Celkem v bazaru 98252 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2791 nových .

Je nejvyšší čas na instalaci nového topení 16.04.2018

Je nejvyšší čas na instalaci nového topení

Vyřádila se tuhá zima na rozvodech vody u vašeho rodinného domu? Neváhejte a oslovte instalatéra co nejdříve. Poškozené potrubí může každým dnem přidělávat více a více škod. Odkládání by se vám ve výsledku mohlo pěkně prodražit. Letní období je rovněž ideální dobou, která nahrává stavebním činnostem v rekreačních objektech, administrativních budovách i rodinných domcích. Před nadcházející zimou si můžete nechat vybudovat nové rozvody topení, vyměnit plynový kotel či namontovat solární panel pro ohřev vody i získání energie.

Rekreační nemovitost v jižních Čechách? Skvělá volba 11.04.2018

Rekreační nemovitost v jižních Čechách? Skvělá volba

Město sice milujete, ale rádi z něj občas mizíte. Zatoužíte po lesích, rybnících a vlastní zahradě. Tato touha sílí a nakonec vás dožene k zásadnímu životnímu rozhodnutí. A dobře uděláte.

Jak na výběr vchodových dveří? Nezáleží jen na vzhledu 10.04.2018

Jak na výběr vchodových dveří? Nezáleží jen na vzhledu

Při zařizování domácnosti je třeba myslet na bezpečí vaše a vašich rodinných příslušníků. Zloději dokážou využít každé chyby a maličkosti, aby vám z bytu vzali vše cenné. Základem preventivního opatření jsou kvalitní bytové vchodové dveře.

Dermatologie v Praze pomáhá v oblastech celulitidy 09.04.2018

Dermatologie v Praze pomáhá v oblastech celulitidy

Neinvazivní a bezbolestné metody zmírnění či odstranění celulitidy jsou dnes v podstatě běžné a věnuje se jim i mnoho klinik dermatologie v Praze. Není žádný problém vyhledat si právě tu, která Vás osloví spektrem služeb. Celulitida je v dermatologii považována za estetický problém. Postihuje převážně ženy, a to proto, že ženy mají slabší kůži než muži a také má jejich tělo podstatně menší schopnost tvorby svalové tkáně než muži. Naopak, ženské tělo má větší schopnost ukládat pod kůží tuk. To je důvod, proč celulitidou trpí hlavně ženy.

Jak vybrat správnou matraci 09.04.2018

Jak vybrat správnou matraci

Spánkem stráví každý z nás přibližně dvacet čtyři let svého života. Aby si naše tělo dostatečně odpočinulo a pořádně zrelaxovalo, potřebuje kvalitní matraci. Jenže, jak vybrat tu pravou? Ačkoli to nevypadá, může to být někdy pořádná věda. Stačí se však řídit několika pravidly a nemůžete udělat chybu.

K vysněné postavě zábavnou a efektivní cestou 09.04.2018

K vysněné postavě zábavnou a efektivní cestou

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží a možná i vy si říkáte, že by to chtělo do léta pár kilo shodit. Co však v případě, že máte velmi kladný vztah k jídlu a cvičení vám nic moc neříká? Zkuste to zábavnou formou!

Jak zvýšit bezpečnost v domácnosti? 09.04.2018

Jak zvýšit bezpečnost v domácnosti?

Přestože se doma můžete cítit bezpečně, nikdy nevíte, co za nepříjemnou událost se v budoucnu přihodí. Vždy je dobré myslet na určité preventivní bezpečnostní kroky, díky nimž minimalizujete riziko požáru, výskytu zplodin a dalších situací, kdy vám může jít i o život.

Dětská postel je nejdůležitějším kusem nábytku 05.04.2018

Dětská postel je nejdůležitějším kusem nábytku

Uvědomujete si, že dětská postýlka či postel jsou ve vaší domácnosti nejdůležitějším kusem nábytku? Přímo totiž ovlivňují zdraví vašeho dítěte. Proto byste jejich výběru měli věnovat náležitou pozornost.

Jak oživit milostný život a posunout ho na vyšší úroveň 04.04.2018

Jak oživit milostný život a posunout ho na vyšší úroveň

Nejčastější důvod rozchodů a rozvodů bývá naneštěstí nedostatečné porozumění v sexualitě obou partnerů. Příčiny mohou být různé, ale pokud cítíte, že váš milostný život začíná opadat nebo chladnout, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Způsobů existuje několik. Můžete svůj protějšek jen jemně naladit a zkoušet postupně jeho hranice, nebo ho můžete absolutně šokovat něčím výjimečným. V obou případech vám však přijde vhod pestrá nabídka erotických pomůcek, bez kterých se při rozdmýchávání plamenů vášně zkrátka neobejdete.

Zjistěte, jaké navýšení platu se vás týká v roce 2018 03.04.2018

Zjistěte, jaké navýšení platu se vás týká v roce 2018

Předpovědi o mzdových podmínkách pro rok 2018 slibovaly v loňském roce pravděpodobný nárůst minimální mzdy v jednotlivých platových třídách. Polepšit si měli lékaři, učitelé i zdravotníci. Rozdíly v návrzích byly propastné. Zatímco Odboráři chtěli k zaručenému platu přidat až 1 500 korun, strana ANO v čele s Andrejem Babišem nesouhlasila s navýšením vůbec. Jak to nakonec dopadlo a zda si polepšili pracovníci, kteří na zvýšení platu čekali už opravdu dlouho? To všechno zjistíte ve stručném souhrnu pro rok 2018.

1 6 7 8 9 10 46