Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Podnikatelský úvěr pomůže při realizaci vašeho byznys plánu

Máte v hlavě plán pro zajímavý byznys, který bude generovat solidní zisk? Pak je zapotřebí mít připravený kvalitní program, jímž se budete nejen při začátcích realizace vašeho podnikatelského záměru řídit. Ať už jej máte propracovaný jakkoli, měli byste počítat především s tím, že na počátku budou převládat nad jakýmikoli příjmy výdaje. Zejména v některých oblastech je nákup vybavení, případně sortimentu, který budete prodávat, naprostou nezbytností. Jinými slovy řečeno, budete potřebovat nemalé finanční prostředky. Na koho se v takovéto situaci obrátit? To vám poradíme v následujících řádcích.

Banka může a nemusí pomoct

Drtivá většina lidí si myslí, že půjčka pro podnikatele je doménou bank. Ano, bankovní domy dokážou nabídnout finanční prostředky, nicméně je s tím spojena stoprocentní bonita žadatele a především vcelku zdlouhavé jednání. Připravte se tedy na to, že se po vás budou chtít nejrůznější záruky vaší dostatečné schopnosti splácet. Máte-li na sebe navázán ještě nějaký nesplacený úvěr z dob minulých, pak se můžete s případnými finančními prostředky od banky rozloučit!

I u nebankovní půjčky je třeba zvážit pro a proti

Spousta nebankovních finančních institucí dokáže nabídnout půjčku každému. Skutečnost je ale taková, že ne vždy dokáže tento úvěr skutečně pomoct. U většiny poskytovatelů totiž nemusí být úplně detailně uvedeny podmínky pro poskytování a především malá písmenka pod úvěrovou smlouvou mohou začít hrát důležitou roli. Takovýmto poskytovatelům se raději vyhněte. Díky vysokému RPSN, úrokové sazbě, případně poplatkům se můžete na počátku vašeho podnikání dostat do velkých potíží v podobě dluhové pasti.

Získejte až 5 000 000 korun

Chcete-li vsadit na jistotu, vyberte si spolehlivého poskytovatele majícího se zodpovědným půjčováním peněz dostatečné množství zkušeností. Výbornou volbou je společnost FINEMONEY, SE působící úspěšně na trhu již do roku 2012. Za tuto dobu již firma poskytla úvěry v celkovém objemu převyšujícím 300 milionů korun. Moderní flexibilní podnikatelský úvěr, který poskytuje, dokáže nabídnout až 5 000 000 korun se splatností 240 měsíců. Za jakých podmínek? To si jde velmi jednoduše zjistit!

Maximálně transparentní podmínky a bonus navíc!

U zmiňované společnosti se můžete spolehnout především na maximálně transparentní podmínky. Na počátku uvidíte všechno, co budete z hlediska získání úvěru potřebovat. Příklady půjček jsou k dispozici přímo na jejím webu. Klidně si zde lze z pohodlí vlastního domova úvěr nezávazně poptat online. Získáte tak přesnou představu, jak bude podnikatelská půjčka vypadat. Momentálně navíc společnost rozdává dárek v hodnotě 5 000 korun ke každé realizované půjčce. Proto neváhejte a rozhýbejte svůj byznys!