Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Nejlepší klempíři v Českých Budějovicích? Víme, kde je najdete

Najít spolehlivou firmu, která zajistí kompletní klempířské a pokrývačské práce, není snadné. Bude vás to stát nemalou částku, a proto byste se s výběrem neměli unáhlit. Spolupracujte pouze s odborníky, za které hovoří dlouhodobé zkušenosti v oboru, zvučné reference a stabilní zázemí. K prověřeným profesionálům patří také řemeslníci z klempířství České Budějovice SH&RP Metal s.r.o. Společnost je na trhu přes 20 let a zabývá se poskytováním služeb v oblastech opláštění hal, zateplování budov, lehkých střešních konstrukcí rodinných domů a dalšími klempířskými službami.

Komplexní klempířské služby pro České Budějovice a okolí

Klempířské práce České Budějovice zahrnují realizaci rovinných a trapézových plechů, kazetových systémů, taškových panelů, vnitřních parapetů, střešních oken, okapových systémů a ostatních klempířských prvků. Firma se zabývá také realizacemi sendvičových izolačních panelů a termoizolačních desek.

Ocenění za špičkové sendvičové izolační panely

Za sendivčové izolační panely specialisté z SH&RP Metal obdrželi prestižní ocenění Zlatá medaile na Mezinárodním veletrhu v Poznani v roce 2006. Jedinečný klempířský prvek má bohaté možnosti využitá - používá se při stavbě střech a stěn skladů, průmyslových hal, logistických center, zemědělských objektů, sportovišť i kancelářských budov.

Ve srovnání s konkurenčními materiály mají sendvičové panely BALEXTHERM několik zásadních výhod. Jsou velmi lehké, vysoce odolné proti mechanickému poškození a cenově dostupné. Díky těmto vlastnostem je realizace výrazně rychlejší a doprava méně nákladná. Za zmínku však stojí také odolnost vůči organickým a atmosférickým nečistotám, antikorozní úprava a pěkný vzhled. V neposlední řadě také skutečnost, že se vyrábí ekologickým způsobem (bez freonů).

Další informace a reference spokojených zákazníků najdete na www.sharpmetal.cz.