Celkem v bazaru 99069 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2838 nových .

Kvalitní krabice na míru: Vyberte si dle vaší potřeby

Úloha krabic jak ve firemním prostředí, tak i v domácnosti je poměrně důležitá. Ač se to na první pohled možná nezdá, najdeme je všude kolem nás. Jestliže se stále ještě při stěhování, archivování materiálů anebo balení dárků svým blízkým spoléháte na staré krabice, pak na ně velmi rychle zapomeňte. Vybírat si totiž můžete nové, které budou čisté, designově povedené a řešené přímo na míru. Dodá vám je společnost South Bohemia Star. Právě na jí vyráběné krabice se zaměříme podrobněji.

S důrazem na maximální kvalitu

Zmiňovaná společnost se zabývá výrobou obalů a krabic již více než 25 let a od roku 2005 je její důmyslný systém řízení jakosti certifikován podle normy DIN EN ISO 9001. Spolehnout se tedy budete moci na maximální kvalitu veškerých obalových materiálů. Krabice jsou pevné a dokážou vydržet i horší zacházení. Mají ale minimální hmotnost, takže manipulaci zvládne i křehká žena, která by jen hodně složitě mohla přemisťovat těžké věci. Stejně tak se vyznačují hezkým designem a možností bez problémů popsat jakoukoli stěnu. Zapomenout nelze ani na promyšlený systém uzavírání krabic a jiných obalů, jež jsou v nabídce této společnosti.

Jaké krabice si lze vybírat?

To už záleží pouze na vás samotných. K dispozici jsou prakticky všechny typy, jež byste si mohli přát. Firma řeší dokonce i výrobu krabic na míru. Hodně oblíbené jsou především klopové krabice vyznačující se speciální konstrukcí a zpevněným dnem. Disponují specifickými úchyty pro pohodlný přenos. Vybrat si lze také obaly z vlnité lepenky a kartony v různých rozměrech. Jednat se může o tubusy, ploché krabice, výsekové obaly anebo mnohé další. Potřebujete menší krabičky pro obdarování svých blízkých nebo k jinému účelu? Máte je mít. Stejně tak není problém objednat kartonové krabice či obaly na víno, dorty nebo ostatní potraviny.