Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Když domov jako klícku, tak se vším všudy

Skoro nikdo si už dnes nedokáže představit domácnost bez kvalitní elektroniky. Třeba s otázkou „jakou televizi?“ přichází náročný maraton srovnávání poznatků a parametrů, aby byl konečný výsledek dokonalost sama. Kdo nemá dost kvalifikovaných znalců mezi přáteli, ať nezoufá!

Naštěstí se dá spousta užitečných rad najít na internetu – víc hlav víc ví. A jelikož se nejedná zrovna o levnou záležitost, být ve střehu se vyplatí. Ať už vybíráme z kategorie LED, UHD nebo SMART televizí, platí určitá pravidla určující kvalitu našich následných zážitků.

V hlavní roli pět faktorů

Co se nedá ošidit a mělo by mít rozhodující slovo:

  • Vzdálenost. Mezi televizí a naším zrakem by měla být 2-3× delší, než samotná uhlopříčka TV.
  • Rozlišení. Čím vyšší, tím lepší. Televize 4K mají 4× vyšší rozlišení než FULL HD.
  • Kontrast a jas. Čím vyšší hodnoty, tím lépe.
  • Odezva obrazu. Zejména pro akční scény a sportovní přenosy.
  • Doporučení odborníků. Zkušenost je důležitá.

Kdo by si snad nebyl úplně jistý, měl by pro svůj klid prostudovat nějaký spolehlivý test televizorů. Že se mu dá věřit, se pozná podle toho, že je pravidelně aktualizovaný podle nejnovějších trendů a informací získaných nejen od renomovaných testovacích společností, ale i od ověřených magazínů a hlavně samotných spotřebitelů.

Vysoká cena nemusí znamenat nejvyšší kvalitu

Není dobré orientovat se pouze na cenu. Nejprodávanější televizory se nacházejí ve střední cenové relaci (11 – 18 tisíc) a všechny mají základní funkce potřebné pro jejich plnohodnotné sledování. Během akčních dní a slev však můžeme vychytat za stejnou cenu i ty nejlepší televize s množstvím funkcí navíc.

Nač se soustředit, to může přehledně zmonitorovat www.testkvality.cz a hned je jasné, nakolik se naše investice vyplatí. Získáme zdarma přehled o nejlepších produktech v dané kategorii a jako bonus možnost sledovat diskuze o zkušenostech spokojených i méně spokojených spotřebitelů, která potvrdí, zda si výrobky své místo na žebříčcích právem zaslouží.