Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Ušetřete nakupováním v akcích

Potraviny, oblečení, drogerie a mnohý další sortiment obchody zlevňují, obvykle v pravidelných intervalech. Mějte o nich přehled. V dlouhodobém horizontu můžete ušetřit skutečně zajímavé částky.

Kdo šetří, má...víc

Supermarkety i hypermarkety, respektive jejich zástupci, vědí o velké konkurenci ve svém okolí, a proto „bojují“ o zákazníky různými prostředky. Jedním z nich jsou slevy. Lidé na ně slyší. Proč akcí nevyužít a neušetřit často i velký peníz? Důležité je však, abyste o nich věděli, a dostaly se k vám včas akce, které vás skutečně zajímají. Jsou to skutečně ty, jejichž letáky máte zaplavenou poštovní schránku? Existuje efektivnější způsob, jak se seznamovat se s výhodnými nabídkami.

Největší portál s akčními letáky

Chcete-li skutečně snadno přístupné všechny slevy aktuální pro vás, sledujte Kupi.cz, největší portál s akčními letáky a nabídkou porovnání cen. Vše máte na jednom místě, což vám ušetří čas a zpohodlní prohlížení letáku, ať už z počítače, ale také si můžete stáhnou do svého chytrého telefonu mobilní aplikaci.

Kupi.cz obsahuje slevové a letákové akce ze supermarketů, hypermarketů a dalších prodejen z celé České republiky. Neustále se rozvíjí a nabízí vám i další služby. Oblíbenou je možnost označit si v databázi produktů zboží, jež pravidelně kupujete. Vždy, když bude v akci, dozvíte se to. Z dalších služeb to jsou funkce tvorby nákupních seznamů, jednoduché filtrování obchodů, produktů a značek či letákové akce zaměřené přímo na okolí vašeho bydliště. A to vše zadarmo.

Největší portál s akčními nabídkami se neustále vyvíjí a zlepšuje, aby co nejlépe reflektoval vaše potřeby a přání. I z tohoto důvodu máte v současné době možnost pracovat pro web na pozici PHP programátor.

Mějte neustálý přehled o aktuálních slevách, které vás skutečně zajímají.