Celkem v bazaru 92382 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2829 nových .

Svěřte armování profesionálům 09.02.2018

Svěřte armování profesionálům

Pracujete ve stavebnictví a potřebujete zajistit kovovou výztuž, tedy provést armování? Nejjednodušší je obrátit se na speciální firmu, která se jím zabývá a má s touto činností dlouholeté zkušenosti. Ušetříte si čas i práci na stavbě.

Chcete vlastní rodinný dům? Není to problém 08.02.2018

Chcete vlastní rodinný dům? Není to problém

Snem a zároveň jakousi ideální představou mnoha mladých lidí o vlastním bydlení je v současné době vlastní rodinný dům. Což je samozřejmě velmi časově a především finančně náročná záležitost. Většina lidí místo toho, aby se upsali hypotéce a zadlužili se na desítky let do budoucnosti, volí variantu stavby svépomocí. Takto vás projekt rodinného domu sice vyjde levněji, ale pouze v případě, že jste vyučený zedník, pokrývač, topenář, elektrikář, obkladač a ovládáte i další potřebné dovednosti, jinak je tato varianta naprostou utopií.

Vyspěte se v krásném prostředí 07.02.2018

Vyspěte se v krásném prostředí

Jistě vás nepřekvapí, že spánkem stráví ti šťastnější z nás třetinu dne. Během pracovního týdne jde bohužel většinou o méně hodin, ale o to více se do naší postele těšíme. A kdo z nás si o víkendu nepoleží o něco déle? Zkrátka spánek je naprostým základem pro šťastný život. Ovlivňuje naši imunitu, náladu, energii. Proto je nutné dbát i o prostředí, ve kterém spíte, aby jste se v něm cítili co nejvíce příjemně. A co jiného dokáže vaši ložnici proměnit více než hezké ložní povlečení?

Konferenční stolek v obýváku nesmí chybět. Jak jej vybrat? 06.02.2018

Konferenční stolek v obýváku nesmí chybět. Jak jej vybrat?

Konferenční stolek je podobně jako sedací souprava nedílnou součástí obývacích pokojů už odnepaměti. Jistě i vy potřebujete místo, kam servírovat občerstvení pro návštěvy, odložit rozečtenou knížku či položit televizní program a ovladač, aby byly vždy na dosah ruky.

Tip, jak zabavit psa doma 03.02.2018

Tip, jak zabavit psa doma

V jednu chvíli nastane moment, kdy musíme své štěně naučit samostatnosti. To spočívá i v tom, že pes občas zůstává doma sám a je nutné, aby pochopil, že se páníček opět vrátí. Během dlouhé chvíle se psi často pouští do ničení vybavení a nábytku. Jak tomu zabránit? Odpovědí jsou hračky a nejrůznější zábavné předměty, které upoutají pozornost psa.

Domácí mazlíčci si zaslouží stravu v bio kvalitě bez chemie - Primordial 02.02.2018

Domácí mazlíčci si zaslouží stravu v bio kvalitě bez chemie - Primordial

Majitelé psů a koček, kteří jsou zvyklí dávat psům granule, případně maso, nemají jednoduchý výběr. Na trhu je spousta značek krmiv, mezi nimiž by si dokázal vybrat pouze odborník na slovo vzatý. Pokusíme přispět se svojí radou všem páníčkům, již chtějí pro své čtyřnohé miláčky to nejlepší. Vždyť plnohodnotná výživa spojená s dostatkem péče, lásky a pohybu v přírodě je nejdůležitějším činitelem pro prevenci nemocí, úrazů a alergií.

I z druhé ruky si koupíte stylové oblečení 01.02.2018

I z druhé ruky si koupíte stylové oblečení

V módním světě se mění trendy takřka každou chvíli. Pokud však nechcete zbytečně utrácet za nové kousky oblečení, ale zase byste na sebe rádi sehnali nějaký další outfit, ideálním řešením je second hand. Samotný název napovídá, že veškeré oblečení pochází z druhé ruky. I když se už jedná o použitý oděv, vypadá stále úžasně a udělá ještě spoustu parády.

10 pozitivních vlivů cyklistiky na zdraví 31.01.2018

10 pozitivních vlivů cyklistiky na zdraví

Pozitivní účinky sportu jsou prokázané. Sport nám dokáže zlepšit náladu, pomáhá nám zapomenout na starosti. Inspirujte se pozitivními vlivy cyklistiky a podpořte své zdraví. Je na čase začít znovu jezdit na kole!

Co jste o pneumatikách nevěděli 30.01.2018

Co jste o pneumatikách nevěděli

Přemýšleli jste někdy o složení pneumatik? K jejich výrobě se používá například uhlíková čerň, ale už méně. Tyto saze se do pneumatik přidávají proto, aby se zmenšila hmotnost a valivý odpor. Zabavte se u dalších zajímavostí.

Jak neutratit za dovolenou více než je nutné? Zařiďte si cestovní pojištění 30.01.2018

Jak neutratit za dovolenou více než je nutné? Zařiďte si cestovní pojištění

Většina lidí se snaží na svých cestách do zahraničí ušetřit. Koneckonců čím méně peněz utratí, tím více výletů si mohou dovolit. Na některých věcech se ovšem šetřit nevyplatí, protože by ve výsledku mohly znamenat ještě daleko větší ztrátu peněz. Dokonalým příkladem je cestovní pojištění.

1 6 7 8 9 10 40