Celkem v bazaru 97040 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Jak správně vybrat zimní boty? Vzhled by neměl být rozhodujícím faktorem 21.10.2018

Jak správně vybrat zimní boty? Vzhled by neměl být rozhodujícím faktorem

Pravděpodobně se vám mnohokrát stalo, že jste přišli do obuvi a zamilovali jste si nějaké zimní boty, ovšem po jejich zakoupení a nošení jste zjistili, jak jsou nekvalitní a nepohodlné. Samozřejmě je pochopitelné, že chcete následovat aktuální trendy, nicméně vzhled není to jediné, co by vás při výběru zimního obutí mělo zajímat. V následujících řádcích vám prozradíme, jak správně vybrat boty, aby se v nich vaše chodidla cítila jako v bavlnce.

Když to ve vztahu drhne, zachránit jej dokáže špetka erotické fantasie a pár pomocníků 17.10.2018

Když to ve vztahu drhne, zachránit jej dokáže špetka erotické fantasie a pár pomocníků

Vášeň ve vztahu nikdy netrvá věčně. I když jste zrovna vy ve fázi, kde to mezi vámi pořád jiskří, nepočítejte s tím, že to tak bude napořád. Pokud již jiskra vyhasla, potřebujete opět zažehnout ohýnek. Věc je to sice známá, i tak na ni zapomínáme – pomoci nám dokáže opepřit vztah erotickými pomůckami.

Jak funguje Bitcoin? 16.10.2018

Jak funguje Bitcoin?

Bitcoin se těší rozmachu, růst se postupně zpomaluje. Pokud bude stále tak velký zájem o měnu, může dojít k její deflaci. Bitcoin je nezávislou kryptoměnou. Její hodnota není závislá na státu, ani na politice centrální banky, určuje ji široká komunita.

Slavní a káva – kdo na ni nedal dopustit? 16.10.2018

Slavní a káva – kdo na ni nedal dopustit?

Kávu milují lidé již dlouhá staletí. Pije se napříč kontinenty i společenskými vrstvami, pochutnávají si na ní obyčejní, ale i slavní lidé, kteří ji často využívají jako inspiraci. Víte, kteří umělci na ní byli doslova závislí? Přinášíme pár zajímavostí, které vás možná trochu překvapí.

Výškoměry v dnešní době využívá spousta firem. K čemu slouží? 16.10.2018

Výškoměry v dnešní době využívá spousta firem. K čemu slouží?

V mnoha oblastech strojírenského průmyslu se používají vysoce kvalitní nástroje a precizní měřidla. Především v oblasti obrábění kovů jsou profesionální nástroje žádoucí, přičemž je po nich vyžadováno, aby si poradily i s náročnými úkoly. Pokud hledáte dodavatele měřidel pro svou společnost, v následujících řádcích vám jednoho odborníka představíme.

Prodej domu – otázky, na které se při prodeji nikdo neptá 15.10.2018

Prodej domu – otázky, na které se při prodeji nikdo neptá

Prodej domu se může zdát náročným a zdlouhavým procesem. Pokud chcete dům či i byt prodat rychle a bez starostí, tak využijte služeb realitní kanceláře. Zajímejte se také o to, na co všechno se mohou ptát potencionální zájemci o nemovitost. Víte, jaké jsou otázky, na které se lidi zapomínají ptát?

SEO je pro webové stránky velice důležité. Proč? 15.10.2018

SEO je pro webové stránky velice důležité. Proč?

Ve virtuálním prostředí se společnosti prezentují prostřednictvím webových stránek. Pokud ani vy nezahálíte, zřejmě máte vytvořenou webovou stránku s praktickými informacemi o produktech a službách, které nabízíte. Ovšem nestačí mít pouze webovou prezentaci. Bez optimalizace pro vyhledávače anebo různých reklamních nástrojů se o vás uživatelé nedozvědí.

Šperky z chirurgické oceli: ano, nebo ne? 14.10.2018

Šperky z chirurgické oceli: ano, nebo ne?

Chirurgická ocel si během posledních dvou dekád postupně prorazila cestu z lékařství do módy a dnes už si tento materiál oblíbili nejen zákazníci, ale i výrobci šperků. Čím je tak zvláštní a má i vlastně nějaká negativa? To se dočtete v následujícím článku.

Záchvatovité přejídání – jak se vymanit ze začarovaného kruhu a konečně zhubnout? 11.10.2018

Záchvatovité přejídání – jak se vymanit ze začarovaného kruhu a konečně zhubnout?

Poruchy příjmu potravy jsou obvykle spojovány s mladší generací dívek, pravdou však je, že jimi mohou trpět (zejména) ženy a muži všech věkových kategorií. Co však dělat v případě, že se potýkáte s nadváhou a kvůli tomuto problému se vám nedaří zhubnout? Lze na přejídání vyzrát?

Jak ochránit vašeho psa před nemocemi 09.10.2018

Jak ochránit vašeho psa před nemocemi

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. A Češi tomuto tvrzení dávají jednoznačně za pravdu. Štěkajícího zvířecího mazlíčka najdeme téměř v každé druhé domácnosti. A pro mnohé z nich je právoplatných členem rodiny, takže si ho náležitě hýčkají. I psy ale může potrápit nachlazení či nejrůznější zdravotní problémy. Stejně jako nás, lidi.

1 2 3 53