Celkem v bazaru 70507 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2777 nových .

Jaké druhy hmoždinek může domácí kutil použít? 23.04.2019

Jaké druhy hmoždinek může domácí kutil použít?

Ve chvíli, kdy potřebujete doma do zdi upevnit novou poličku, případně jiný kus nábytku, je na místě zvážit, jakým způsobem uchycení provedete. Zkušený kutil ví, že v určitých momentech se neobejde bez použití hmoždinek. Jaké druhy jsou na trhu k dostání?

3 důvody proč využít služeb automyčky 23.04.2019

3 důvody proč využít služeb automyčky

Máte moderní, technologiemi nabušené auto s úctyhodným počtem koní pod kapotou? A víte, že i bezchybný lak pod vrstvou prachu není moc vidět? Alu kola s nánosem bláta nenadchnou a interiér připomínající chlívek prozradí víc, než byste si mysleli? Svěřte vašeho plechového miláčka do rukou profíků. Existují pro to minimálně tři důvody.

V úspěšném prodeji nemovitosti hraje hlavní roli příprava 19.04.2019

V úspěšném prodeji nemovitosti hraje hlavní roli příprava

Prodej nevyužívaného domu či bytu je vždy náročný proces, který vyžaduje mnoho času a důkladnou přípravu. Pokud si chcete ušetřit starosti a předejít případným komplikacím, určitě z prodeje nevynechejte realitní kancelář. Ta vám v mnoha situacích poradí, pomůže, mnohé dokonce vyřídí i sama. Zcela bez práce ale nebudete – nemovitost je totiž na samotný prodej potřeba připravit. Jak?

V Butovicích roste unikátní rezidence, byty jsou skoro vyprodané 18.04.2019

V Butovicích roste unikátní rezidence, byty jsou skoro vyprodané

Developeři rádi slovem „unikátní“ označují snad každý svůj nový projekt. Tentokrát je ale výraz naprosto oprávněný. Butovická 20 nabídne opravdu neobyčejný bytový komplex pro všechny, kteří chtějí žít moderně a v blízkosti přírody.

Hledáte nové bydlení, ale na předražené nemovitosti nemáte? Zkuste mobilní domy 16.04.2019

Hledáte nové bydlení, ale na předražené nemovitosti nemáte? Zkuste mobilní domy

Sehnat dnes pořádné bydlení není vůbec nic jednoduchého. Musíte se potýkat s nedostatečnou nabídkou a vysokými cenami. Jakmile se objeví něco přijatelného, hned je taková nemovitost prodaná. Řešením tak mohou být mobilní domy. Jde o moderní a překvapivě propracované řešení, kde můžete luxusně bydlet za zlomek ceny celého domu nebo bytu.

Volby: Výpočetní technika pro volební komise nemusí stát statisíce 11.04.2019

Volby: Výpočetní technika pro volební komise nemusí stát statisíce

Při každých volbách v ČR musí obce vybavit jednotlivé okrskové komise výpočetní technikou. Některé obce používají vlastní počítače a tiskárny, ale v mnoha případech je nutné si výpočetní techniku zapůjčit. Bohužel se často jedná o poměrně kontroverzní téma, jelikož pronájmy bývají předražené. Popovídali jsme si s Bc. Stanislavem Bedlivým, zástupcem společnosti TERASTORE.cz, která pro potřeby volebních komisí zapůjčuje levně repasovanou techniku.

Westernové ježdění umožňuje prožít s koněm nádherné chvíle ve volné přírodě 03.04.2019

Westernové ježdění umožňuje prožít s koněm nádherné chvíle ve volné přírodě

Láska ke koním mě provází celý život. A jelikož jsem měla štěstí a kamarádku, u níž doma chovali koně, mohla jsem se své zálibě věnovat od útlého dětství.

Erotická masáž, aneb dopřejte své drahé polovičce zážitek z Tantrické masáže 03.04.2019

Erotická masáž, aneb dopřejte své drahé polovičce zážitek z Tantrické masáže

Toužíte po dokonalém uvolnění celého těla, trápí vás časté stresy a únava - v tom případě je správný čas na erotickou masáž. S partnerem budete opravdu mile překvapeni ozdravnými účinky, které tato služba přináší. Tantra dodá vašemu vztahu nový rozměr plný erotiky či vzrušení. Tento druh mohou vykonávat pouze zaměstnanci s příslušným certifikátem Tantry, ale také si ho můžete vyzkoušet doma.

Jak vybrat nábytek do kavárny či nábytek do restaurace? 03.04.2019

Jak vybrat nábytek do kavárny či nábytek do restaurace?

Konečně se chystáte realizovat svůj velký sen v podobě vlastní kavárny či restaurace? Máte svůj podnikatelský plán, prostor, finance a teď se chystáte na tu příjemnější část příprav, tedy zařizování interiéru nábytkem? Ještě než se pustíte do nakupování židlí, stolků nebo dokonce skleniček, zamyslete se nad celkovou koncepcí. Interiér by neměl být přeplácaný. Neměl by působit jako nesourodá směs různých druhů vybavení. Nabízíme malou inspiraci a pár klíčových rad, které vám mohou při zařizování vysněné kavárny nebo restaurace pomoci.

Jak vytvořit na zahradě u domu dětský ráj? Nesmí chybět hřiště 28.03.2019

Jak vytvořit na zahradě u domu dětský ráj? Nesmí chybět hřiště

Pakliže máte to štěstí, že bydlíte v rodinném domě a součástí pozemku je také prostornější zahrada, pak ji jistě hojně využívají i vaše děti. Aby se však nenudily, je dobré jim alespoň část zahrady vyčlenit a udělat jim zde speciální atrakce, které budou odpovídající vzhledem k jejich věku. A jaké prvky to mohou být?

1 2 3 63