Celkem v bazaru 29184 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2754 nových .

Zahrajte si šipky – pořiďte si sisalové terče a hrajte doma i v práci 21.08.2019

Zahrajte si šipky – pořiďte si sisalové terče a hrajte doma i v práci

Možná, že se některým z vás pod názvem sisalový terč vybaví takový ten přírodní pro střelbu z luku, jaký vídáme na různých trzích a lidových slanostech. Tak pozor, omyl. Sisalové terče mohou být i ty pro šipky s kovovými hroty. Jiným používaným materiálem je pak například papír.

Plastikové modely Revell potěší děti i dospělé 21.08.2019

Plastikové modely Revell potěší děti i dospělé

Všichni malí i velcí kluci mají rádi modely nejrůznějších dopravních prostředků. Dřevěná, plastiková i kovová auta a autíčka, vláčky a letadla nás provázejí již od útlého dětství. A dokonce i mnohé dívky preferují klučičí hračky před panenkami a kočárky.

Rychlá občerstvení i restaurace potřebují kvalitní jednorázové nádobí i obalové materiály 20.08.2019

Rychlá občerstvení i restaurace potřebují kvalitní jednorázové nádobí i obalové materiály

Provozujete prodejnu čerstvých potravin nebo stánek na farmářských trzích či festivalech? Pak se neobejdete bez jednorázového nádobí. Jaké je to nejlepší?

Jak vybrat správnou autobaterii? 20.08.2019

Jak vybrat správnou autobaterii?

Právě s přicházejícím podzimem je vhodné zkontrolovat stav autobaterie. Mráz totiž její kapacitu zmenšuje až o polovinu, a tak by se vám pak snadno mohlo stát, že prostě nenastartujete. Proto před zimou baterku určitě dobijte, případně rovnou kupte novou.

Krásné ženy napříč zeměkoulí – v čem tkví jejich kouzlo? 20.08.2019

Krásné ženy napříč zeměkoulí – v čem tkví jejich kouzlo?

Češky ve světě prosluly jako krásné ženy. Koneckonců mnohé z nich naši zem díky ní reprezentují i v zahraničí. Krásky však najdeme i v jiných státech a všechny mají svůj zaručený recept, který jim pomáhá udržet jejich vzhled dokonalý. Jaké triky využívají?

Pořízení šatní skříně: Myslete minimálně na tyto 3 aspekty 19.08.2019

Pořízení šatní skříně: Myslete minimálně na tyto 3 aspekty

Dokonalé uložení veškerého oblečení představuje v každé domácnosti naprostou nezbytnost. Možná máte doma vybudovanou speciální šatnu, kam si můžete všechno bez problémů odkládat. Většinou se ovšem oblečení dává do šatních skříní. Ty si nacházejí své místo jak v ložnici, tak i předsíni, v případě dětského oblečení v dětských pokojích. Každopádně se vyplatí vybrat skříň, která bude vypadat hezky, vydrží dlouho a nebude nijak výrazně drahá. Jak tedy při výběru šatní skříně postupovalo nejefektivněji? Držte se těchto 3 bodů a máte vyhráno.

Masturbace je naprosto přirozená věc. Jak ji ale vylepšit? 19.08.2019

Masturbace je naprosto přirozená věc. Jak ji ale vylepšit?

Před několika lety patřila masturbace mezi témata, která byla ve společnosti tabu, ovšem trendy se změnily a v současné době je normální mluvit i o tak citlivých věcech, jako je sebeuspokojování. Podle dosavadních průzkumů až 80 % mužů považuje masturbaci za nenahraditelnou součást intimního života. Pánové, věděli jste třeba, že právě masturbace má pozitivní vliv na výskyt rakoviny prostaty? Proč si však tento požitek ještě více nezpříjemnit? Vyzkoušejte masturbátor. Zatímco ženy mají v šuplících nočního stolku vibrátory, muži by tam měli mít masturbátory.

Pneumatiky mají svou historii 11.08.2019

Pneumatiky mají svou historii

Pneumatiky máme spojené s automobilem a ten se rozhodně neřadí mezi vynálezy, které provází lidstvo už od dávnověků. Patent pro pneumatiky tu byl ale dávno před autem.

Jaký nábytek je teď trendy v obývacím pokoji? 11.08.2019

Jaký nábytek je teď trendy v obývacím pokoji?

Chystáte se modernizovat nebo zařizovat úplně nový obývací pokoj? Rozhodně byste se neměli nechat příliš ovlivnit současnými trendy, které se zanedlouho změní. Vybudujte si nadčasové bydlení. Trocha inspirace však nikdy neuškodí. Třeba vám přinese do hlavy nějaké nové nápady.

Jak parkovat u brněnského letiště – 3 ověřené tipy na bezpečné parkování za výhodné ceny 07.08.2019

Jak parkovat u brněnského letiště – 3 ověřené tipy na bezpečné parkování za výhodné ceny

Čeká vás odlet na dovolenou a tak zjišťujete, jak parkovat u brněnského letiště? Na oficiální parkoviště se vám nechce, ale taky nechcete riskovat, že se vrátíte z dovolené a své auto najdete potlučené, nebo ho v horším případě nenajdete vůbec?

1 2 3 70