Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Nudíte se? Vyrazte na pořádný výlet! 09.10.2018

Nudíte se? Vyrazte na pořádný výlet!

Znáte to – sedíte doma, sledujete televizi, v níž není nic zajímavého a přemýšlíte, co byste asi tak mohli dělat jiného. Pohodlí domova je sice fajn a určitě si ho po náročném týdnu v práci zasloužíte. Ale pro pravý odpočinek je ideální také aktivní relaxace, při které vypnete mozek a ulevíte stereotypu. Pokud nechcete jezdit či chodit tam, kde se to turisty jen hemží a přitom zažít něco neobvyklého a netypického, zkuste se podívat na portál Kudy z nudy. Tam je to samá inspirace.

Hledám bydlení. Zn.: luxusní 08.10.2018

Hledám bydlení. Zn.: luxusní

Zhlédli jste se v luxusních nemovitostech? Tak si nějakou pořiďte. Jen v Praze jich na vás čeká několik.

Střelné zbraně neslouží pouze k sebeobraně 05.10.2018

Střelné zbraně neslouží pouze k sebeobraně

Většina z nás si pod pojmem zbraň představí filmového akčního hrdinu, který neochvějně střílí po ostatních hlava nehlava, zatímco jeho se kulky téměř nedotknou. Pokud se zaměříme na nabídku eshopů s tímto zbožím, zjistíme, že zbraně toho umějí mnohem víc.

Jak vybrat vzduchovku? 05.10.2018

Jak vybrat vzduchovku?

V posledních několika letech se poměrně zvýšil zájem o zbrojní průkazy, neboť stále více lidí má kvůli aktuálnímu dění strach o svou bezpečnost. Ovšem pořídit se dají také zbraně bez zbrojního průkazu, mezi něž patří například vzduchovka, o které vám v následujících řádcích prozradíme více informací.

Co umí dnešní nejmodernější kávovary? 02.10.2018

Co umí dnešní nejmodernější kávovary?

Udělat si kávu stisknutím jednoho tlačítka je sice moc hezké, ale kolikrát by člověk ocenil spíš možnost lépe si uzpůsobit svou volbu. Dnešní kávovary jsou mocné, umí toho opravdu hodně, a hlavně disponují špičkovými technologiemi, které se starají o to, že vždy dostanete vynikající šálek kávy.

Bydlení v bytě či domě – jaké je to pravé pro vás? 02.10.2018

Bydlení v bytě či domě – jaké je to pravé pro vás?

Jestliže máte v plánu vyměnit vaše staré bydlení za nové, jistě zvažujete i to, jestli budete žít v bytě nebo domě. Obě tyto varianty mají jistě mnoho výhod, avšak musíte vycházet z toho, jaké požadavky na nové bydlení vlastně máte.

6 důvodů, proč si pořídit sušičku potravin 02.10.2018

6 důvodů, proč si pořídit sušičku potravin

Sušička potravin rozhodně není přežitkem, usnadní vám uchovávání potravin, dokážete díky ní zpracovat úrodu ze zahrady a můžete ji použít i na neobvyklé jedlé dárky. Víte, co všechno se dá sušit a jak na to?

Rady a tipy na rychlé a levné vaření 02.10.2018

Rady a tipy na rychlé a levné vaření

Kdo by chtěl trávit v kuchyni celé dny a nemít dostatek času na rodinu a na koníčky? Využijte svou kuchyň prakticky a naučte se vařit rychlá a levná jídla, která však skvěle chutnají. Budete překvapeni, co všechno vám může pomoct v rychlém a levném vaření.

Pamětní mince ČNB 01.10.2018

Pamětní mince ČNB

Stříbrné mince jsou oblíbené, protože jsou levné. Jednu pořídíte i do 500 Kč, cena roste s velikosti mince. Minci můžete koupit a věnovat jako dárek, můžete je sbírat, ale především se můžete těšit z její krásy. Každá mince je jiná, naprosto originální.

Zaujměte s reklamními předměty. Poradíme, jak by měly vypadat 27.09.2018

Zaujměte s reklamními předměty. Poradíme, jak by měly vypadat

Reklamní předměty jsou něco, na co bychom neměli zapomínat. Přece jen se jedná o kvalitní reklamu, která zviditelní naši firmu. Je velká škoda, že přikládáme velkou pozornost jen internetové reklamě, která je sice efektivní, ale nezaujme tolik a takovou škálu lidí, jako právě reklamní předměty. Proč jen na reklamní předměty zapomínáme?