tisk nebo termolis 20.02.2018

Chcete vlastní puzzle či potištěný hrneček? Využijte sublimační tisk nebo termolis

Technologie, zdá se, začínají mít vládu nad světem více, než si naše fantazie dovede představit. Vždyť uměli jste si před deseti lety vysvětlit, jak by se s pomocí 3d tiskárny daly vyrábět ortopedické pomůcky, fyziognomické náhrady v organismu či předměty, které žádná běžná dvourozměrná továrna nezhotoví? Proto si dnes můžete nechat vytisknout vlastní puzzle v jakýchkoliv rozměrech, s rozmanitými motivy, a to stejné platí u předmětů, jako jsou třeba hrnečky a další různě tvarované produkty.

1 4 5 6 7 8 40