Celkem v bazaru 29252 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2741 nových .

Co všechno by měla zahrnovat tvorba webových stránek 07.12.2019

Co všechno by měla zahrnovat tvorba webových stránek

Došli jste k závěru, že pro váš obor nemá provozování webových stránek žádný smysl? Tato myšlenka je s největší pravděpodobností ukvapená. Působení v online světě může zvýšit zisky každému. Jen je třeba vědět, jak konkrétně internet využít.

Kované výrobky využijete venku i vevnitř, pro okrasu i užitek 04.12.2019

Kované výrobky využijete venku i vevnitř, pro okrasu i užitek

Kovářské řemeslo bylo v minulosti vždy tak trochu tajemným. Tito kamarádi s ohněm a žhavým železem se starali především o výrobu užitných nástrojů a kování koní. Dnes se zemědělské nástroje a další užitkové předměty ručně příliš nevyrábí a kovářství se tak stalo spíše uměleckým řemeslem. Neznamená to ale, že výsledky práce uměleckého kováře patří v dnešní době pouze na výstavy. Naopak, kovaných výrobků si lidé stále cení a je jimi ozdobena nejedna domácnost.

Máme pro vás dostupné domy na prodej! 01.12.2019

Máme pro vás dostupné domy na prodej!

Kde byste chtěli bydlet? V domě či, v bytě? V novostavbě, nebo se spokojíte s bytem ve starší zástavbě? A jaké zvolíte financování? Máte uzavřeno stavební spoření, nebo jako plné tři čtvrtiny vlastníků nemovitosti zvolíte hypotéku? Faktorů, jež je při výběru vlastního domu či bytu třeba vzít v potaz, je celá řada.

Oslavy, party, narozeniny i svatba. Víme, co udělat pro to, aby byly nezapomenutelné! 28.11.2019

Oslavy, party, narozeniny i svatba. Víme, co udělat pro to, aby byly nezapomenutelné!

Chcete se opravdu odvázat? Zapomenout na realitu všedního dne a jaksepatří si vyrazit z kopýtka? Máte jedinečnou příležitost! Čas vánočních večírků totiž je tu! Poradíme vám, co právě z vašeho večírku udělá večírek roku. Alespoň večírek, na který jeho účastníci hned tak nezapomenou.

Stavba sauny svépomocí není žádná věda 24.11.2019

Stavba sauny svépomocí není žádná věda

Sauna je místo, které slouží k důkladné relaxaci, neboť má blahodárný vliv jak na fyzickou, tak na psychickou stránku. Patříte k lidem, již na saunu nedají dopustit? Pak jistě přemýšlíte nad tím, jestli můžu saunu postavit sám?

Jaké jsou nejoblíbenější reklamní předměty 24.11.2019

Jaké jsou nejoblíbenější reklamní předměty

Každý rád dostává dárky. Toho využívají firmy obzvláště nyní před koncem roku a drobnými dárky odměňují své nejlepší zákazníky a zvyšují tím jejich zákaznickou loajalitu. Tyto dárky mají obvykle formu reklamních předmětů, to znamená, že jsou označeny logem firmy, která je rozdává.

Netrapte se s odvozem suti 16.11.2019

Netrapte se s odvozem suti

Máte v plánu kompletní rekonstrukci, která se neobejde bez bouracích prací? Pak jistě řešíte, kam se vzniklým odpadem a sutí. Elegantní řešení představuje přistavení kontejneru.

Podpořte svůj zdravý životní styl. Pořiďte si vodovodní filtr 11.11.2019

Podpořte svůj zdravý životní styl. Pořiďte si vodovodní filtr

Voda patří mezi základní denní potřeby člověka a je velmi často diskutovaným tématem. Většina českých domácností totiž používá na pití i k vaření vodu z kohoutku, která není vždy průzračně čistá a její chuť nebývá příliš dobrá. Navíc se v kohoutkové vodě, i když ve stopovém množství, vyskytují látky, které mohou být z dlouhodobého hlediska zdraví škodlivé. Všem těmto nepříjemnostem v souvislosti s kohoutkovou vodou ale můžeme hravě předejít díky domácímu filtru na vodu.

Férový realitní portál je cestou k prodeji bytu bez přešlapů 06.11.2019

Férový realitní portál je cestou k prodeji bytu bez přešlapů

Prodáváte byt. Říkáte si, pro mne nic rizikového. Ale to není tak zcela pravda. Přešlapů se dokážeme při prodeji bytu dopustit mnoha. Ať již jej prodáváme svépomocí, nebo za pomoci realitní kanceláře. Pojďte se podívat, na co si dát pozor, zejména pokud jsme se na prodej vrhli skutečně zcela sami.

Máte všeho až nad hlavu? Ukliďte to do skladového kontejneru! 06.11.2019

Máte všeho až nad hlavu? Ukliďte to do skladového kontejneru!

Za celý život průměrná rodina dokáže nashromáždit pěknou řádku věcí. A mnohých si celý rok ani nevšimne. Srdce zbavit se jich však také nemá. Vyvstává otázka co s nimi? Do skladového kontejneru, kam jinam?

1 2 3 75