Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Online kurzy pohodlně a snadno

Jóga, webdesign nebo třeba základy programování? Každý umí něco a spousta lidí se o své dovednosti ráda podělí s ostatními. Řada z nich nabízí online kurzy a školení, díky kterým se můžete v daném oboru snadno vzdělat i vy.

Práce, volný čas i osobní rozvoj

Online kurzy jsou v posledních letech velkou módou, a proto se není čemu divit, že jejich nabídka je skutečně pestrá. To je šance pro všechny, kteří se chtějí začít vzdělávat po internetu. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, máte slušnou šanci, že najdete kurz podle svých požadavků.

Mezi nejoblíbenější typ kurzů patří práce s PC. Ať už potřebujete profesionálně upravit fotky ve Photoshopu nebo se naučit zacházet s programy Microsoft Office, máte na výběr z mnoha nabídek. Řada kurzů se také věnuje programování (C++, Java Script, apod).

Další častý typ kurzů se zaměřuje na osobní rozvoj. Tvorba myšlenkových map, tvůrčí psaní, malba, ale i výklad tarotových karet, horoskopy a kurzy zaměřené na zlepšování prezentačních dovedností. Osobní rozvoj je dnes velkým tématem a řada těchto kurzů může být člověku užitečným průvodcem na cestě k sobě samému.

Výhody učení online

Jakmile jednou opustíme školní lavice, většinou už nemáme na učení čas ani pomyšlení. To je ovšem velká chyba. Vzdělávání by mělo člověka provázet celým jeho životem. Nejen že totiž pomáhá tříbit naši osobnost a názory, ale získáme díky němu i řadu užitečných nových dovedností, se kterými pak budeme mnohem žádanější na trhu práce.

Online výuka a vzdělávání má řadu pozitiv. Tím prvním je dozajista pohodlí – není třeba nikam jezdit, vybranému kurzu se můžete věnovat klidně doma v obýváku. Tím odpadá jistá logistická náročnost, která řadu lidi od sebevzdělávání odradí. Kurz si zároveň můžete pustit, ať jste kdekoliv – doma, na chatě nebo na dovolené u moře.

Magazín

Součástí webu je i internetový magazín, který nabízí pohled na běžné věci očima profesionála. Zaujal nás článek o tom, jak být v práci pozitivní a tím se cítit lépe, být příkladem pro ostatní a být dostatečně produktivní.