Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Drahé kovy stoupají v ceně, jsou jistotou

V současnosti se zlato a stříbro a možná i drahé kamení stávají opět jakýmsi pokladem, jako tomu dříve bylo v pohádkách a bájích. Když šikovná hlava dostane nápad, začnou se dít zajímavé věci a tato revoluční myšlenka rozhodně stojí za zmínku.

Potřeba skupiny investorů z České republiky – úspěšných podnikatelů ve svých hlavních aktivitách, aby měla spolehlivého dodavatele investičního zlata a stříbra pro diverzifikaci vlastního majetku v tuzemsku, byla podnětem pro vznik společnosti s tímto zaměřením.

Společnost AuPortal s.r.o. dováží do Čech a na Slovensko zlato a stříbro a poskytují kompletní služby všem zájemcům o obchod s nimi. Od soukromých osob až po živnostníky a majitele společností, ať už jde o malé nebo velké pole působnosti, nabízí svá řešení vyhovující všem potřebám.

Pracuje s předními výrobci a dodavateli na zahraničních trzích, jejichž obchodníci jsou špičkovými odborníky v nákupu a logistice zlata a stříbra na trhu.

Kvalitní základ je dobrou směrovkou k úspěchu

Hlavním principem a filozofií firmy je serióznost, diskrétnost a důvěra při prodeji produktů. To následně umožňuje trvale plnit vysoká očekávání klientů.

Ať už jde o:

  • zlaté a stříbrné mince,

  • zlaté a stříbrné slitky,

  • zlaté a stříbrné cihly,

    cena je určována na světových trzích a ovlivňována základními principy nabídky a poptávky.

Nikdo neumí předvídat budoucí pohyb všech trhů. Neustále jsou proto sledovány trendy na mezinárodních trzích a na základě kontaktů a zkušeností je klientům umožněno vytvářet si finanční rezervy kompetentně a důvěryhodně.

Pro klidný spánek, že je o hodnoty postaráno

Zlato a stříbro jsou směnitelné všude ve světě, je s nimi obchodováno 24 hodin denně a jsou nejlepší jistotou, jak pojistit hodnotu svých prostředků. Kdo hledá jistotu, stabilitu, likviditu a universálnost, měl by investice do stříbra a zlata zvážit. Koneckonců není nic jednoduššího, než v pohodlí u šálku kávy přes webovou stránku AuPortalu s.r.o. uzavřít svůj historicky první obchod přes logistického partnera.