Celkem v bazaru 97127 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2817 nových .

Šatních skříní není nikdy dost

Tak toto tvrzení může potvrdit snad každá žena. I když mají všichni ostatní pocit, že tento prostor už vám přece musí na uložení oblečení stačit, vy máte co dělat, aby se vám tam vše vešlo, a přitom právě správné uložení oblečení dokáže jeho životnost značně prodloužit. Jediné, co by vám proto mohlo pomoci, je prostě nová šatní skříň.

Jak vybrat šatní skříň?

Trochu místa by vám však mohla pomoci vyřešit i správně zvolená šatní skříň. V současné době není problém vybrat si snad jakoukoliv velikost, barvu i styl, co vás napadne, to dnešní trh s nábytkem nabízí. Větším oříškem ovšem bývá vnitřní uspořádání ve skříni, přitom právě to je pro výběr hlavní kritérium. Moderní šatní skříň už má více možností uložení. Samozřejmě byste v ní měli mít možnost oblečení klasicky zavěsit na ramínko, ale také by v ní měly být různé systémy polic a zásuvek. V současné době jsou velmi oblíbené drátěné programy různě hlubokých zásuvek a také například posuvné i výškově nastavitelné police.

A co dveře? Posouvat nebo otvírat? O otvírání vaší šatní skříně často rozhoduje prostor kolem ní. Pokud máte dostatek místa, nebudete mít problém s klasickým otevíráním, jestliže však máte blízko u skříně například postel, rozhodně zvolte posuvné otevírání. Ať už vyberete jakékoliv dveře, každá žena na nich určitě ocení velké zrcadlo, ve kterém se uvidí od hlavy až k patě.

Dona-shop

Jestliže tedy i vy plánujete koupi nové šatní skříně, určitě navštivte internetové stránky obchodu Dona-shop.cz. Nabídka e-shopu je skutečně široká a všechny vaše požadavky můžete nastavit do připraveného „rozcestníku“. Zadat tak můžete barvu, velikost, řazení podle ceny či již zmiňovaný způsob otevírání. Do všech skříní tak bez problémů uložíte oblečení na ramínko či do police a zároveň budou skvěle vypadat u vás v ložnici či v předsíni.