Celkem v bazaru 87646 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2776 nových .

Konvice KitchenAid jsou ozdobou kuchyně 21.07.2017

Konvice KitchenAid jsou ozdobou kuchyně

Bez rychlovarné konvice jde v dnešní době žít těžko. Ráno si s její pomocí snadno uvaříte kávu či čaj, někdo horkou vodou zalévá třeba i brambory či těstoviny, aby byly rychleji uvařené. Však od toho také konvice získaly svůj název – zrychlují a usnadňují přípravku pokrmů i nápojů.

Nejen do webu se musí investovat, i optimalizace je důležitá 21.07.2017

Nejen do webu se musí investovat, i optimalizace je důležitá

Pěkné webové stránky jsou sice základním krokem, pokud se rozhodnete působit na internetu, nicméně samy o sobě nestačí. Podpořit by se měly i aktivitou na sociálních sítích a především optimalizací pro vyhledávače, aby je uživatelé vůbec měli šanci najít.

10 důvodů, proč muži milují trenýrky 21.07.2017

10 důvodů, proč muži milují trenýrky

Muži si spodní prádlo vybírají často neradi, nechtějí si prádlo zkoušet a nejvíce preferují pohodlí. Nám ženám tak často zůstává nelehký úkol vybrat jim a koupit takové prádlo, které jim padne a navíc se jim bude skvěle nosit. Víte, proč muži milují trenýrky?

Masivní postel do moderní domácnosti? Proč ne? 20.07.2017

Masivní postel do moderní domácnosti? Proč ne?

Kvalitní rám postele, matrace i rošt jsou nezbytností pro pohodlné lůžko. Kromě místa k odpočinku nabízí postel i úložný prostor a její vzhled doplňuje ráz pokoje. Proto vybíráme nejen podle provedení, ale samozřejmě by se nám postel měla líbit a ladit s ostatním nábytkem.

Práce na lešení má svá pravidla 19.07.2017

Práce na lešení má svá pravidla

Když dojde na rekonstrukci rodinného domu či komerční budovy, je třeba lešení. Práce ve výškách se prostě bez hliníkové konstrukce s plošinami neobejde. Pokud jste šikovný majitel rodinného domu, můžete si lešení vypůjčit a práci vykonat sami. Majitelé činžáků a paneláků si musejí obstarat služby zkušených odborníků včetně lešení.

Darujte pobyt v oblacích 19.07.2017

Darujte pobyt v oblacích

Marně si lámete hlavu, co dát svým nejbližším k narozeninám nebo pod stromeček? Už přemýšlet nemusíte. Hodnotné věci se často můžou minout účinkem a mohou skončit někde na poličce prakticky nerozbalené. Zato zážitek na vlastní kůži se člověku vryje do paměti tak, že na něj do smrti nezapomene. Zážitkové poukazy jsou hitem posledních let, tak myslete na své blízké a dejte jim to, po čem každý touží.

Šetřete prostorem s posuvnými dveřmi 16.07.2017

Šetřete prostorem s posuvnými dveřmi

Probíhá u vás výstavba nebo rekonstrukce? Pokud se rozhodujete, jaké dveře do domácnosti zvolit, rozhodně byste měli na seznam zařadit posuvnou variantu. Moderní posuvné dveře jsou praktické a současně stylové. Přesvědčte se sami!

Televizní vysílání 10.07.2017

Televizní vysílání

Televizní přijímač se stal nezbytnou součástí našeho života. V současné době nám naskýtá řadu možností. Lze jej propojit s počítačem, díky čemuž máme přístup do videotéky a na internetové televizní stanice. Umožňuje nám rovněž nahrávání pořadů a volit můžeme z mnoha stanic. Již více než polovina českých domácností upustila od terestrického vysílání a přešla k satelitnímu nebo kabelovému televiznímu přenosu.

Plastové bazény a jejich výhody 07.07.2017

Plastové bazény a jejich výhody

Mít na zahradě vlastní venkovní bazén je dnes už zcela běžné. Mohou si jej bez nějakých výrazných finančních nákladů dovolit takřka všichni majitelé rodinných domů. Pokud uvažujete o pořízení venkovního bazénu, máte na výběr z mnoha variant. Dobrým řešením se hned z několika důvodů jeví plastové bazény do země.

Základní zásady při výběru krmiva pro psy 07.07.2017

Základní zásady při výběru krmiva pro psy

Pes se často stává doslova dalším členem domácnosti, a proto je potřeba mu věnovat stejnou péči jako svým blízkým. A tím nejdůležitějším, co můžete svému čtyřnohému kamarádovi dopřát, je dobrá strava. U psa, kterému se dostává mnoho pozornosti a kvalitní krmivo, se dá předpokládat výrazně delší a pohodovější život bez větších zdravotních obtíží. Mazlíček si ovšem nemůže říct, co mu chutná a po čem je mu dobře, výběr tak zůstává čistě na majiteli. Podle čeho se tedy v obrovském množství různých značek orientovat a jak kupovat pouze kvalitní krmiva?

1 7 8 9 10 11 31