Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Repasované vysokozdvižné vozíky udělají dobrou službu

Bez vysokozdvižného vozíku se neobejdou mnohé firmy působící v oblastech logistiky, stavebnictví či lesnictví. Bohužel toto zařízení není zrovna levnou záležitostí, a tak mnozí zájemci sáhnou raději po bazarovém kousku. Není se čeho bát, repasované stroje poslouží stejně dobře jako nové, pokud jsou od kvalitního dodavatele.

Bazar vysokozdvižných vozíků s obrovským sortimentem v ČR provozuje společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. Zaměřuje se nejen na prodej a půjčování samotných strojů, ale dodává také náhradní díly, zajišťuje servis a poradenství. Patří mezi přední prodejce manipulační techniky v Evropě a v naší republice má dva prodejní sklady – v Praze a Červené Vodě. Tam si můžete přijít osobně vyzkoušet zhruba 800 různých strojů.

Kvalita především

Nabízené vysokozdvižné vozíky bazar pečlivě prověřuje. Při výkupu vše zkontroluje, a než putuje vzv do prodeje, je obnoven do nejlepšího možného stavu, aby s ním kupující neměl žádnou práci. Získáte tedy lehce použitou a plně odservisovanou techniku za zlomek ceny nového vzv.

V nabídce společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. najdete vzv všech známých světových značek, jako jsou Toyota, Still, Jungheinrich, BT, Nissan, Hyster, Linde a Komatsu. Mají různou výšku zdvihu, nosnost i pohon – nejčastěji jde o LPG, elektrické a dieselové vozíky. Sortiment zahrnuje jak klasické vozíky do výrobních hal, tak ty terénní s pohonem 4×4. A kdyby se přesto nepodařilo objevit nic, co vyhovuje vašim požadavkům, je možné přes výkupní oddělení zajistit dovoz vozíku přímo dle vašich představ.

Prvotřídní servis

Kromě vzv je možné si u dané společnosti pořídit i přídavná zařízení, jako jsou paletové vidle, jeřábová ramena, svěrné čelisti na balíky nebo hydraulické lopaty. Dále nabízí teleskopické manipulátory a veškeré náhradní díly na vysokozdvižné vozíky včetně nešpinících pneumatik či krytek světel.

Celý tým je připravený zákazníkům vyjít vstříc a poradit jim s výběrem. Flexibilně lze vyřešit i financování přes leasing a úvěr.