Celkem v bazaru 87647 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Víte, co už dnešní firmy nepotřebují? Kancelář! 19.08.2017

Víte, co už dnešní firmy nepotřebují? Kancelář!

V době, která umožňuje i takový systém práce, jako je digitální nomádství, se zdá být vlastnictví fyzické kanceláře v některých případech pouze zbytečným výdajem. Moderní firmy již pracují odkudkoliv, což je umožněno uchováváním dat na cloudu a chytrými službami – jako je tuzemský iPodnik.

Zakončete prázdniny ve wellness hotelu v jižních Čechách 18.08.2017

Zakončete prázdniny ve wellness hotelu v jižních Čechách

Prázdniny se už pomalu blíží ke svému konci, zbývá jen polovina srpna na sbírání dalších skvělých zážitků. Neváhejte proto a naplánujte si aspoň prodloužený víkend, pomocí nějž načerpáte síly do dalšího pracovního nebo školního roku. Skvělé zakončení letních měsíců si užijete třeba ve wellness hotelu v jižních Čechách.

Na co si dát pozor při koupi nového i ojetého auta 09.08.2017

Na co si dát pozor při koupi nového i ojetého auta

Před nákupem automobilu, který určitě zatíží naši peněženku, bychom měli mít na paměti, jak budeme nákup financovat. Máme-li potřebnou částku naspořenou, není problém. Pokud máme alespoň část požadované ceny, je samozřejmostí každé slušné prodejny nabídnout co nejvýhodnější leasing. Proto si podrobně prozkoumejte možnosti prodeje na splátky a zjistěte si výši úroků. Poctivý autosalon nezatají žádné placení navíc, navíc vám nabídne další výhody.

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky: Chraňte efektivně sebe i vaše zaměstnance 09.08.2017

Pracovní oděvy a ochranné pomůcky: Chraňte efektivně sebe i vaše zaměstnance

Lidské zdraví je to nejcennější, co máme. Často si tuto skutečnost neuvědomujeme, a to především v pracovním prostředí. Právě tady se přitom o bezpečnosti práce hovoří v podstatě neustále. Každý zaměstnavatel je povinen zajistit svým zaměstnancům odpovídající ochranu jejich zdraví při vykonávání jakýchkoli činností. Stejně tak zákoník práce nezapomíná ani na pravidelné prověrky BOZP a školení v oblasti bezpečnosti práce. My se v následujících řádcích zaměříme na pracovní oděvy, respektive na to, jakými prvky by měly být opatřeny.

Nikdy není pozdě na nákup nové sekačky na trávu 09.08.2017

Nikdy není pozdě na nákup nové sekačky na trávu

Jistě, nebudeme sekat trávu, když máme zahradu zapadanou sněhem. Ale ať je srpen, podzim nebo časné jaro, pokaždé je sekačka tím vrčícím nástrojem, který se ozývá z mnohého dvorku, zahrádky, sadu, ale i městského parku. Někdo upřednostňuje sekačku s pojezdem, jiný bez, další zas nedá dopustit na benzin, někdo jiný odmítá vůni benzinu a upřednostňuje sekačku na trávu na elektřinu.

Kdy jindy si hledat novou práci, když ne teď? 09.08.2017

Kdy jindy si hledat novou práci, když ne teď?

Přemýšlíte o změně zaměstnání a budování nové kariéry? Tak už nad tím přestaňte jen přemýšlet a začněte pro to něco dělat. Teď je totiž ta nejvhodnější chvíle. Nezaměstnanost sice o prázdninách tradičně trochu vzroste, nicméně čísla se letos drží stále neobvykle nízko. V současné době je bez práce asi jen 303 000 lidí v celé ČR, což je v létě nejméně od roku 1997. A s nízkou nezaměstnaností souvisí také vysoká poptávka po zaměstnancích. Firmy by chtěly spolehlivé pracovníky, ale nemají je kde brát. Uchazeče o práci tedy stojí ve výhodné pozici – mohou si vybírat a diktovat podmínky. Využijte toho!

Šatních skříní není nikdy dost 30.07.2017

Šatních skříní není nikdy dost

Tak toto tvrzení může potvrdit snad každá žena. I když mají všichni ostatní pocit, že tento prostor už vám přece musí na uložení oblečení stačit, vy máte co dělat, aby se vám tam vše vešlo, a přitom právě správné uložení oblečení dokáže jeho životnost značně prodloužit. Jediné, co by vám proto mohlo pomoci, je prostě nová šatní skříň.

Židle pro vaše zdravá záda 28.07.2017

Židle pro vaše zdravá záda

Většina z nás stráví vsedě u počítače řadu hodin denně, od pondělí do pátku, prakticky celý rok. A řadu z nás také trápí problémy s bolavými záda, s nimi související pohybové obtíže a jiné zdravotní komplikace. Jestliže se i vy řadíte k zástupům stejně postižených, zkuste se zamyslet nad tím, co denně používáte – totiž svou kancelářskou židli. Právě v ní by totiž mohl být problém.

6 zajímavých faktů o televizích 28.07.2017

6 zajímavých faktů o televizích

Televizní přijímače se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Ať už na nich sledujeme světové dění ve večerních zprávách, bavíme se u nových dílů zahraničního sitcomu nebo se vzděláváme díky naučným dokumentům, televize je zkrátka naším každodenním společníkem. Pojďme se podívat na několik zajímavých faktů, které se oblíbené „bedny“ týkají

Autem do teplých zemí – jak na to? 28.07.2017

Autem do teplých zemí – jak na to?

Češi patří mezi nadšené cestovatele. Rádi obdivují krásy nejen naší země, ale čím dál častěji se vydávají prozkoumávat i místa zahraniční. Nejčastěji k tomu volí jízdu automobilem – je to totiž pohodlné, praktické a svobodné. Nemusíte na nikoho čekat, jedete si, kdy chcete a kam chcete. Rozhodnete-li se takto vyrazit i vy, nepodceňte důkladnou přípravu.

1 6 7 8 9 10 31