Celkem v bazaru 95249 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2798 nových .

Zahradní party stan zaručí zábavu v jakémkoli počasí

Za okny se sice dosud snáší sníh, ale možná právě proto si už v duchu malujete letní festivaly, venkovní posezení a grilování na zahradě… Jenže i v teplých měsících vás může nečekaně zastihnout nepřízeň počasí. Se zahradním párty stanem zůstanete za všech okolností pěkně v suchu. Kdy ještě přijde vhod?

Nezaskočí vás vítr ani sousedé

Patříte-li mezi majitele domku se zahradou nebo chalupy či chaty, k níž patří pozemek, určitě se těšíte na večery s přáteli a rodinou, kdy se sejdete u grilu a sklenky něčeho dobrého. Možná vás napadlo pořádat na zahradě i oslavy narozenin, nebo dokonce netradiční rozlučku se svobodou, případně svatební hostinu. A proč ne? Jestliže máte možnost bavit se venku na vzduchu, byl by hřích jí nevyužít. Je ovšem třeba pojistit se pro případ, že se přižene bouřka. Kromě přeháňky navíc člověka dokáže zahnat do domu i horko. Zahradní párty stan 3×3 m představuje ideální přístřeší pro vaši oslavu i poklidné venkovní posezení. Můžete v něm rozložit i zahradní nábytek a udělat si pohodlí – postavit ho zvládnete nanejvýš za pár desítek minut díky snadné konstrukci. Vedle počasí utečete také nenechavým zrakům sousedů a na oslavě budete mít naprosté soukromí.

Geniální řešení pro firmy a živnostníky

Zahradní párty stan je poněkud zavádějící pojmenování praktického skládacího přístřešku, jehož využití je skutečně univerzální. Účinnou ochranu proti rozmarům počasí budete totiž potřebovat i v profesionálním životě, například při propagaci vaší firmy či k prodeji výrobků na nejrůznějších akcích, které se často konají i v podzimní slotě. Tento praktický přístřešek pro venkovní akce lze v případě nutnosti i vytopit, zatímco v letním parnu zachrání vás i vaše výrobky před slunečními paprsky. Vaše propagační místo či prodejní stánek navíc bude při správném výběru stanu působit vysoce stylově. Z tohoto důvodu se mnohé firmy rozhodnou postavit zahradní stan nejen venku, ale i na akci v interiéru. Samozřejmě jde také o ideální místo pro firemní rauty – ať už pozvete deset lidí, nebo sto, vždy se po vás najde vhodná velikost stanu.

Univerzální přístřeší

Jezdíte v létě na hudební festivaly, kempujete? Pak by vám zahradní párty stan určitě také přišel vhod. Obyčejný stan využijete k přespání, s párty stanem získáte vzdušnou místnost navíc, kde můžete posedět s přáteli, najíst se a uložit si přebytečné věci. Dokonce může sloužit i jako přenosná garáž pro auto. Při sportovních kláních a menších festivalech lze párty stan použít jako praktickou backstage, kde se účastníci mohou v klidu převléci a občerstvit. Rozhodně se nemusíte bát, že pořídíte drahou věc, kterou postavíte párkrát do roka. Zahradní párty stan nabízí dostatek využití, stačí se jen zamyslet. Jestliže máte například doma věci, které již prostě není kam uskladnit, poskytne dočasné úložné prostory.

U zahradních párty stanů hleďte na kvalitu

Od zahradního stanu očekáváme, že vydrží i to nejhorší počasí, proto by měl být v prvé řadě odolný, bytelný a stabilní. Kvalitní stan, který odpovídá bezpečnostním normám, snese jak vítr, tak sněhové zatížení. Současně by měl být vyroben z nehořlavého materiálu, jímž může být polyester či polyvinyl. Bonusem je snadná montáž, zvláště pokud na vztyčení stanu budete sami. E-shop aaaZahrada poskytuje velký výběr kvalitních párty stanů nejrůznějších velikostí, typů a barev, to vše včetně příslušenství. Vybírat můžete z klasických přírodních barev i jasně červené nebo fialové. Příjemnou atmosféru na vaší zahradě navodí i ten nejmenší párty stan 3×3 m, pakliže plánujete raut, budete samozřejmě muset sáhnout po větším. Vyberte si ten, který vás nejlépe zaštítí před rozmary počasí!