Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Spolehlivá autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha nabízí širokou škálu automobilů vyšších i nižších tříd. V bohaté nabídce se nacházejí auta včetně havarijního pojištění i dálniční známky, a proto mohou vozidla provázet každého všemi cestami za dobrodružstvím. Nespornou výhodou této společnosti je možnost zapůjčení GPS navigace, jež ulehčí práci přesným naplánováním trasy. Firma disponuje i přítomností profesionálního personálu, který poskytuje služby na špičkové úrovni.

Dobrá cenová dostupnost

Dlouhodobým cílem společnosti je spokojenost i náročného zákazníka. Právě proto jsou zde poskytovány vozy za prvotřídní ceny, jež jsou díky své hodnotě atraktivní pro každého zákazníka. Nízké ceny ovšem nevypovídají v případě této firmy nic o kvalitě vozidel, která jsou zde k dispozici. Nalezneme zde totiž nespočet luxusních vozů v dobrém technickém stavu, jejichž novodobý design omámí nejednoho klienta.

Komfortní služby

Půjčovna aut Praha se snaží uzpůsobit všechny služby dle přání zákazníka přesně tak, aby vyhověla veškerým požadavkům své klientely. Pro zajištění maximálního komfortu klienta přidala firma do seznamu služeb další lákavou nabídku, a to možnost přistavení auta na místo vašeho určení v oblasti Prahy a jejího okolí. Vzhledem ke skutečnosti, že je zde nabízená služba k dispozici pouze za mírný poplatek, ji jistě každý ocení.

Nezávazné objednání

V případě zájmu o jakýkoliv vůz můžete přejít k nezávazné objednávce, kde stačí vyplnit osobní údaje a kontakt, na který se bude moci firma obrátit pro domluvení bližších informací. Jedná se o efektní způsob komunikace mezi společností a zákazníkem, jenž nezabere příliš času a zároveň zajistí spokojenost na obou stranách. O každém vozu se lze na internetových stránkách firmy dočíst i hromadu detailů, které se nacházejí v nabídce u jednotlivého vozidla.