Celkem v bazaru 28661 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2733 nových .

Překladatelské služby nejsou jenom o tlumočení 18.10.2019

Překladatelské služby nejsou jenom o tlumočení

Už dávno neplatí zažitá představa, že překladatel je pouze tlumočník. Specializované překladatelské agentury jsou schopny nabídnout vám toho mnohem víc. S čím se na ně můžete obrátit?

DATACHO: Program na vyhodnocení karty řidiče 17.10.2019

DATACHO: Program na vyhodnocení karty řidiče

Pokud podnikáte v kamionové či jakékoliv jiné dopravě, máte ze zákona povinnost stahovat data z karet řidičů každých 28 dnů a z tachografů každé 3 měsíce. Potřebujete k tomu však vhodný software. Ideálně takový, který pohlídá i termíny stahování, abyste všechno měli v souladu s nařízením č. 561/2006.

Apple iPhone - ikonický telefon pro fajnšmekry 17.10.2019

Apple iPhone - ikonický telefon pro fajnšmekry

iPhone je chytrý telefon od společnosti Apple, který jako první v roce 2007 definoval kategorii smartphonů.

Apple MacBook - notebook, který vás nikdy nenechá „ve štychu“ 17.10.2019

Apple MacBook  - notebook, který vás nikdy nenechá „ve štychu“

Vysoký výkon, dlouhá výdrž, stylový design, bleskové reakce, minimální hmotnost - to vše dělá z notebooků Apple ideálního společníka nejen do kanceláře, ale i na cesty. U repasovaných notebooků Apple MacBook si můžete být jistí bezkonkurenčním poměrem cena / výkon, protože je nabízíme za zlomek původní ceny.

Dovibrujte se do lepší kondice 16.10.2019

Dovibrujte se do lepší kondice

V posledních letech zažívají vibrační desky velký boom a není divu. Cvičení, které je zábavné a efektivní si oblíbily především ženy a můžete ho zvládnout i doma.

Spinning vám zvedne náladu i na podzim 11.10.2019

Spinning vám zvedne náladu i na podzim

Několikrát do roka každého z nás napadne, že by měl něco dělat se svou kondičkou. Většinou když u nějaké aktivity nestačíme s dechem, bolí nás svaly nebo prostě jen nestačíme ostatním. Pomoci může i oblíbený spinning.

Proč investovat do domácí vinotéky? A jaké značky jsou ty nej? 11.10.2019

Proč investovat do domácí vinotéky? A jaké značky jsou ty nej?

Pokud patříte mezi milovníky vína, pravděpodobně jste už někdy uvažovali nad tím, že si pořídíte domácí vinotéku. Často si kupujete láhve kvalitního vína do sbírky, ovšem nemáte vinný sklep, abyste si je uschovali na chladnější místo? Bohužel, ani klasická lednice není optimální zařízení pro skladování těchto moků, a proto vznikly takzvané domácí vinotéky.

Co nepodcenit při plánování podzimní svatby? My to víme! 10.10.2019

Co nepodcenit při plánování podzimní svatby? My to víme!

Hlavní svatební sezóna už letos sice skončila, ale to neznamená, že si své „ano“ nemůžete říct v chladnějších měsících roku. Vždyť i podzim má své nezaměnitelné kouzlo a specifickou atmosféru. A pokud nepodceníte důležité maličkosti, buďte si jisti, že si veselku všichni užijí do sytosti.

Jedna z nejkrásnějších pražských lokalit? Vítejte na Praze 6! 04.10.2019

Jedna z nejkrásnějších pražských lokalit? Vítejte na Praze 6!

Praha 6 bezesporu patří mezi nejkrásnější pražské lokality. Vždyť si ji svého času zamiloval i Václav Havel. Slavné vily na Hanspaluce a na Babě se dokonce staly turistickým poutním místem.

Vše, co potřebujete vědět o Dolby Atmos 03.10.2019

Vše, co potřebujete vědět o Dolby Atmos

Dolby Atmos Music se snaží rozšířit zážitek z poslechu hudby o zcela novou dimenzi. Přestože byla tato technologie vyvinuta k použití v kinech, nyní si ji můžete pořídit i domů jako součást domácího kina. Firma Dolby navíc v současnosti pracuje na remasterování tisíců skladeb, abyste si zážitek z Dolby Atmos mohli vychutnat i při poslechu hudby.

1 2 3 73