Celkem v bazaru 97126 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2817 nových .

Plastové bazény a jejich výhody

Mít na zahradě vlastní venkovní bazén je dnes už zcela běžné. Mohou si jej bez nějakých výrazných finančních nákladů dovolit takřka všichni majitelé rodinných domů. Pokud uvažujete o pořízení venkovního bazénu, máte na výběr z mnoha variant. Dobrým řešením se hned z několika důvodů jeví plastové bazény do země.

Moderní plastové bazény mají ochranu proti UV záření

Moderní plasty se uplatňují u stále většího množství staveb. Pro zahradní bazény se používá například speciální kopolymer, který je vysoce odolný vůči poškození. Díky tomu vydrží klidně i desítky let. Má-li úpravu s UV stabilizátorem, nedochází ke ztrátě barevnosti a poničení vrchní vrstvy vlivem působení slunečních paprsků.

Plast dobře odolává i mrazům a dalším nepříznivým klimatickým podmínkám. Máte-li bazén zastřešený, lze jej bez problémů využívat nejen v letních měsících, ale i mimo hlavní koupací sezonu.

Jak vzniká plastový bazén zapuštěný do země?

Zvolíte-li řešení v podobě plastového bazénu zapuštěného do země, počítejte sice s větší pracností při jeho výstavbě, zato se však můžete těšit na opravdovou kvalitu a dlouhou životnost stavby. Nejprve je nutné vyhloubit jámu do země. Následně se musí vybetonovat dno. Plastový bazén se pak usadí a obetonuje kolem dokola. V případě, že si chcete ušetřit práci, můžete si kompletní realizaci nechat provést od odborné firmy, která vám ji provede na míru.

Stavba plastových bazénů na zakázku od českého výrobce

Tuto možnost nabízí společnost Bazény Šulc, jež poskytuje bazény Mountfield, Polman a vyrábí i své bazény, které jsou kvalitní jako bazény těchto značek. Vyrábí obdélníkové varianty, a to z kopolymeru PP s UV stabilizátorem. Sami si můžete zvolit velikost, běžně se bazény realizují v délce od 3 do 7 metrů.

Plastové bazény od zmíněné společnosti jsou levné a přitom vysoce kvalitní. Lze je pořídit i s příslušenstvím – schodištěm, zastřešením, bazénovou sprchou apod.