Celkem v bazaru 98878 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2804 nových .

Zažijte letos v zimě opravdu nezapomenutelnou dovolenou

Sychravé počasí tu máme teprve pár dní, ale vy už se z něj cítíte unavení a nejraději byste se viděli někde v teple na pláži? Nic není nemožné. Čím dál více lidí se v zimě místo do hor vydává za exotikou, aby načerpali energii na dalšího půl roku. Že to bude příliš drahé? Každý by si měl takovou dovolenou aspoň jednou v životě dopřát.

Exotická dovolená vás pochopitelně vyjde dráž než cesta do Chorvatska, kam jezdí spousta Čechů už pěknou řádku let. Také ve vás ale zanechá daleko více vzpomínek a zážitků než chorvatské pláže. Proto neváhejte a vydejte se na bláznivý výlet i vy. Bude to Srí Lanka, jižní Indie či raději Maledivy?

Když dovolenou, tak na míru

Některé cestovní kanceláře nabízí dovolené do těchto a jiných méně obvyklých destinací, přesto byste měli zvážit, zda vám bude stačit obyčejný výlet pod taktovkou takové agentury. Nebylo by lepší moci si vybrat program dle svých představ? Spokojíte se s tím, co dostanou všichni? Nechte si navrhnout exotickou dovolenou na míru.

Plánováním dovolených pro konkrétního klienta se zabývá cestovní kancelář MONOЇ, která v ČR působí už přes 10 let. Za tu dobu stihla navázat spolupráci s různými tour operátory, agenturami a jinými partnery, díky nimž dokáže zajistit bezproblémový pobyt.

Na dovolené byste měli něco zažít

Exotická dovolená na míru není pouze o tom, že se podíváte do ráje. Její součástí je také nějaký zážitek dle vašeho výběru. Někdo ocení adrenalinovou aktivitu, další třeba gastronomické zpestření, jiný léčebný pobyt se zaměřením na Ájurvédu. Prostě a jednoduše od dovolené na míru neočekávejte pouze válení se na pláži. CK MONOЇ realizuje spoustu zajímavých zážitkových výletů každý rok. Příště může udělat radost třeba vám. Stačí specifikovat cenové a zážitkové požadavky. Destinaci klidně poradí, pokud nemáte zdání, co byste chtěli vidět.