Celkem v bazaru 92851 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2806 nových .

Bizarní sexuální zákony – co se ve světě nesmí? 20.02.2018

Bizarní sexuální zákony – co se ve světě nesmí?

Česká republika je, co se týče sexu, poměrně benevolentní zemí. To se ovšem nedá říct o některých státech za našimi hranicemi. Zejména potom USA je rekordmanem v počtu prapodivných a leckdy až šílených zákonů. Nezaostává však ani blízký východ. Pokud tedy plánujete s protějškem (nebo bez protějšku) dovolenou obohacenou bouřlivým sexem, dávejte si pozor, aby vás nikdo nemohl obvinit z nelegálních praktik.

Správná péče o knihovnu 19.02.2018

Správná péče o knihovnu

Pokud máte doma pár knih na policích, možná nechápete, proč je o ně nutné nějak zvlášť pečovat. Jestliže jste ale milovníci knih a máte zařízenou velkou knihovnu, určitě oceníte naše tipy na péči o knihy, aby vám dlouho zůstaly v neponičeném stavu a stále jako nové. Jak na to?

Obývák bez obývací stěny? To snad ani nejde! 18.02.2018

Obývák bez obývací stěny? To snad ani nejde!

Trendy se mění, a to i v oblasti nábytku. Možná víte, že v dřívějších dobách byly moderní obývací stěny od podlahy až ke stropu nejlépe podél celé zdi. Dnes je tomu přesně naopak. Vládne minimalismus a masivní stěny se nahrazují nízkými skříňkami. Ale skutečně je tohle praktické?

Jaké elektrické vytápění zvolit pro domácnost? 17.02.2018

Jaké elektrické vytápění zvolit pro domácnost?

V současné době se snaží majitelé rodinných domů ušetřit co nejvíce peněz na vytápění. Jelikož ceny energií neustále rostou, je nezbytné poohlédnout se po efektivním způsobu topení. Pokud sháníte vhodné elektrické vytápění, nabízí se vám hned několik možností od akumulačních kamen až po podlahové vytápění.

Online nakupování – jak poznat kvalitní eshop? 16.02.2018

Online nakupování – jak poznat kvalitní eshop?

Na internetu trávíme všichni dennodenně spoustu času, představuje pro nás totiž důležitý zdroj informací. Pročítáme tady zprávy, „povídáme si“ s přáteli prostřednictvím sociálních sítí, které se staly doslova fenoménem, sledujeme filmy, posloucháme hudbu, hrajeme hry. V poslední době tady ale také nakupujeme.

Muži na záletech – proč hledají rozptýlení mimo domov? 16.02.2018

Muži na záletech – proč hledají rozptýlení mimo domov?

Říká se, že člověk není pro monogamii stavěný, a zejména u mužů není věrnost přirozená. Vždyť už v Bibli měli muži mnoho manželek, ale žena nesměla mít více, než jednoho muže. Samozřejmě existují pánové, kteří si na zálety nepotrpí, avšak je tu velké procento těch, kteří občasné dobrodružství k životu prostě potřebují. A tak nevěra nemusí být vždy důsledkem toho, jim doma něco chybí.

Jak úvěry mohou nabýt vaší důvěry 16.02.2018

Jak úvěry mohou nabýt vaší důvěry

Půjčování peněz není pro nikoho příliš příjemnou záležitostí, ale v drtivé většině případů se tento krok v životě vyhne málokomu. Jak to ale udělat, abyste si půjčili pro vás optimální částku, která vás příliš nezatíží, a jaké možnosti na trhu je dobré zvážit? A vyplatí se sjednání pojištění vaší schopnosti splácet?

Co na vaší akci nesmí chybět? Fotokoutek! 15.02.2018

Co na vaší akci nesmí chybět? Fotokoutek!

Fotokoutek oživí každou společenskou akci a pomůže odnést si hmotnou vzpomínku v podobě veselé fotky. Nejčastěji se s ním setkáme na plesech, svatbách a narozeninových party. Možností, jak ho využít, dokážete vymyslet daleko víc. Při focení s přáteli nebo rodinou ztratíte zábrany a vzniknou originální fotky, jaké by jinak neměly šanci vzniknout. Hodně k tomu přispívá jak uvolněná atmosféra akce, tak rekvizity k zapůjčení.

Rusko je země mnoha tváří. Co je potřeba ke vstupu do země? 14.02.2018

Rusko je země mnoha tváří. Co je potřeba ke vstupu do země?

Rusko je rozmanitá země rozprostírající se na dvou kontinentech, a to Evropy a Asie. Přestože se na zemi podepisuje globalizace, kvůli které se přibližuje už k západnímu světu, stále má nějaké specifické symboly. Pokud se do Ruska chystáte poprvé, měli byste si přečíst následující řádky. Prozradíme vám, na co byste neměli zapomenout a co byste měli navštívit.

Jak vybrat ideální spolupráci s realitkou? 13.02.2018

Jak vybrat ideální spolupráci s realitkou?

Prodej nemovitosti patří mezi ty obtížnější procesy v obchodním prostředí. Je tedy vhodné si vše připravit a rozplánovat. Nejedná se o každoroční proces jako například sezonní obměna šatníku, proto není dobré cokoli uspěchat. Popíšeme si tedy typy možných spoluprácí a jejich klady i zápory. Podle vámi vybrané varianty se bude ubírat následně způsob a rozsah spolupráce se zvoleným partnerem.

1 5 6 7 8 9 40