Celkem v bazaru 94591 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2813 nových .

Švýcarský kávovar JURA E80 připraví lahodnou kávu na jedno stisknutí

Není nic lepšího, než si po ránu či během dne v zaměstnání udělat lahodnou kávu v takové kvalitě, jakou byste ji dostali v kavárně. Stačí přitom jen málo – pořídit si dobrý kávovar, který ji připraví během pár vteřin, aniž byste museli být zkušenými barmany. Novinkou v této oblasti je kávovar JURA E80.

Švýcarská kvalita s tradicí

Kávovary JURA mají dlouholetou tradici, která započala již v první polovině minulého století ve Švýcarsku. Od té doby se značka úspěšně prosazuje prakticky po celé Evropě. Nyní je k dostání i u nás, a to prostřednictvím autorizovaného eshopu.

Vylepšená novinka

Model JURA E80 vylepšuje předchozí řadu E6 a přináší několik zásadních inovací, díky nimž pro vás příprava kávy v různých variantách bude ještě jednodušší. Výsledek pak každého milovníka lahodného moku náramně potěší.

A o jaké inovativní prvky jde? Tak například o možnost vše zařídit stiskem pouhého jednoho tlačítka. Nový model JURA totiž obsahuje inteligentní systém OneTouch. Stačí jeden dotyk a za chvíli je nápoj přípraven.

To ale zdaleka není všechno. Pro lepší chuť kávy jsou zde zabudované další systémy. Jedná se o P.E.P., díky němuž je káva dokonale propařená a tím pádem aromatičtější. Dále lze zmínit třeba inteligentní SMART filtry, které zvyšují životnost celého přístroje. Došlo i ke zvětšení nádob na vodu a odpad, aby příprava kávových nápojů byla pohodlnější a méně náročná.

Kávovary JURA oceňují i odborníci. Dokazují to úspěchy v různých testováních a srovnávacích soutěžích. Kromě jiného značka získala prestižní cenu Red Dot Design Award 2016.

Domů i do kanceláře

Kávovar JURA E80 se hodí jak do náročné domácnosti, tak i do kanceláří, kde panuje zvýšená spotřeba kávových nápojů. Díky rychlému a inteligentnímu systému dokáže přístroj uspokojit velké množství lidí v krátké době.