Celkem v bazaru 92853 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2808 nových .

10 pozitivních vlivů cyklistiky na zdraví 31.01.2018

10 pozitivních vlivů cyklistiky na zdraví

Pozitivní účinky sportu jsou prokázané. Sport nám dokáže zlepšit náladu, pomáhá nám zapomenout na starosti. Inspirujte se pozitivními vlivy cyklistiky a podpořte své zdraví. Je na čase začít znovu jezdit na kole!

Co jste o pneumatikách nevěděli 30.01.2018

Co jste o pneumatikách nevěděli

Přemýšleli jste někdy o složení pneumatik? K jejich výrobě se používá například uhlíková čerň, ale už méně. Tyto saze se do pneumatik přidávají proto, aby se zmenšila hmotnost a valivý odpor. Zabavte se u dalších zajímavostí.

Jak neutratit za dovolenou více než je nutné? Zařiďte si cestovní pojištění 30.01.2018

Jak neutratit za dovolenou více než je nutné? Zařiďte si cestovní pojištění

Většina lidí se snaží na svých cestách do zahraničí ušetřit. Koneckonců čím méně peněz utratí, tím více výletů si mohou dovolit. Na některých věcech se ovšem šetřit nevyplatí, protože by ve výsledku mohly znamenat ještě daleko větší ztrátu peněz. Dokonalým příkladem je cestovní pojištění.

Jak na útulný domov? Pořiďme si koberec! 29.01.2018

Jak na útulný domov? Pořiďme si koberec!

Byt máme sladěný do posledního detailu, návštěvy nám ho chválí, cítíme se v něm příjemně. Přesto však cítíme, jako by stále chybělo něco, co z domu udělá domov. Něco, co vytvoří dojem útulnosti, od pohledu zahřeje. Nemusíme dlouze přemýšlet, a vymýšlet složité inovace. Řešením jsou staré dobré koberce.

Vyrazte s dětmi na dobrodružnou cestu! 28.01.2018

Vyrazte s dětmi na dobrodružnou cestu!

Nevíte, kam už se vydat se svou rodinou na výlet? V zoo jste byli už pětkrát, veškerá hřiště a výlety máte obkroužené také několikrát. Skončila vaše inspirace, ale vy stále nechcete, aby vaše děti seděly doma a neustále si jenom hrály na telefonech. Na jakém místě tedy najít vhodnou zábavu pro vaši rodinu, aby se v ideálním případě pobavily všechny generace?

4 praktické důvody, proč se rozhodnout pro venkovní rolety 27.01.2018

4 praktické důvody, proč se rozhodnout pro venkovní rolety

Přemýšlíte nad tím, jakou zvolit stínící techniku a stále váháte? Co spojit několik věcí do jedné a pořídit univerzální venkovní rolety? Mají spoustu výhod a pomáhají řešit více problému než jenom sluneční svit. Podívejte se na hned na čtyři důvody, proč si je pořídit.

Siesta. Umění odpočívat 26.01.2018

Siesta. Umění odpočívat

Chvíle klidu, lenošení a nuda pomalu mizí z našich životů jako ohrožený druh. Vládne nám multitasking, přemíra stimulů, nepřetržitý tok informací a neustálý pocit nestíhání. Lidský mozek přitom potřebuje chvíle, kdy úplně vypne.

Koupelna snů během okamžiku 26.01.2018

Koupelna snů během okamžiku

Koupelna, ačkoliv by to jeden možná neřekl, je jedno z nejfrekventovanějších míst v naší domácnosti. Měla by to být první místnost, do jaké zamíříme ihned po probuzení, zároveň pak i ta poslední navštívenou předtím, než zalehneme do postele. Právě zde na sebe denně koukáme do zrcadla, a ve chvíli, kdy nás ten pohled omrzí, začneme očima pátrat kolem sebe. Líbí se nám to, co vidíme?

Kompresorové vinotéky jsou mnohem více úsporné oproti termočlánkovým modelům 26.01.2018

Kompresorové vinotéky jsou mnohem více úsporné oproti termočlánkovým modelům

Stále více lidí si do svých domácností pořizuje domácí vinotéky. Důvodů je více, kromě praktického hlediska, kdy je velice příjemné si otevřít víno nachlazené na správnou teplotu, se chladničky na víno stávají jakýmsi standardem při zařizování kuchyně či obývacího pokoje. Vinotéku můžete vybírat podle způsobu chlazení, rozlišují se na termočlánkové a kompresorové, podle počtu zón a zda jsou volně stojící či vestavné.

Jak snadno vybrat baterii do notebooku či mobilu? 25.01.2018

Jak snadno vybrat baterii do notebooku či mobilu?

Ani baterie není nesmrtelná a má svoji životnost. Zatímco spotřebič nám zůstává, baterii je třeba občas vyměnit. Pro běžného uživatele však může být problém, jakou baterii vlastně potřebuje. Jak postupovat krok za krokem při výběru správné baterie poradíme v následujících řádcích.

1 7 8 9 10 11 40