Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Chystáte se k Máchovu jezeru? Zvolte stylové a levné ubytování 18.09.2017

Chystáte se k Máchovu jezeru? Zvolte stylové a levné ubytování

Oblast Máchova jezera je bezesporu místem, kam se rádi vydávají nejen romanticky založení lidé. Kraj okolo známého hradu Bezdězu, Doks a mnohých dalších lokalit láká především v letním období, kdy se lze v Máchově jezeře koupat. Ovšem i nyní na podzim je možné využít babího léta, jež svádí k pohodovým procházkám v okolí. Vyrazit klidně můžete i po stopách slavného romantického básníka Karla Hynka Máchy. Právě on miloval zdejší přírodu nadevše a inspiroval se tady i při psaní své lyrickoepické skladby Máj. Kde se ale v tomto kraji ubytovat? No přeci ve Starých Splavech.

Které firmy patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR? 12.09.2017

Které firmy patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR?

Jak si představujete zaměstnavatele snů? Většina lidí požaduje dobrý plat. Radost udělají pružná pracovní doba, placené jazykové kurzy, víc týdnů dovolené, tzv. sick days a mnohé další benefity. Spousta lidí vlastně neví, co všechno jim firmy mohou nabídnout. Jak jste na tom vy? Víte, jak vypadá pracovní poměr u nejlepšího zaměstnavatele v ČR?

Umíte vybrat povlečení? 11.09.2017

Umíte vybrat povlečení?

Většina lidí se při výběru povlečení dívá zejména na design. Motiv je skutečně důležitý, musí se vám líbit a měl by ladit se zbytkem vybavení místnosti, avšak na kvalitu spánku má vliv spíše materiál. Jste uvědomělí a volíte podle něj? Pak je vše v pořádku. Nicméně jste si jistí tím, jaká volba je nejlepší?

Proč uvažovat o čalouněné posteli? 08.09.2017

Proč uvažovat o čalouněné posteli?

Čalouněné postele jsou i dnes trendy a neodmyslitelně patří do moderních ložnic. Čalounění dodá posteli jedinečný vzhled a zútulní ji. Obrovskými přednostmi jsou komfort a pohodlí při spánku. Polstrování zamezí bolestivému kontaktu s částmi postele, a navíc vypadá krásně.

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory 01.09.2017

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory

V centru Zlína okolo třídy Tomáše Bati roste nové moderní centrum. Tamní budovy jsou opravovány, aby odpovídaly současným trendům, a v jejich nitru vznikají luxusní kanceláře, byty i obchodní prostory. Jedna z nejoblíbenějších budov, House 64, má ještě několik obchodních prostor a kanceláří volných. A to i se skladovými místnostmi.

Vše o dálkovém zamykání auta 31.08.2017

Vše o dálkovém zamykání auta

Dříve bylo dálkové zamykání auta výsadou těch, co měli opravdu luxusní vozy, dnes už se dálkové zamykání stálo běžnou součástí téměř všech vozidel. Toto centrální zamykání je komfortní a jedním odemknutím zámku se otevřou všechny dveře.

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí 31.08.2017

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí

Nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Odráží naši osobnost, podílí se na našem vzhledu i sebevědomí.Přestože si myslíte, že o nich víte všechno, přinášíme vám pár informací, které vásmožná trochu překvapí.

Mobilní klimatizace pomůže odolat i vysokým teplotám 25.08.2017

Mobilní klimatizace pomůže odolat i vysokým teplotám

Celoroční těšení na léto známe všichni. Když pak skutečně přijde, nadšení vydrží pár dní, maximálně týden. Po první vlně euforie následuje druhá fáze. Všeobecnou radost vystřídá snaha najít stinné místo nebo malý chladný kout, v němž bychom znovu získali horkem zdecimované síly. Pokud právě tohle řešíte, určitě se zajímejte o mobilní klimatizace, které vám pomůžou horké léto ustát. O fungování, využití a tipech se dozvíte v tomto článku.

Online second hand funguje jako každý jiný e-shop 24.08.2017

Online second hand funguje jako každý jiný e-shop

V poslední době je v kurzu využívat staré oblečení a produkovat co nejméně odpadu. Spousta lidí se snaží žít co nejvíce ekologicky, věci, které už neužijí, darovat jiným a naopak za nižší ceny nakupovat již použité zboží. To se týká zejména oblečení. V každém větším městě dnes najdete nějaký second hand, v němž kolikrát objevíte zajímavé úlovky.

Buďte v teple v českém funkčním prádle s molekulami stříbra 24.08.2017

Buďte v teple v českém funkčním prádle s molekulami stříbra

Teplé měsíce pomalu končí, a tak je nejvyšší čas vybavit se na zimní sezónu. Pokud hodně sportujete, cestujete či potřebujete být z nějakého jiného důvodu vždy teple a pohodlně oblečení, ve vaší skříni by určitě nemělo chybět funkční prádlo. A přestože se slovem „prádlo“ zpravidla označuje spodní vrstva, věřte, že pokud si vyberete od značky nanosilver®, budete své termo oblečení chtít ukázat.

1 5 6 7 8 9 31