Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Hostel Alfa - levné ubytování Praha

Plánujete výlet do hlavního města České republiky? Rádi byste spatřili všechny krásy matičky Prahy? Měli byste vědět, že za jediný den všechno nestihnete. Cestování z druhého konce země je náročný a zdlouhavý. Proč si nedopřát také noční zábavu v divadlech, na koncertech a v klubech? Stačí si jen vyhledat levné ubytování Praha.

Pohodlné noclehy za příjemné ceny

Vyrazit do Prahy například z Moravy jen na otočku s dětmi je naprostá hloupost. Všichni budou nevrlí a utahaní jako koťata. V tom případě si nikdo nic neužije podle svých představ. Objednejte si levné ubytování Praha třeba na prodloužený víkend a nasávejte ojedinělou atmosféru hlavního města. Každý den rezervujte jiným aktivitám. Navštivte aquapark, impozantní klenoty architektury, sportovní centra i kulturní akce. Určitě vás potěší, že mnohé atrakce jsou v Praze zadarmo, proto by je byla škoda nevyužít.

Vsaďte na komfortní ubytování

Pokud máte nedůvěru ke klasickým ubytovnám, vsaďte na útulné ubytování v hostelu Alfa, který se nachází v Praze 9, Hloubětíně, na metru trasy B. Apartmány a hostelové pokoje jsou k dispozici s bezplatným připojením na internet, což ocení teenageři i pracovně vytížení lidé. Pěkné pokoje jsou každý den uklízeny. V objektu jsou prádelna a sušárna, parkoviště a funguje zde zapůjčení ručníků. Klidné večery zpříjemní sledování televize. Po ruce je úschovna zavazadel i automat na kávu, čaj a limonádu. Nelze opominout skvělou dostupnost MHD.

Hostelový pokoj či apartmán?

Příjemné a levné ubytování Praha v hostelu Alfa je možné v hostelových pokojích či apartmánech. V bezprostřední blízkosti najdete O2 ARENU, výstaviště a nákupní centrum Letňany i jiné atrakce. Historické srdce města je vzdáleno pouhých 15 minut metrem na stanici Můstek. Dopřejte si romantickou dovolenou v Praze v hostelu Alfa a nebudete litovat.