Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

S časopisem 1x2tip začnete být v kurzovém sázení ziskoví

Rozhodli jste se zkusit štěstí s kurzovým sázením? Mnoho mužů se do něj pouští s vidinou, že si díky svému koníčku přijdou na nějaké peníze. Většina z nich toho ovšem po prvním neúspěchu nechá. Vydělávat je skutečně těžké, pokud nevíte, jaké jsou triky sázkových kanceláří, a neznáte osvědčené taktiky.

Málokdo se podělí o recept na úspěch, zdarma tyto informace téměř nikde nezískáte. A placených zdrojů je také málo. V ČR máme to štěstí, že je od roku 2013 vydáván časopis 1x2tip zaměřující se na kurzové sázení. Nic podobného na našem trhu nenajdete, takže v podstatě není mezi čím vybírat. Nemáte se ale čeho bát, 1x2tip vás obsahem určitě nezklame.

Informace pro všechny sázkaře

Ať už s kurzovým sázením začínáte, nebo se v oblasti pohybujete pár měsíců či let, v časopise 1x2tip si určitě najdete něco, co vás posune na vyšší level. Je určen prostě pro muže, kteří mají zájem o sázení, nehledě na zkušenosti.

Časopis obsahuje rozhovory se zkušenými sázkaři, recenze zajímavých sázkařských stránek, upozornění na sázkařské chytáky, rozbory, statistiky a mnohé další informace. Čtenáři si pochvalují zejména rozhovory, které jim umožňují nahlédnout pod pokličku zkušenějších a úspěšnějších.

Pravidelná porce vědomostí od 10 Kč měsíčně

Jiří Hejsek začal časopis vydávat poté, co se objevila strašná spousta kladných ohlasů na jeho e-book s názvem Úspěšné ziskové sázení. Do listopadu 2016 časopis stával 39 Kč s tím, že měl větší rozsah. Aktuálně přináší pouze 2 – 3 silná témata v každém čísle, nicméně stojí pouhých 10 Kč.

Objednat si jej můžete v sázkařském e-shopu Betting-shop.eu, nebo na Alza.cz. Bohužel je vydáván pouze v elektronické verzi, nicméně není problém si jej doma vytisknout. Mnozí čtenáři to dělají, k informacím se vrací, zvýrazňují si je a učí se z nich. Časopis 1x2tip je totiž sázka na jistotu, chcete-li být ziskoví. Dvě čísla jsou navíc zdarma ke stažení, abyste se mohli přesvědčit, zda pro vás skutečně bude přínosný.