Celkem v bazaru 97126 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2817 nových .

Televizní vysílání

Televizní přijímač se stal nezbytnou součástí našeho života. V současné době nám naskýtá řadu možností. Lze jej propojit s počítačem, díky čemuž máme přístup do videotéky a na internetové televizní stanice. Umožňuje nám rovněž nahrávání pořadů a volit můžeme z mnoha stanic. Již více než polovina českých domácností upustila od terestrického vysílání a přešla k satelitnímu nebo kabelovému televiznímu přenosu. 

Set top boxy

Set top box nám slouží pro příjem digitální televize. Toto zařízení umí převést digitální signál na analogový, který dokáží zpracovat naše televizní přijímače. Zapojujeme jej nejčastěji mezi televizi a anténu. Rozlišujeme několik základních typů set top boxů. DVB-T a DVB-T2 jsou určeny pro přijímání pozemního signálu. Pro kabelovou televizi jsou určeny modely DVB-C a kvalitní satelitní příjem nám zajistí DVB-S. Typ IPTV je pak vyráběn pro internet. 

DVB-T anténa

DVB-T signál je šířen v pásmu UHV kanály 21 - 69. Vlivem překážek, kterými mohou být například hory, však dochází k jeho značnému oslabení. Abychom tomu zabránili, musíme použít vhodnou anténu, která je kanálového, pásmového nebo širokopásmového DVB-T typu, aby obsahovala minimálně 16 - 17 dB. Rozhodneme-li se pro DVB-T anténu, měli bychom ji vybrat na základě měření signálu a podmínek pro televizní příjem. 

Satelitní přijímače

Kvalitní satelitní přijímač a HD televize poskytují obraz a zvuk v nejvyšší kvalitě. Moderní typy přijímají High Definition 1080p, 720p, 576p či 576i jsou vybaveny čtečkou dekódovacích karet a mají vestavěnou WiFi. Pomocí funkce Fast Scan je velice jednoduché nastavení služeb Skylink a Freesat. Protože jsou malých rozměrů, není problém je vhodně umístit na zadní stranu televizoru. Pro příjem kanálů společnosti Skylink je nezbytné vlastnit dekódovací kartu. Díky ní můžeme přijímat televizní a rozhlasové programy ze satelitu Astra. Satelitní kartu Skylink lze použít pro všechny certifikované dekodéry. Ideální jsou zejména modely Irdeto, které jsou označeny jako Skylink ready. 

Videotelefony a kamerové sety

Mnohdy potřebujeme monitorovat místa, kde se mohou pohybovat nepovolané osoby. K tomuto účelu dobře využijeme bezpečnostní kamery a kamerové sety. Umístit je můžeme jak v interiéru, tak ve venkovních prostorách. Identifikaci návštěv nám usnadní videotelefony. Díky panelu s kamerou vidíme do tváře každému, kdo stojí u našich dveří.