Celkem v bazaru 97127 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2817 nových .

Nikdy není pozdě na nákup nové sekačky na trávu

Jistě, nebudeme sekat trávu, když máme zahradu zapadanou sněhem. Ale ať je srpen, podzim nebo časné jaro, pokaždé je sekačka tím vrčícím nástrojem, který se ozývá z mnohého dvorku, zahrádky, sadu, ale i městského parku. Někdo upřednostňuje sekačku s pojezdem, jiný bez, další zas nedá dopustit na benzin, někdo jiný odmítá vůni benzinu a upřednostňuje sekačku na trávu na elektřinu.

Terénní sekačka, anebo běžná pro rovné zahrady?

Záleží rovněž, jaký terén potřebujete posekat. Máte-li na starost golfové hřiště a jeho perfektně střižený anglický trávník nebo fotbalový pažit, bude vaším neocenitelným pomocníkem sekačka s pojezdem neboli takový menší traktůrek. Kdo je správcem zámeckého parku nebo městských sadů s členitým terénem, ví, jak se hodí terénní sekačky s náhonem na všechna čtyři kola.

Sekačky s košem, bez koše, se zadním výhozem i s mulčovacím systémem

Důležitým činitelem rozhodujícím pro výběr vhodného žacího nástroje je typ a četnost sekání trávy. Pro vyšší trávu se více hodí sekačky s metodou zadního výhozu. Mulčovací systém BioClip je výhodný na trávníky, kde jsou požadovány preciznost a perfektní střih. Časté sečení umožní drobně nasekanou trávu rovnoměrně rozprostřít po trávníku, tím jej hnojí, činí odolnější a hustší. Takový trávník bude vždy vypadat jak ze zahradního žurnálu. Sekačky na trávu se sběrným košem jsou pohodlné, šetří čas i síly, které vám zbudou na další potřebné úpravy zahrady, sadu nebo záhonů. Nasbíranou trávu z koše můžete dát králíkům, ovcím, nutriím, anebo jen tak vysypat na kompost.

Sekačky Husqvarna pro domácí i profesionální zahradničení

Sekačky na trávu Husqvarna využijí jak domácí pěstitelé, tak zemědělci a profesionální zahradnické firmy. Na velké plochy se pochopitelně hodí sekačky se širším záběrem, pro úzké cestičky a plochy mezi záhonky si vybereme sekačku s menším záběrem. K dispozici jsou jak žací nástroje se sběrným košem i bez, s ručním pohonem, automatické, benzinové a na baterii.