Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Vyplatí se kupovat profesionální oblečení na golf?

 

Téměř každý sport má svůj daný dress code, kterým se není nutné řídit striktně, je však dobré se jím z větší míry inspirovat. Takovýto dress code má samozřejmě i král gentlemanských sportů - golf. Golf je obecně brán jako honosný sport, během něhož se setkávají zejména podnikatelé, vyměňují si kontakty, utužují vztahy nebo sjednávají business. Toto dogma už v dnešní době není zcela pravdivé, avšak pověst golfu, jakožto elegantního sportu na úrovni, stále trvá. Od toho se odvíjí také styl golfového oblečení, který působí velmi upraveně a vkusně. Je ale nutné si kupovat oblečení na golf přímo od profesionálních značek golfového oblečení? A pokud ano, jaké to má výhody?

 

Vlastnosti oblečení na golf

Nejprve se zaměřme na to, jaké by vůbec oblečení na golf mělo být. Oblečení na golf - ať už trička, mikiny, kalhoty, šortky, kalhoty či svetry by mělo být pohodlné na nošení a mělo by v každém počasí odvádět skvělou práci pro to, abyste na hřišti odvedli skvělý výkon. Znáte ten nepříjemný pocit, kdy se místo hry musíte soustředit na lísteček, který vás škrábe, na tlačící šev, nebo vyhrnující se záda svetru? Tyto nešvary se vám se značkovým oblečením na golf nestanou.

 

Kromě pohodlnosti musí golfové oblečení splňovat i nároky co se týče kvality materiálu. Během léta musí golfové oblečení odvádět vlhkost od těla. Za jednu hru nachodíte několik kilometrů. Už jen chůze je pro vás sportovní aktivita, přidáte-li k tomu vysoké teploty a hru samotnou, poznáte, že toho golfové oblečení musí vydržet opravdu hodně. V zimních měsících vás musí naopak golfové oblečení zvládnout zahřát a v teple udržet i několik hodin. Další vlastností, kterou by mělo vaše golfové oblečení splňovat, je stálost tvaru a barvy jednotlivých kusů oblečení. Profesionální kousky jsou sice o něco dražší, můžete se však spolehnout na jejich odolnost a dlouhou životnost. I po několika měsících nošení budou vypadat stále jako nové!

 

Značkové golfové oblečení - výhody

Rozhodnete-li si pořídit kvalitní golfové oblečení, můžete se spolehnout, že budou splněny veškeré výše zmíněné vlastnosti, které by oblečení mělo mít. Golfové oblečení od známých značek nabízí ten nejvyšší komfort nošení, oblečení má krásné jasné barvy a drží tvar i po mnoha a mnoha vypráních. Při hře se budete moci skutečně soustředit pouze a jen na svůj výkon. Velkou výhodou je i možnost spolehnout se na značkové oblečení v jakémkoli počasí. V příjemném materiálu se nebudete potit ani zbytečně mrznout, budete se cítit zkrátka skvěle. Oceníte i výborné pohybové možnosti a zvládnete jakýkoli pohyb budete potřebovat. Nesporným plusem značkového golfového oblečení je i možnost skvělého kombinování. Kolekce bývají barevně i vzorově sladěny. Pokud si tedy potrpíte na to, abyste měli ke golfovému oblečení sladěny veškeré golfové doplňky nebo golfové boty, můžete si na profesionální golfové značky oblečení určitě vsadit.