Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Houpačky jsou ta nejlepší zábava i pro malé děti

Vzpomínáte si ještě na dětství, na léta strávená na chalupě, kde vám rodiče pověsili na strom, na terasu nebo do dveří houpačku? Houpání je populární náplní volného času pro děti každého věku již bezpočet generací. Máloco je zabaví na tak dlouho a tolik jim rozzáří obličej. Ty nejmenší budou sice vyžadovat vaši asistenci, ale i ony si dětskou houpačku skvěle užijí.

Vybíráme dětské houpačky

Tak populární věc jako houpačka je přirozeně k dostání v mnoha variacích. Abyste se rozhodli správně, musíte zohlednit několik faktorů. Na prvním místě je zamýšlené použití – k dispozici jsou jak houpačky vhodné do zahrady nebo na hřiště, tak prostorově úspornější typy pro domácí použití. Variabilní modely lze přizpůsobit například nastavením délky závěsného lana a používat je při různých příležitostech. Důležitým faktorem je také věk dítěte. Většina klasických houpaček je určena pro děti od 3 do 12 let, a tak mnoho rodičů ani netuší, že vůbec existují vhodné varianty pro ty nejmenší. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na bezpečnost, která je úzce spojena s kvalitou výrobku. Dětské houpačky nejsou finančně náročné, nesnažte se proto ušetřit pár korun koupí nekvalitního modelu a zaměřte se na ověřené výrobce. Oblíbené jsou například značky Herold nebo KBT Belgie.

Houpačky pro děti již od 3 měsíců

Jak by měla vypadat správná batolecí houpačka? Dětské houpačky pro děti od 0 do 3 let bývají vyrobeny z odolného plastu, vytvarovaného pro pohodlné a bezpečné posezení, který se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností. Přední díl brání dětem ve vyklouznutí při houpání, opěradlo jim jistí záda, a aby byla bezpečnost stoprocentní, jsou tyto modely ještě vybaveny nastavitelným popruhem na přezku. Ideální houpačka pro batole je navíc vyvedena v atraktivních barvách a designech – opěradlo ve tvaru zvířátka nikdy nezklame. Máte-li dětí víc, vyzkoušejte oblíbená houpací hnízda, do nichž se vejde hned několik malých rošťáků. Ucelený sortiment houpaček i skluzavek nejrůznějších typů naleznete v internetovém obchodě www.jdiseklouzat.cz.