Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Dřevěné brikety v akci se vyplatí

Vytápění tuhými palivy se v současnosti vrací do módy. Není se čemu divit, jelikož vyjde mnohem levněji, než je tomu v případě plynu nebo elektřiny. Pokud i vy uvažujete, že byste si pořídili kamna nebo krbovou vložku, měli byste mít přichystáno palivo. Klasiku představuje především dřevo, nicméně moderní mnohem efektivnější a kvalitnější variantou jsou dřevěné brikety. Právě na ně se soustředíme v následujících řádcích a doporučíme také spolehlivého dodavatele, jenž momentálně nabízí velmi výhodné cenové akce.

Důraz na ekologii a maximální komfort

Dřevěné brikety jsou vyráběny prostřednictvím nejmodernějších technologických postupů. Ty kladou důraz na co nejefektivnější spalování. Výroba tak logicky podléhá přísným ekologickým kritériím. Zároveň ovšem dochází ke komfortnímu vytápění interiéru. Lisované brikety disponují nejen vysokou výhřevností od 16,7 - 18 MJ/kg, ale dokážou vydržet přímo v kamnech velmi dlouhou dobu. Odpadá tak neustálé přikládání, jež v případě klasického masivního dřeva obtěžuje.

Další výhody dřevěných briket

Vynikající je u dřevěných briket především absence jakékoli přebytečné vlhkosti. Dřevěná polínka musí minimálně po dobu jednoho roku schnout a až poté můžete topit. Jestliže koupíte dřevěné brikety v akci, můžete je ihned použít. Jejich skladování také není díky kompaktnímu tvaru nijak náročné. Využít je lze pro vytápění v jakýchkoli zařízeních. Hodí se pro veškeré typy kotlů a krbových kamen.

Cena vás mile překvapí

Velkou výhodou dřevěných briket je v každém případě i jejich cena, která ovšem nemusí být na úkor kvality. I proto doporučujeme sortiment společnosti OPTIMTOP s.r.o. pojímající jak varianty z měkkých, tak i tvrdých dřevin. Od jedné palety navíc získáte i dopravu zdarma kamkoli po celé České republice. Z cenových zvýhodnění jmenujme například dřevěné válcové brikety Top Klasik s dírou. Balení o hmotnosti 800 kg je k dostání za 4270 korun. Navíc k němu obdržíte bonus v podobě 40 kg briket zdarma!