Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Spodní prádlo podle typu oblečení

Spodní prádlo slouží nejen k ochraně intimních partií, ale jeho správná volba je také důležitá kvůli estetickému dojmu. Správný střih i výška může zalichotit vaši postavě, zdůraznit její přednosti nebo naopak šikovně zakrýt případné nedostatky, jako je větší bříško nebo hýždě a navíc dodat zvýšené sebevědomí. Spodní prádlo si proto nevybírejte jen podle vzhledu a materiálu, ale hlavně podle pohodlí a střihu.

 

Spodní prádlo pro ženy

Ženy, co se týká odívání, mají mnohem širší spektrum výběru oblečení než muži. Proto je důležité pečlivě vybírat nejen oblečení, ale také odpovídající spodní prádlo.

Klasický střih kalhotek, který nabízí optimální zahalení, se hodí téměř ke všem druhům oblečení. Volit můžete potom nízký sed nebo vysoký pas, který může schovat větší bříško. K obepnutému oblečení však zvolte spodní prádlo, které má co nejméně látky – ideální jsou tanga nebo brazilky, které odhalují celé hýždě. Stejné prádlo si vyberte i v případě, že na sobě máte legíny. V neposlední řadě se zaměřte na velikost. Vždy si pořiďte raději větší než menší. Malé spodní prádlo by vás totiž mohlo škrtit, zařezávat se a vytvářet esteticky nepřijatelné faldíky na bocích.

Důležitá je také barva – vždy se snažte mít spodní prádlo ve stejné barvě, jakou má vaše tričko či kalhoty. Pokud je oblečení průsvitnější, volte prádlo v tělové barvě.

Spodní prádlo pro muže

pánské spodní prádlo by mělo odpovídat tomu, co pánové zrovna mají na sobě nebo co rádi nosí. Jestliže dávate přednost úzkým kalhotám či nosíte do práce nebo do společnosti oblek, rozhodně zvolte pánské boxerky. Poskytnou vám dostatek pohodlí, avšak mají dokonale obepnuté nohavičky, takže vám nehrozí, že by vám přebytečná látka někde vyčuhovala, a tak způsobila faux pas. Stejný efekt mají i slipy, které jsou dodnes součástí šatníků mnoha mužů, kteří na ně nedají dopustit. Naopak, pokud preferujete volnější kalhoty a s nimi spojené pohodlí, jasnou volbou pro vás jsou pánské trenýrky, které poskytnou maximální komfort.

Důležitá je i velikost, jen ideálně padnoucí prádlo může nositeli zaručit pohodlí a bezproblémové nošení.