Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Jak mít krásné vlasy jako ze salónu?

Každá žena touží po krásných a za každých okolností upravených vlasech. Pravidelná návštěva kadeřnických salónu však bohužel není zrovna levná, a proto se o vlasy musíte převážnou většinu času starat sami. Aby však vaše vlasy i za běžné domácí péče vypadaly jako z profesionálního salónu, musíte vsadit na kvalitní vlasovou kosmetiku.

Vlasová kosmetika

Aby byly vlasy již na první pohled krásné a zdravé, je důležitá především regenerace. I když své vlasy nebarvíte a nevystavujete je každodennímu žehlení či foukání, jsou i přesto zatěžovány vlivy z okolního prostředí. Rozhodně tedy neuděláte chybu, když čas od času dopřejete vlasům zábal nebo masku. Jaký je ale rozdíl mezi kosmetikou používanou kadeřníky a mezi tou kterou běžně koupíte v drogerii? A jak poznáte, že jde skutečně o kvalitní přípravky, není to všechno jen reklamní tah zaměřený na zisk? Na první pohled se profesionální výrobky skoro neliší od těch, které seženete zcela běžně. Mnohem větší důraz než na obal je totiž kladen na složení. V kvalitních přípravcích je totiž výrazně větší podíl aktivních látek. Tedy více proteinů, vitamínů i výtažků bylin. Profesionální vlasová kosmetika díky tomu dodá vašim vlasům zdravý vzhled a zároveň může podpořit jejich růst.

Kde nakupovat?

Pokud se nějaký přípravek objeví v reklamě, můžete si být téměř jistí, že nejde o profesionální kosmetiku. Tu totiž seženete pouze ve specializovaných prodejnách, přímo v kadeřnictví, nebo v internetových obchodech. V tom případě je velmi důležitá také garance kvality produktu. Pokud tedy chcete vyměnit vaše běžné přípravky za ty profesionální, podívejte například na internetové stránky www.nehty-vlasy.cz. Zde najdete všechno, co používají i skuteční odborníci v oboru. Velkou nabídku tvoří i speciální vlasová kosmetika pro děti, která je velmi šetrná i k jemné dětské pokožce.