Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 718 inzerátů v nabídce.

Vinylové podlahy - Podlahy, které vás uchvátí 29.01.2020

Vinylové podlahy - Podlahy, které vás uchvátí

Popularita vinylových podlah neustále roste, není se však čemu divit, neboť tyto podlahové krytiny v sobě skvěle kombinují nejlepší vlastnosti přírodních a syntetických materiálů, navíc se řadí k těm nejlevnějším na trhu. Své využití nacházejí nejenom v domácnostech, kde se dokáží perfektně uplatnit kupříkladu v obývacím pokoji či ložnici, ale rovněž i v komerčních prostorech. Můžeme se tedy s nimi běžně setkat i v kancelářích nebo kavárnách.

Příprava na permanentní make-up rtů – vyberte si techniku vhodnou přímo pro Vás a zjistěte vše o použitých pigmentech 25.01.2020

Příprava na permanentní make-up rtů – vyberte si techniku vhodnou přímo pro Vás a zjistěte vše o použitých pigmentech

Nebaví Vás každodenní nanášení rtěnky, která stejně vydrží jen pár hodin, nebo do momentu, než se najíte? Představte si, že byste se od teď budily upravené a s perfektně naneseným make-upem. Toto není sen, ale realita, pokud se rozhodnete podstoupit permanentní make-up rtů, při kterém můžete upravit jejich tvar, velikost i probarvení. V tomto článku se dozvíte vše důležité o samotném zákroku – vhodné přípravě i technikách, které jsou v nabídce jednotlivých specialistů. V závěru se dočtete také o pigmentech, které bývají k tomuto zákroku používány.

Složky produktů k péči o pokožku 25.01.2020

Že je konopný olej již vcelku běžnou složkou nejrůznějších léčivých přípravků a velmi oblíbenou přísadou rozličných kosmetických produktů k péči o pokožku, zřejmě dnes už nikoho příliš nepřekvapí. Ovšem fakt, že si pozvolna získává svoje pevné místo také v mnoha tuzemských kuchyních, každý ještě za samozřejmost považovat nemusí. Těm z vás, kteří olej z rostliny Cannabis do svého jídelníčku už zařadili nebo se k tomu v nejbližší době chystají, jsou určeny následující řádky. Dozvíte se něco málo jak o prospěšných látkách, které jsou v této tekutině obsaženy, tak i o tom, jak s ní správně nakládat, aby neztratila nic ze svých příznivých vlastností.

Jak vybrat stropní a nástěnná svítidla? Pomůžeme vám 24.01.2020

Jak vybrat stropní a nástěnná svítidla? Pomůžeme vám

Zařizujete aktuálně nové bydlení, anebo to vaše stávající prochází renovací? Ať už je tomu jakkoliv, správný výběr osvětlení je velice důležitý, jinak může celý interiér působit velice ponuře a nevzhledně.

4 tipy pro výběr bytového textilu do domácnosti 24.01.2020

4 tipy pro výběr bytového textilu do domácnosti

Potřebujete nový bytový textil, ale nevíte, podle čeho se orientovat v nabídce nejrůznějších obchodů? V tomto článku najdete několik praktických rad, které vám s tím mohou pomoci.

Veterinární klinika pro malá zvířata s osobitým přístupem 21.01.2020

Veterinární klinika pro malá zvířata s osobitým přístupem

Najít veterinární kliniku, kde budou ordinovat zvěrolékaři s citlivým a individuálním přístupem, je pěkně tvrdý oříšek. Abychom vám ušetřili čas spojený s hledáním ideální ordinace, máme pro vás tip na veterinu v Praze.

Kalibry urychlují ověřování rozměrů ve výrobě 12.01.2020

Kalibry urychlují ověřování rozměrů ve výrobě

Pokud něco vyrábíte ve velkém, každé usnadnění a urychlení práce může znamenat významné ušetření peněz. Jedním ze způsobů, které v tom pomáhají, je i ověřování rozměrů pomocí kalibrů namísto zdlouhavého a nepřesného měření.

Chatbot – komunikační robot, který vám vydělá peníze 12.01.2020

Chatbot – komunikační robot, který vám vydělá peníze

Marketing se obrovskou rychlostí vyvíjí spolu s technologiemi. Stále sice platí, že dobrý obchod nedělá jen kvalitní a žádané zboží, ale i dobrá komunikace se zákazníkem a zpětná vazba. Mění se však podoba této komunikace. Stále častěji a s perfektními výsledky ji přebírá chatbot – tedy počítačový program uzpůsoben automatizované komunikaci se zákazníky.

Brno: Servis notebooku i do druhého dne 19.12.2019

Brno: Servis notebooku i do druhého dne

Každý počítač i notebook si čas od času zaslouží profesionální péči. Běžný uživatel obvykle neví, jak přeinstalovat systém, jak vyčistit hardware od prachu nebo jakým způsobem se zbavit viru. Možná máte ve svém okolí nějakého ajťáka, který se o vaše počítače stará. Jestli ne, obraťte se na servis. Máme pro vás tip na jeden dobrý v Brně.

V žádné škole nesmí chybět kvalitní ozvučení 19.12.2019

V žádné škole nesmí chybět kvalitní ozvučení

Snad každému z nás se při vzpomínce na školu vybaví jednou obávané, jindy toužebně očekávané zvonění. To nás na začátku hodiny posílalo do lavic a zejména ve chvíli, kdy byla na pořadu dne písemka nebo zkoušení, dokázal jeho zvuk mnohé vyděsit. Na konci hodiny v nás ovšem dokázal zvonek vyvolat nadšení, zejména oznamovalo-li konec vyučování. A pokud nás čekal volný víkend nebo prázdniny, připadali jsme si volní a osvobozeni od povinností. A i když se od dětských a studentských let řady z nás tvář českého školství výrazně proměnila, bez ozvučení pro školy se téměř žádná vzdělávací instituce nejen v České republice neobejde.

1 2 3 76