Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Kde přenocovat se skupinou dětí v Praze

Praha je oblíbeným místem třídních výletů, navíc se tady koná spousta soutěží a událostí, na něž se sjíždí lidé z celé republiky. Dostat se do Prahy není těžké, ať už pocházíte z jakékoliv části republiky, a podobně snadné je sehnat tady ubytování. Tedy pokud sem nepřijedete s celou skupinou dětí.

Plánujete-li výlet do hlavního města s větší skupinou (dětí nebo i dospělých), je potřeba vše zařídit předem. Pro jednu, dvě či pět osob seženete pokoje i na místě, nicméně ubytování pro skupiny Praha je trochu větší oříšek. Málokde budou mít volného tolik místa, ne všude jsou také připravení na dětské návštěvníky.

Penzion AKÁT – výchozí bod pro vaše výlety

Vhodné je vybrat si takové ubytování, odkud to budete mít blízko k cíli vaší cesty. Pro poznávací výlety je tedy ideální kupříkladu Penzion Praha s názvem AKÁT. Nachází se na Smíchově, kousek od zastávek tramvaje, autobusu i metra. Do historického centra je to odsud pouhých 10 minut, na hlavní nádraží jen 18 min, na Václavské náměstí pět minut.

Dá se tady zaparkovat, může tu parkovat i autobus. Check-in je sice ve dvě odpoledne, nicméně kdo přijede mimo, pro toho je připravená bezplatná úschova zavazadel. A co je nejlepší, nabízí přímo i ubytování pro školy Praha. Na děti jsou zvyklí.

Ubytování pro více než 100 osob

Penzion Praha 5 má celkem 32 pokojů, v nichž je schopný ubytovat přes 100 osob. Pokoje jsou několika typů, záleží jen na finančních možnostech. Ceny se liší podle toho, zda je sezóna, začínají už kolem tří stovek korun (v ceně je snídaně formou bufetu). Ke scházení celé skupiny poslouží nekuřácký salonek v restauraci nebo venkovní zahrádka. V rámci pobytu si lze dohodnout i polopenzi, v hotelové restauraci se podávají oběd a večeře – česká i mezinárodní kuchyně. Do restaurace se vejde 60 lidí, tudíž se najíte společně s celou skupinou.