Celkem v bazaru 97127 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2817 nových .

Konvice KitchenAid jsou ozdobou kuchyně

Bez rychlovarné konvice jde v dnešní době žít těžko. Ráno si s její pomocí snadno uvaříte kávu či čaj, někdo horkou vodou zalévá třeba i brambory či těstoviny, aby byly rychleji uvařené. Však od toho také konvice získaly svůj název – zrychlují a usnadňují přípravku pokrmů i nápojů.

Zatímco obyčejná konvice vám ohřeje vodu na 100 °C a pak se vypne, pokročilé modely toho umí daleko více. Dokonalým příkladem jsou rychlovarné konvice KitchenAid, které se vyznačují poctivou mechanikou a masivním kovovým tělem, jež něco vydrží. Americký výrobce si zakládá na kvalitě, a proto u jeho konvic dostanete nadstandardní funkce.

Ohřejte si vodu na požadovanou teplotu

KitchenAid má několik modelů rychlovarných konvic, mezi ty nejchválenější pak patří model Artisian 5KEK1522. Dostupný je v několika atraktivních barvách – černé, bílé, červené, mandlové, šedé, zelenkavé a malinové, aby zapadl do každé kuchyně. U KitchenAid totiž můžete počítat s tím, že nový pomocník se stane také designovým doplňkem.

Zmiňovaný model má velmi dobré hodnocení od uživatelů, ti si často chválí právě design, rychlost vaření vody a speciální funkce – zejména možnost ohřát si vodu na preferovanou teplotu. Patříte-li mezi milovníky čaje nebo kávy, jistě víte, že různé druhy vyžadují jiné teploty zálivky. S touto konvicí se nejedná o žádný problém, protože ji lze nastavit, aby se vypla přesně po dosažení dané teploty.

Voda vydrží déle teplá

Jmenovaná konvice KitchenAid s objemem 1,5 l má dvojitou stěnu, což snižuje hlučnost ohřívání a zlepšuje izolaci. Konvice je pak díky tomu chladnější na dotek a zároveň udrží vodu déle teplou. Teploměr je umístěn přímo v konvici, takže teplotu lze kontrolovat i mimo základnu.

A ještě jedna drobná výhoda. Uživatelé si chválí zvuk, jímž konvice oznamuje, že už je voda ohřátá. KitchenAid prostě vždy vše dotáhne do úplné dokonalosti, i když se jedná o sebemenší maličkost.