Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Keep Brain Fit, trénink mozku

Stárnutí a zpomalení mozku je problém, který má za následek slabší paměť a zpomalené reakce. Řešením je Keep Brain Fit. Díky tomuto tréninku se naučíte plně využívat kapacitu svého mozku, uchováte si jasnou mysl a to i v pokročilém věku. V mozku máme ukryty všechny své vědomosti, zážitky, tužby i úspěchy a neúspěchy, proto se bojíme poškození mozku víc než smrti. Ani stárnutí není důvod, proč by měl mozek pracovat hůře.

Téměř sto let platil mezi odborníky názor, že mozek je neměnný a mozkové buňky nelze nahradit. Nové výzkumy potvrzují, že existuje tzv. neurogeneze, tedy schopnost mozku tvořit nové neurony. V 60. letech vědci přišli s tvrzením, že pokud dojde k vážnému poškození mozku, nastává jeho reorganizace, při které ostatní oblasti mozku přebírají úlohy poškozených částí.

Stárnutí dle psychiatrů není nemoc, a to, jak náš mozek funguje, závisí na našem přístupu k životu, aktivitě i zájmům. Trénováním mozku už od útlého dětství je dobrým předpokladem pro jeho správnou funkci i ve velmi vysokém věku. Vezměte si příklad ze slavných osobností, jako například Tolstého, který se v 67 letech naučil jezdit na kole, či královny Viktorie, která se učila v 68 letech hindštinu.

Keep Brain Fit – trénujte svůj mozek

Používáním aplikace Keep Brain Fit získáte:

  1. výkonnější a flexibilnější mysl,
  2. pravidelným trénováním roste počet synampsí a mozek houstne,
  3. zpomalíte i zamezíte stárnutí mozku,
  4. každodenní úkoly vypracujete mnohem snáze a rychleji, než dříve,
  5. předejdete závažným onemocněním mozku.

Velmi nebezpečnou nemocí, která ohrožuje mozek je Alzheimer, které díky pravidelnému trénování mozku lze předejít. Dalšími chorobami jsou roztroušená skleróza, Parkinsonova choroba a další. Mozek je potřeba trénovat a podněcovat. Skvělým řešením je pak aplikace Keep Brain Fit, se kterou udržíte svůj mozek neustále v akci.

Aplikace Keep Brain Fit se skládá z mnoha miniher, které jsou zaměřeny na různé oblasti mozku. Pravidelné trénování mozku je velmi důležité, protože každá tato mentální aktivita podněcuje mozkové buňky, podporuje růst nových neuronů. Tento cílený trénink pomocí Keep Brain Fit lze doporučit pro děti, dospělé i seniory. Pomůžete tímto zpomalit stárnutí svého mozku.

Keep Brain Fit vám díky světovému žebříčku ukáže i vaše umístění. Snadno tak zjistíte, zda jsou vaše kongitivní schopnosti na průměrné či nadprůměrné úrovni. Můžete okamžitě porovnávat žebříčky s ostatními účastníky aplikace.

Aplikace je k dispozici kompletně v češtině, snadno ji tak může ovládat každý. K dispozici je 12 plných verzí her, které umožňují porovnávat své výsledky se světem. Je zde i 450 testových situací, které se každý měsíc rozšiřují o další. Díky hrám podpoříte dlouhodobou i krátkodobou paměť, ale i rychlost svých reakcí a prostorové představivosti, bez které se neobejdeme.

Každý měsíc je k dispozici jedna minihra zdarma. Navíc se dozvíte mnoho nových věcí a zajímavostí z domova i ze světa. Pokud si aplikaci zakoupíte, obdržíte instalační CD, na kterém je uložená, pro samotnou hru jej nepotřebujete. Cena za aplikaci je velmi nízká. Trénovat můžete ráno u kávy, odpoledne mezi úkoly do školy či večer v kruhu rodiny či přátel. Hry jsou zábavné, nutí vás se neustále zdokonalovat a zvyšovat své skóre. Tímto způsobem dosáhnete skvělých výsledků a svůj mozek udržíte v neustále aktivitě.

Právě teď můžete získat aplikaci Keep Brain Fit s neuvěřitelnou 85% slevou.

V případě, že vás trápí paměť, je Keep brain fit skvělou aplikací, jak zlepšit své schopnosti. Aplikace funguje jako „fitness centrum“ pro náš mozek. Vybraným zájemcům je poskytnuta testovací verze aplikace zdarma. Neznáme jednodušší řešení, jak trénovat svůj mozek pravidelně a efektivně.