Celkem v bazaru 97830 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2773 nových .

3 tipy, jak vybrat překladatelskou agenturu 13.12.2018

3 tipy, jak vybrat překladatelskou agenturu

Potřebujete najít kvalitní překladatelskou agenturu a nevíte, podle čeho vybírat? Je dobré sledovat několik základních faktorů, aby se vám nestalo, že naletíte. V článku přinášíme tři praktické tipy, které vám usnadní výběr té nejlepší agentury pro perfektní překlady.

Jaká je strategie půjček zdarma? 13.12.2018

Jaká je strategie půjček zdarma?

Také jste zaznamenali reklamy na půjčky zdarma? A jste zvědaví, jak fungují? Na tyto otázky pomůže najít odpověď nový srovnávací portál půjček Matchbanker.cz.

5 bodů, které se vám při prodeji nemovitosti mohou hodit 12.12.2018

5 bodů, které se vám při prodeji nemovitosti mohou hodit

Při prodeji nemovitosti byste si měli pohlídat několik důležitých věcí. Pokud prodáváte nemovitost sami, může to být pro vás opravdu stresující a zdlouhavá záležitost. Pokud se obrátíte na realitní kancelář, rozhodně ušetříte nejen peníze, ale také čas a vynaloženou energii.

Chcete začít co nejdříve s podnikáním? Kupte si ready made firmu 12.12.2018

Chcete začít co nejdříve s podnikáním? Kupte si ready made firmu

Založení společnosti s ručením omezeným je poměrně zdlouhavý proces, který vyžaduje dostatek volného času a hlavně trpělivost. Jestliže však nechcete čekat dva týdny (někdy i déle), než shromáždíte veškeré potřebné dokumenty k vytvoření společnosti, nabízí se vám takzvané ready made firmy, respektive firmy připravené k následnému prodeji. V praxi se jedná o nejrychlejší způsob, jak začít s podnikáním. V následujících řádcích vám představíme výhody dané možnosti.

Jak ušetřit na nákupu? Jednoduše, pomocí slevových kupónů 06.12.2018

Jak ušetřit na nákupu? Jednoduše, pomocí slevových kupónů

Nakupujete na internetu? Pak vás jistě zajímá především to, ve kterém z eshopů si různý sortiment vyberete a za jakou cenu. Právě peníze hrají logicky při nákupech hlavní roli. Není se čemu divit, vždyť stejné zboží si lze u mnoha prodejců koupit za rozličné ceny. Ano, na jedné straně lze vybírat co možná nejpečlivěji konkrétního prodejce, na straně druhé je ale nezbytné soustředit se na všechny možné slevy, jež se aktuálně nabízejí. Výbornou volbou jsou zejména slevové kupóny. Kde je sehnat? Optimálně na portálu Slevovykupon.net. Proč právě tady? Čtěte dál, prozradíme vám to.

Maltu nejde si nezamilovat 03.12.2018

Maltu nejde si nezamilovat

Malta právem patří mezi nejoblíbenější evropské turistické destinace. O tom svědčí fakt, že ji ročně navštíví více než 1 milion cestovatelů. V čem spočívá její kouzlo?

Nepodceňujte výběr interiérových dveří: široký sortiment nabízí ERKADO 03.12.2018

Nepodceňujte výběr interiérových dveří: široký sortiment nabízí ERKADO

Interiérové dveře tvoří základní kostru v interiéru. Mnohdy se pak od jejich vzhledu odvíjí i výběr nábytku, kterým byt zařizujeme. Pro design interiéru jsou stejně klíčové, jako výběr podlahové krytiny. Navíc i s ní musí ladit. Jsou to právě dveře, které jako první naznačí, jakým stylem se naše nové bydlení bude ubírat.

Permanentní make-up obočí: Nový trend v úpravě obočí, který vám usnadní život! Na co se připravit a jak o něj pečovat 03.12.2018

Permanentní make-up obočí: Nový trend v úpravě obočí, který vám usnadní život! Na co se připravit a jak o něj pečovat

Permanentní make-up obočí vám dokáže velmi usnadnit život, ale před jeho aplikací je nutné vědět čeho se vyvarovat, aby zákrok mohl proběhnout úspěšně a bez komplikací. Stejně tak důležitá je správná následná péče při hojení a také o samotný make-up. Stačí jen malý zásah do nově ošetřeného obočí a celá práce přijde vniveč. Každý, kdo se rozhoduje o aplikaci permanentního make-up by se měl se všemi těmi to doporučeními nejdříve seznámit.

Chcete se zbavit vlhkého zdiva? Pomůže chemická injektáž zdiva 28.11.2018

Chcete se zbavit vlhkého zdiva? Pomůže chemická injektáž zdiva

V současné době se spousta majitelů rodinných domů a dalších objektů potýká s nadměrnou vlhkostí zdiva. Bohužel, do konstrukce nemovitosti proniká z okolní zeminy vodorozpustná sůl, která výrazně narušuje statické a izolační vlastnosti budovy. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se takové problémy řeší.

Moderní způsoby vylepšení oken i laku na vozidle 28.11.2018

Moderní způsoby vylepšení oken i laku na vozidle

Nechcete si pořizovat nový automobil, ale hledáte způsob, jak vylepšit vzhled i užitné vlastnosti toho stávajícího? V této souvislosti stojí za pozornost speciální fólie. Případně, máte nový vůz a chcete ho dokonale ochránit před nepříjemnými slunečními paprsky, UV zářením, vnějším poškozením laku, světel a zloději?

1 2 3 56