Celkem v bazaru 98881 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2801 nových .

Na co si dát pozor při koupi nového i ojetého auta

Před nákupem automobilu, který určitě zatíží naši peněženku, bychom měli mít na paměti, jak budeme nákup financovat. Máme-li potřebnou částku naspořenou, není problém. Pokud máme alespoň část požadované ceny, je samozřejmostí každé slušné prodejny nabídnout co nejvýhodnější leasing. Proto si podrobně prozkoumejte možnosti prodeje na splátky a zjistěte si výši úroků. Poctivý autosalon nezatají žádné placení navíc, navíc vám nabídne další výhody.

Prověřené autosalony nabízejí výhodné leasingy a doplňkové služby

V případě koupě nového vozu je dobré například s pomocí srovnávače cen zjistit aktuální akční nabídky. Ne vždy musí být rovnítko mezi výrazy nejnovější model a nejvyšší cena. Při koupi předváděcího vozu máte možnost získat zcela nový vůz, který najel několik desítek či stovek kilometrů při předváděcích akcích a nyní je v prodeji za výrazně sníženou částku. Ověřte si zároveň platnost technické prohlídky, nabídku záruky a pozáručního servisu. Prověřený autosalon nabízí zákazníkům několikaměsíční až několikaletý pozáruční servis.

Ojetá vozidla musejí být po technické prohlídce a v perfektním stavu

Ojetý automobil je jistotou pro zájemce, kteří mají kupříkladu v oblibě určitý typ vozu a jeho modelovou řadu, jež už se v současnosti nevyrábí. Ojetá auta by měla být pravidelně servisovaná, v bezvadném technickém stavu a nesmí skrývat neviditelné vady. Kdo nemá dostatečné znalosti nebo nevěří svému laickému zraku, může si do prodejny s ojetými vozy přivést důvěryhodného mechanika, jenž mu s prohlídkou a následným výběrem poradí. Ověřené prodejny se nevyhýbají ani nestranné kontrole nabízených automobilů.

Testovací jízdy nejnovějších modelů

Jelikož jsou auta značek Volkswagen a Škoda u tuzemské populace motoristů nejoblíbenější, prodávají se s úspěchem i nejnovější modely jako Passat VariantArteonVW AmarokVW CrafterŠkoda Superb CombiFabia Combi a Škoda Citigo. Protože se ve valné většině jedná o moderní vozy, zákazníkům je nabízena možnost testovacích jízd.