Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Domácí výčepní zařízení: Dopřejte si točené pivo při soukromé akci

Milovníci piva jistě dobře vědí, že se žádné lahvové nemůže rovnat čerstvě natočenému ze sudu. Co ale dělat, kdy pořádáte párty doma na zahradě a hospoda je daleko? Stačí si pořídit kvalitní výčepní zařízení.

Pivní chlazení pro domácí využití je oblíbeným zařízením, které můžete využívat prakticky po celý rok. Zejména však v jarních a letních měsících, kdy venku panuje příjemně teplé počasí. Stačí si sednout s přáteli na zahrádku, vyvalit sud a narazit ho na chladící systém. Během pár minut máte perfektně vychlazený nápoj, který vás dokonale osvěží.

Jednoduché zařízení, které ocení každý pivař

Princip domácího chlazení na pivo je velmi jednoduchý. Skládá se z chladiče, kompresoru, naražeče a hadice, která chladič spojí se sudem. Obvykle je součástí zařízení rovněž i odkapová miska, která zabraňuje odkapávání vylitého piva na zem. Zařízení máte sestavené během cca 5 minut. Pak už ho jen stačí zapojit do elektrické sítě, vyčkat pár minut, než chladič začne plně fungovat, a můžete se pustit do čepování.

Moderní výčepní zařízení pro domácí využití jsou schopna bez problémů vytočit až 25 litrů piva za hodinu. Pro soukromé účely to bohatě stačí. Prakticky všechny domácí varianty chlazení na pivo jsou navíc velmi skladné, takže je po použití snadno uschováte ve sklepě či ve spíži. Stejně tak nebudete mít problémy ani s případnou přepravou, chlazení jednoduše stačí naložit do kufru auta a dovezete jej kamkoliv.

Kde zakoupit kvalitní chlazení na pivo?

Mobilní výčepní zařízení se hodí nejen pro soukromé akce. Využijete ho například i v okamžiku, kdy máte stánek s občerstvením, kde kromě různých pochutin chcete zákazníkům nabízet i točené pivo. Variant zařízení je celá řada. Zakoupit se dají v internetovém obchodě Pivnichlazeni.cz. Eshop nabízí moderní chladicí zařízení v kompletních sestavách, tedy včetně hadic a dalšího příslušenství.