Celkem v bazaru 98252 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Překlady do bulharštiny 23.04.2018

Překlady do bulharštiny

Jedním z významných jihoslovanských jazyků. Nejvíce je podobný makedonštině. Některé prameny dokonce uvádějí, že oba jazyky jsou pouze dvě nářečí jednoho jazyka. Pokud ale chceme být politicky korektní, měli bychom je uvádět jako dvě samostatné řeči. Oproti chorvatštině nebo srbštině je bulharština pro Čechy značně nesrozumitelná. Proto je potřeba se spoléhat na překladatelské služby. Překladatelé agentury Express-Překlady.cz zpracují překlady z bulharštiny / překlady do bulharštiny kvalitně, v krátkém čase.

Zlaté poklady z Venezuely 23.04.2018

Zlaté poklady z Venezuely

Venezuela se nachází na severu Jižní Ameriky, v rovníkové oblasti a na severu její břehy omývá Karibské moře. Téměř ideální dovolenková destinace, krásné moře, překrásná příroda deštných pralesů i vysoké hory a vodopády a příjemné teplo celý rok, to vše naleznete ve Venezuele. Bohužel díky politické situaci, tam opravdu nedoporučujeme cestovat.

Víte, jak si poradit s originálním zdobením dortů? 22.04.2018

Víte, jak si poradit s originálním zdobením dortů?

Pro významné události je dort samozřejmostí. Stále více lidí si ho však touží připravit podomácku, ručně upečený a ozdobený. Nejde přitom o žádnou jadernou vědu. Existuje celá řada pomůcek, které vám především finální zdobení usnadní. Jde jen o to, nebát se do takové práce pustit. Svým milovaným pak na oslavě předložíte originální a s láskou dělaný dort.

Online seznámení může být pohádka se šťastným koncem 20.04.2018

Online seznámení může být pohádka se šťastným koncem

Seznámení přes internet není přežitek ani nesmyslná pohádka. Naopak je v poslední době tím nejspolehlivějším způsobem, jak se seznámit bezpečně a spolehlivě. I při online seznamování je ale dobré vědět, jak na to. Vyhněte se nepříjemným konfliktům, trapným odhalením i zdrcujícímu zklamání s pomocí několika rad, které vás internetovou seznamkou provedou bezpečnou cestou za vysněným cílem.

Dovolená na Bali předčí vaše tajné sny o dokonalé dovolené 19.04.2018

Dovolená na Bali předčí vaše tajné sny o dokonalé dovolené

Plánujete letošní dovolenou na exotickém místě a stále jste se ještě nerozhodli, kterou destinaci zvolit? Pak by vás mohla nadchnout dovolená na Bali, která patří k těm méně tradičním. Možná proto, že o tomto indonéském ostrově nemají lidé dostatek informací. Spirituální atmosféra s odlišným stylem života je jedním z důvodů, proč o dovolené na Bali začít uvažovat.

Dárek pro partnera či partnerku, který si užijete i vy 19.04.2018

Dárek pro partnera či partnerku, který si užijete i vy

Přicházet se stále novými nápady na dárky pro svou milovanou polovičku je mnohdy složité. Obzvlášť v začátcích, kdy toho o tom druhém ještě moc nevíte, nebo naopak po dlouholetém vztahu, když už jste mu vlastně všechno darovali. Co s tím?

Šaty dělají metalistu – drsná kolekce jemná k přírodě 18.04.2018

Šaty dělají metalistu – drsná kolekce jemná k přírodě

Rok se s rokem sešel a za chvíli již bude odstartovaná další sezóna plná metalových koncertů a festivalů. I když jde zejména o hudbu a zábavu s přáteli, proč nezazářit v novém metalovém outfitu?

Vlastní dům je snem mnoha českých rodin s dětmi 18.04.2018

Vlastní dům je snem mnoha českých rodin s dětmi

V posledních dvou letech ceny nemovitostí výrazně vzrostly, přičemž tento trend bude i nadále pokračovat. Bytové jednotky postavené v rámci developerských projektů jdou doslova na odbyt. V současné době jsou úroky hypotečních úvěrů poměrně nízko, a proto je ideální doba na koupi nemovitosti.

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Pořiďte si domácí vodárnu! 17.04.2018

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Pořiďte si domácí vodárnu!

Pokud na svém pozemku máte k dispozici vlastní zdroj vody, byla by škoda nevyužít benefitů, které nabízí domácí vodárna. Proč zalévat zahradu a splachovat WC pitnou vodou? Pořiďte si vlastní vodárnu a můžete ušetřit spoustu peněz za vodu z veřejného vodovodu.

Jak se naučit anglicky za týden? 16.04.2018

Jak se naučit anglicky za týden?

Máte nezkrotnou touhu cestovat? Toužíte po lepší práci? Ale… Taky tam máte to „ALE“? Ale já neumím jazyk, nikam mě nevezmou, když se sotva domluvím, všude chtějí lidi plynule mluvící anglicky. Možná už vám to někdo řekl, teď a tady to uvidíte černé na bílém. Jsou to výmluvy. Bohužel je to tak. Však znáte to rčení: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody“. A tak nějak to je i s naší motivací učit se jazykům a s naší vyhlídkou na lepší budoucnost. Jak to během jednoho týdne změnit?

1 5 6 7 8 9 46