Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Pronajměte si dopravní značky 20.12.2017

Pronajměte si dopravní značky

Dokážete si představit provoz na silnicích bez dopravních značek? Dnes už by to ani nešlo. Potřebujete zrovna umístit nějaké označení a nechcete ho kupovat? Pak po vás bude vhodný pronájem. Na koho se obrátit?

Nákup mobilního telefonu: 4 věci, na které si musíte dát pozor 19.12.2017

Nákup mobilního telefonu: 4 věci, na které si musíte dát pozor

Uvažujete, že byste sobě nebo svým blízkým ještě pod stromeček dali mobil? Anebo jste se rozhodli pro nákup elektroniky ve slevách po svátcích. Ať už je vaše situace jakákoli, během nákupu mobilního telefonu je zapotřebí brát v potaz spousty důležitých aspektů. My všechny popisovat podrobně nebudeme. Soustředíme se pouze na 4, jež jsou nejdůležitější a i laik si na jejich základě zvolí ten správný model.

Dovolená snů na největším karibském ostrově 18.12.2017

Dovolená snů na největším karibském ostrově

V České republice se rtuť teploměru dostala výrazně pod nulu, a to zima teprve začala. Pokud však chcete alespoň na chvíli utéct mrazivému počasí, kupte si letenku na největší karibský ostrov s nespočetným množstvím písečných plážích. Kuba skrývá spoustu zajímavostí, a to od architektonických skvostů po přírodní úkazy.

Jídelní židličky by měly být pohodlné 15.12.2017

Jídelní židličky by měly být pohodlné

Při výběru nábytku, ať už do obývacího pokoje, kuchyně či dětského pokoje, byste se měli zaměřovat jak na praktické vlastnosti, tak i na samotný design. Zatímco někdo si nechává záležet na ložnici, někdo nepodceňuje vybavení jídelny. Dominujícím prvkem jídelní části rodinného domu je bezpochyby prostorný stůl, u nějž bude mít židličku každý člen rodiny. V následujících řádcích si prozradíme, jak vybrat jídelní židličky, aby byly pohodlné a působily elegantně.

Hledáte výhodnou rychlou půjčku? První si nabídky porovnejte 14.12.2017

Hledáte výhodnou rychlou půjčku? První si nabídky porovnejte

V současné době se do finančních problémů může dostat opravdu každý. Stačí jedna opožděná výplata, kvůli které nestihnete včas poslat peníze na nájem, hypotéku či alimenty, a už jsou problémy na světě. Pokud potřebujete vytáhnout trn z paty, začnete uvažovat nejspíše o nějaké rychlé půjčce. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se v nebankovním sektoru pohybovat a na co si dát pozor.

Nákup čelovky: Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější? 03.12.2017

Nákup čelovky: Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější?

Uvažujete o nákupu svítilny? Po dlouhém váhání jste se rozhodli pro čelovku? Není divu. Oproti kapesní svítilně nabízí nespornou výhodu spočívající v tom, že ji člověk nemusí držet v ruce. Světlo přitom dokáže nabídnout velmi silné. Tedy alespoň v případě kvalitního modelu. Že nevíte, podle jakých parametrů byste ji měli vybírat? Tak to jste na správném místě. Poradíme vám.

Krásné vlasy bez ohledu na věk 29.11.2017

Krásné vlasy bez ohledu na věk

Každá žena touží být krásná, líbit se, cítit se dobře a sebejistě. Důležitou úlohu v tom sehrávají také vlasy, které bývají ne náhodou považovány za korunu krásy. S přibývajícími léty však bohužel doznávají jistých změn, s nimiž se nechceme smířit. O jaké změny jde? A je možné proti nim bojovat?

Odvlhčovač vzduchu – poradíme vám, jak vybrat ten správný 28.11.2017

Odvlhčovač vzduchu – poradíme vám, jak vybrat ten správný

Vlhkost vzduchu je nepříjemným problémem, který trápí většinou obyvatel starších domů, vlastníků garáží a dílen, ale i majitelů skladových prostorů, veřejných bazénů a saun či sklípků. Výběr správného přístroje je základ.

Na co si dávat pozor při výběru vstupních dveří? 27.11.2017

Na co si dávat pozor při výběru vstupních dveří?

Český trh nabízí spoustu možností vstupních dveří. Zákazníci mohou volit z mnoha materiálů, barev i designových provedení. Čím se liší plastové dveře od dřevěných? A jaké výhody nabízí hliník? Na co byste si při výběru vstupních dveří měli dávat pozor?

Podle čeho vybírat ledničku? 26.11.2017

Podle čeho vybírat ledničku?

Ledničku potřebuje v domácnosti každý. Většina z nás ji však kupuje tak maximálně třikrát v životě, nemá tedy příliš mnoho zkušeností s tím, podle čeho vybírat. Pojďme se společně podívat na parametry, které jsou stěžejní při výběru té správné ledničky.

1 22 23 24 25 26 53