Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Figuruje vaše jméno v registru dlužníků? Zjistěte si to online 25.11.2017

Figuruje vaše jméno v registru dlužníků? Zjistěte si to online

Myslíte si, že už jste vyrovnali veškeré své závazky vůči poskytovateli půjčky? Měli jste úvěrů více a už si zkrátka nepamatujete, zdali došlo k jejich splacení? Rádi byste někomu peníze půjčili a nevíte, jestli je dostatečně bonitní? Ať už je vaše situace jakákoli, máte samozřejmě jedinečnou možnost si všechno zjistit, a to prostřednictvím nahlížení do registru dlužníků. Právě na něj se zaměříme v následujících řádcích.

Do dětského pokoje přidejte i sedací vak 21.11.2017

Do dětského pokoje přidejte i sedací vak

Má vaše dítě hraček až nad hlavu a neví, s čím by si hrálo dříve? Myslete také na zařízení jeho pokojíčku a soustřeďte se na další věci, ze kterých bude mít radost a přitom budou i užitečné. Kromě hravé postele, nezbytného stolu a dalšího nábytku lze pořídit originální sedací vak. Možná pak bude lákat i vás dospělé přijít si pohovět do jejich království.

Jak vybavit restauraci? Určitě kvalitním gastro zařízením! 20.11.2017

Jak vybavit restauraci? Určitě kvalitním gastro zařízením!

Pokud si chcete v dnešní době otevřít restauraci, jídelnu, bistro, kavárnu a vinárnu, potřebujete kvalitní gastro zařízení. Pro všechny, kteří nechtějí kupovat zbrusu nové modely, postačí i zánovní vybavení. Některé přístroje se někdy ani nevyplatí kupovat nové. Vše záleží na finančních možnostech majitele.

Měření výkonu motoru: průběh, omezení a další užitečné informace 19.11.2017

Měření výkonu motoru: průběh, omezení a další užitečné informace

Možnosti měření výkonu motoru využívá čím dál více řidičů, kteří mají pochybnosti o skutečném stavu svého vozidla. Proč tomu tak je a k čemu je takové měření vlastně dobré?

Botníky jsou základ 18.11.2017

Botníky jsou základ

Botníky jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Ať už máte tolik bot, že nevíte kam s nimi, nebo jen pár, bez nichž se neobejdete, určitě je potřebujete správně a prakticky uskladnit.

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné 18.11.2017

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné

Chcete si pořídit jedinečné hodinky, které nevidíte na každém rohu? Zapomeňte na klasiku z nerezového materiálu a vsaďte na dřevěnou variantu. Že hodinky nemohou být vyrobeny ze dřeva? Ale mohou a jsou krásné! V čem jsou výjimečné a kde je pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí 17.11.2017

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí

V posledních letech se do popředí prodírají velkoplošné nízkoteplotní systémy, a tak se na chvíli zdálo, že sálavé vytápění má největší slávu za sebou, avšak zákazníci i nadále vkládají důvěru do topných panelů. Důvodů je hned několik. Pyšní se dokonalým designem a snadnou instalací. A navíc mají spoustu výhod, které žádný jiný zdroj tepla nedokáže nabídnout.

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo 16.11.2017

Ovocné a zeleninové šťávy – vitamínová vzpruha pro vaše tělo

Nedostatečná konzumace ovoce a zeleniny patří k jednomu z největších neduhů nás Čechů. Výživoví experti přitom doporučují, že bychom denně měli sníst množství o váze zhruba půl kilogramu. Zabít dvě mouchy jednou ranou – tedy dostat do sebe potřebné vitaminy a zároveň si ještě pochutnat, pomohou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Ty totiž představují pro náš organismus doslova vitamínovou vzpruhu. Jsou přímo nabité pro tělo prospěšnými látkami, minerály, enzymy a celou řadou dalších živin.

Praktický pomocník zvaný přímotop 15.11.2017

Praktický pomocník zvaný přímotop

Jistě to znáte sami. S každoročně se opakujícím chladným a mrazivým počasím nastává topná sezona pro majitele domů i bytů. Ačkoliv doba a technologie neustále postupují kupředu doslova mílovými kroky, elektrické přímotopy jsou stále nejrychlejším způsobem, jak si rychle a intenzivně zahřát kosti zkřehlé mrazem. Předsudky týkající se vysokých nákladů na elektřinu nejsou tak docela pravdivé. I s tímhle elektrickým ohřívátkem lze efektivně a poměrně úsporně vytápět jednotlivé místnosti do doby, než zatopíte v kotli, krbových kamnech nebo než se vám nahřeje podlahové topení.

Úkony, které vám pomohou prodat auto rychleji 14.11.2017

Úkony, které vám pomohou prodat auto rychleji

Rozhodli jste se prodat svoje staré auto? Pak byste ho měli na prodej důkladně připravit. Urychlíte tak samotný prodej a nebudete muset slevovat z ceny. Čím tedy zvýšíte šanci na jeho úspěšnost?

1 23 24 25 26 27 53