Celkem v bazaru 94590 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

E.ON Rádce: Praktické rady na jednom místě

Rádi byste měli „chytrou“ domácnost, ve které se bude šetřit na energii a dalších položkách? Zajímá vás ekologie či témata z alternativní dopravy? Všechny tyto informace najdete na jednom místě - v E.ON Rádci. Každý všední den od 9:00 do 16:30 vám v realném čase odpoví odborníci, na které se můžete obracet se svými dotazy prostřednictvím emailu.

Co je E.ON Rádce

E.ON Rádce nabízí stovky praktický rad, a abyste se v nich snadno zorientovali, máte k dispozici pohodlný vyhledávač. Zadejte slovo, které vás zajímá, a získáte potřebné informace. A když přesto nenajdete, co potřebujete? Ve všední dny od 9:00 do 16:30 vám jsou k dispozici rádci na online chatu. Zodpoví vám zdarma vaše dotazy.

E.ON Rádce se zaměřuje na poskytování informací z následujících oblastí:

Úspora energií

Úspora energií může být značná, když víte, kde se dá skutečně ušetřit. V této sekci se dozvíte, jak na úspory vytápění, kolik peněz a energie ušetříte bydlením v pasivním domě, jak vybrat vhodné tepelné čerpadlo, kolik peněz a energie ušetří LED žárovky a další informace, které ocení domácnosti i podnikatelé.

Chytrá domácnost

Co je chytrá domácnost? Domácnost, v niž se šetří na správných místech. Dokážete si vybrat skutečně úsporné spotřebiče? Víte, za jakých podmínek získáte dotace, či se chcete dozvědět něco více o získání alternativních zdrojů energie? To vše a mnoho dalších informací vám prozradí E.ON Rádce.

Ekologie

Ekologie by měla zajímat každého. Přístup k ní ovlivňuje naši budoucnost. Víte třeba, kolik energie a peněz se ušetří tříděním odpadu a recyklací, nebo za co se platí ekologická daň? I těmto a jiným podtématům z oblasti ekologie se E.ON Rádce věnuje.

Alternativní doprava

Alternativní doprava je tématem, o němž spoustu lidí hledá více dat. Doteď jste o ní nejevili zájem, případně jste nevěděli, kde hledat relevantní informace? Určitě není na škodu dozvědět se něco více o elektrokolech, elektroskútrech či elektrokoloběžkách, proč jsou fosilní paliva problematická, jestli se vyplatí elektromobil atd. Rozšiřte si povědomí o této oblastí díky E.ON Rádci.