Celkem v bazaru 96660 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2781 nových .

Plesová sezóna v plném proudu – víte, jak zazářit? 16.02.2019

Plesová sezóna v plném proudu – víte, jak zazářit?

Plesová sezóna je v plném proudu. Každá žena, která se na nějaký ples chystá, chce zazářit. Ne vždy se jí to ale bohužel podaří. Výběrem společenských šatů totiž všechno teprve začíná, ale celý outfit je potřeba dotáhnout do samotného konce. Dokonalost se totiž ukrývá ve zdánlivých drobnostech.

Šest nezbytností pro profesionální kuchyni 16.02.2019

Šest nezbytností pro profesionální kuchyni

Pokud chcete, aby byla vaše restaurace vybavena tím nejlepším, rozhodně se nebraňte prvotní investici do základního i rozšířeného vybavení. Myslete na spotřebiče, pomocníky do kuchyně i do baru, které vám ulehčí práci, získají nové zákazníky a navíc můžete vařit zdravěji. Inspirujte se nezbytnostmi, které musíte mít.

Specialista na lana a provazy? Představujeme vám značku Delana 11.02.2019

Specialista na lana a provazy? Představujeme vám značku Delana

V současné době, ať už vás napadne jakýkoliv produkt, narazíte na celou řadu odborníků, výrobců, specialistů a prodejců. Obrovskou výhodou je, že máte z čeho vybírat, nicméně na druhou stranu, ne všechny společnosti nabízí dostatečnou kvalitu. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na trh s lany a provazy.

Jak postupovat, když si chcete nechat přeposlat zásilku z ciziny 10.02.2019

Jak postupovat, když si chcete nechat přeposlat zásilku z ciziny

Líbí se vám v zahraničním internetovém obchodě nějaké zboží, ale on bohužel nenabízí možnost zasílání do ČR? Řešením je přeposlání na virtuální adresu, odkud bude poté zásilka doručena až k vám domů.

Usnadněte si stěhování zapůjčením dodávky 10.02.2019

Usnadněte si stěhování zapůjčením dodávky

Stěhování patří mezi neoblíbené činnosti, jimž by se každý nejraději vyhnul. Jak ušetřit čas, nervy a peníze? Půjčte si dodávku, která vám celé stěhování významně ulehčí.

Potřebujete rychle půjčit? Nabízí se hned několik možností 10.02.2019

Potřebujete rychle půjčit? Nabízí se hned několik možností

Čas od času nastane situace, kdy neodkladně potřebujeme větší částku peněz. Rozbije se domácí spotřebič, je třeba zaplatit nečekanou opravu auta. Jak v takovém případě postupovat, když nemáme vytvořené dostatečné finanční rezervy?

Kvalitní a bohatá nabídka hutního materiálu 10.02.2019

Kvalitní a bohatá nabídka hutního materiálu

Nejen stavební firmy, zámečníci, strojaři, ale také domácí kutilové se neobejdou při své práci bez kvalitního materiálu. Není vždy snadné najít spolehlivého a rychlého dodavatele hutního materiálu. Chcete-li se vyhnout dlouhému čekání na dodávku vámi objednaného zboží, snažte se najít českou společnost, která disponuje dostatečnými skladovými zásobami. Výhodou je, pokud vám kromě prodeje hutního materiálu, dokáže nabídnout také další služby, například dopravu a dodání zboží na vámi zvolené místo či další zpracování a úpravu vybraných materiálů.

Ucpal se vám odpad či kanalizace? Nebojte se pozvat specialisty! 05.02.2019

Ucpal se vám odpad či kanalizace? Nebojte se pozvat specialisty!

Když se vydáte na toaletu a nejde vám spláchnout, budete nejspíše hodně naštvaní. To vám ale nepomůže, a tak se pustíte do této na první pohled triviální opravy sami. Po dlouhodobém snažení se vám ale stále nedaří. K vzteku! Vždyť jste si mohli pozvat profesionály a ušetřili byste si moře času. To by ovšem nebyl jediný důvod, proč byste si specialisty měli pozvat. My vám v následujících řádcích ty nejznámější aspekty uvedeme přehledně jeden po druhém. Samozřejmě doporučíme i společnost, jež se na tuto problematiku soustředí už dlouhých 25 let.

Polykarbonátový vs. skleněný skleník. Který je lepší? 03.02.2019

Polykarbonátový vs. skleněný skleník. Který je lepší?

Sníh za okny se pomalu rozpouští a všichni zahrádkáři začínají přemýšlet, jaké rostlinky letos nasejí. Bude pro vás letos konečně ten důležitý rok, kdy na své zahradě vybudujete skleník? Pak se jistě zabýváte otázkou, jestli investovat spíš do skleněného, nebo si pořídit raději polykarbonátový.

Jak vybrat kamerový systém domů nebo do firmy 03.02.2019

Jak vybrat kamerový systém domů nebo do firmy

Zatímco dříve byly kamery běžnou záležitostí spíš ve veřejných prostorech nebo firmách, dnes se čím dál častěji objevují také v domácnostech. Lidé chtějí být v bezpečí a mít přehled o tom, co se děje u nich doma, když tam právě nejsou. A právě k tomu mohou skvěle posloužit IP kamerové systémy.

1 2 3 60