Celkem v bazaru 94590 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Pozvěte svou drahou polovičku na romantický wellness víkend

Wellness víkendy, to jsou již důvěrně známé procedury s ubytováním zahrnující lázně, masáže, saunu, vířivku, koupání, zkrátka hýčkání sebe sama po všech stránkách. Od všech starostí a obvyklé tělesné námahy si o wellness víkendu odpočine vaše tělo i duše. Wellness pobyty nejsou primárně určené jen pro ženy, které je mají ve velké oblibě, protože mohou zahrnovat i kosmetické služby a omlazující kúry. Na své si přijdou i muži v pivní koupeli a při sportovních aktivitách. Všechny procedury si tak můžete užívat společně a večer na vás bude čekat romantická večeře.

Wellness balíčky pro dva

Téměř po celé ČR jsou v luxusních hotelích, turistických zónách a wellness centrech již dostupné wellness pobyty. Můžete vybírat z rozsáhlé plejády variant pobytů zahrnující vířivku, bazén, aquacentrum, masáž a jiné. Pobyty po celé ČR jsou určeny pro jednu až tři osoby. Můžete přijet na jeden den nebo i na celotýdenní dovolenou podle vašeho přání a možností. Velmi oblíbené a o dost levnější než dlouhodobé pobyty jsou wellness víkendy pro dva. Volit lze z opravdu luxusních pobytů v rozlehlých hotelových komplexech zahrnujících bazén, prvotřídní restauraci, sportoviště a čtyřhvězdičkové ubytování. Méně nároční klienti ocení neméně příjemné tříhvězdičkové varianty, k zakoupení jsou i zlevněné pobyty.

Wellness pivní kúra pro páry

Nemá ráda, když chodíte večer na pivo? Spojte příjemné s užitečným a pozvěte partnerku na pivní koupel do prvotřídního wellness hotelu. Voňavou pivní proceduru si užijete oba a jako bonus v ceně pobytu můžete partnerku pozvat na romantickou večeři při svíčkách. Na Moravě se neobejdete bez vinné kúry a lahve přívlastkového vína. Dobré jídlo k tomu také patří, některé hotely servírují k pobytu zdarma švédské stoly a večeře, jinde dostanete v hotelové restauraci výraznou slevu na večeři. Samotné wellness pobyty pro dva si lze zarezervovat se slevou, jen ji nesmíte nechat propadnout. Začněte plánovat už dnes a užijte si nezapomenutelnou romantiku ve dvou!